Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Jednička mi nepřišla tak hrozná, ale u dvojky mi vyloženě vadila ta chaotická kamera a hlavně příběh přes kopírák jako v jedničce...některé postavy byly fakt zajímavé, ale nebyl využit jejich potenciál. Místo toho jsme svědky "šokujících" momentů jako je smrt batolete nebo nesmrtelnosti bloncky z jedničky. Pitva monstra a následný únik fekálií a spermatu mi přišel jako velká demenťárna a nezachrání to ani rozkládající se babička..odpad

Vejška (2014)

Fuck yeah!! O třídu lepší než Gympl, je to nemorální, Mádl je strašně cynickej parchant a Kraus je jako vlivnej podnikatel fakt přesvědčivej. Hlavní prvky filmu jsou - prachy, píchání, chlastání, hulení, fetování a sprejování. Prostě film pro dnešní mladší generace. Myslim si, že se to bude líbit všem od 13 do 30 let. Zároveň musím vyzdvihnout perfektní beaty ve filmu od M. Trafika. 4*

Mexičan (2001)

Podivný mix komedie, romantiky a krimi, který ale nemá moc co nabídnout. Tedy až na Pitta a Roberts, ta mi ale neskutečně rozčilovala svými hysterickými záchvaty. Brad je sympaťák, ale tenhle film prostě utáhnout nedokáže...2*

Iron Man 3 (2013)

Iron Man se vrací a čelí organizaci v čele s Mandarinem, která provozuje regeneraci lidské tkáně...Downey Jr. je opět sarkastický, arogantní a cool. Myslím si, že série Iron Man je pěkný příklad toho, jak si může celá série držet vysokou úroveň. 4*

Schindlerův seznam (1993)

Realisticky podané téma holocaustu, které líčí osudy "Schindlerových Židů". Snímek je velmi kontroverzní opravdu brutálně detailním zachycením vyhlazování Židů. Perfektní scénář + výkony Liama Neesona a Bena Kingsleyho. Rozhodně jde o nejlepší Spielbergův film. Jasných 5 hvězd.

Sopka (1997)

V roce 1997 se Hollywood rozhodl, že před sopkou nás bude ochraňovat Pierce Brosnan v Rozpoutaném peklu a Tommy Lee Jones v Sopce. Lépe to asi zvládl Pierce, a to i přesto, že projížděl pneumatikami přes lávu...V případě Sopky je Tommy Lee Jones asi jediným kladem tohohle filmu, zbytek je jen mix rutiny a klišé. Fascinuje mi, že šéf krizového štábu neví nic o sopkách a nepozná lávu..wtf. 2*

Intimní detaily (1996)

Klasický příběh o tom, jak světem protřelý reportér (Redford) zasvětí do tajů profese ambiciózní hlasatelku, která se chce prosadit. Mdlé zpracování zvedá zejména výkon Redforda..Michelle Pfeiffer mi prostě není sympatická a její roli jsem jí nevěřil. Závěr je snadno předvídatelný...3*

Cizinec (2010)

1500. ohodnocení bohužel padlo zrovna pro takto nevýrazný film. Vysoký rozpočet (100 milionů) padl zřejmě na dvě herecké hvězdy, které mají táhnout tento film. To se tvůrcům moc nepovedlo, protože ve výsledku jde o nevýraznou krimi komedii, která mixuje víc žánrů dohromady. 2*

Saltová (2010)

Agentka Saltová je vlastně něco jako James Bond a Ethan Hunt v jedné osobě. Všechno umí, všechno zvládá. Jenže tu chybí ta nadsázka, protože film se tváří vážně. A Angelině jsem tu roli vážně nežral...

Živý terč (1993)

Ve filmografii JCVD určitě jeden z těch nejpovedenějších snímků. John Woo tyhle akčňáky prostě umí a bojové scény jsou nasnímány opravdu skvěle. K tomu dobře vybraný soundtrack a hitovka s van Dammem byla na světě. 4*