Zběsilý útěk (2006)

Temný, brutální a perfektně natočený krimi film v jednom. Je to Walkerova cesta za revolverem, který se nedopatřením ztratil. Ulice jsou temné, všude je špína, když Walker nepotká prostituky, tak potká feťáky. Prostě odvrácená strana New Jersey, po kterém pobíhá malý Oleg s revolverem. Už úvodní přestřelka v místnosti neměla chybu a ukázala, jak se dá udělat bombová akční scéna z jednoho pokoje. Scéna s pedofily byla opravdu skvělá, no a finální zúčtování na ledě bylo přímo pastva pro oči akčního diváka (a nejen pro něho). Byl jsem příjemně překvapen. 4 hvězdy.

Na tuhle nemám (2010)

Příběh o tom jak looser k lásce přišel. Další z rádoby vtipných romantických komedií.

Likvidátor (1996)

Standartní akční film s Arniem, který zaujme zejména obsazením - Vanessa L. Williams, James Coburn a skvělý James Caan. No a Arnold v s dvěmi pulsními puškami je smrtelná kombinace.:) Film jsem viděl několikrát v TV.

Válka gangů (1999)

Krimi film z prostředí čínské čtvrti s mladým Wahlbergem, který nastupuje jako nováček po boku zkušeného a také ne úplně čistého čínského parťáka. Ten Wahlberga hned zasvětí do čvrti a ukáže mu, jak to tam funguje...Je to ničim nevybočující kriminálka o dvou policajtech, kteří balancují na hraně mezi spravedlností a morálkou. Slušná zábava.

Habermannův mlýn (2010)

Čekal jsem od toho další český tuctový film ale to jsem se spletl. Roden tenhle film táhne k tomu nejlepšímu, co se nám za poslední léta podařilo natočit. Celý film se odehrává v těžké době okupace a film otevřeně kritizuje poválečné souzení Němců, které v mnoha případech nemělo se spravedlností nic společného.

The Road Runner Show (1966) (seriál)

Tenhle seriál si velmi dobře pamatuji z dob volného vysílání Cartoon Network. Pravidelně jsem ho tam sledoval v 90. letech. Kojot snažící se chytit pštrosa je beznadějný případ, který ač má vždy dokonalý plán, štěstí mu nikdy nepřeje.

Protivný sprostý holky (2004)

Jedna z těch snesitelnějších romantických komedií s Lindsay Lohan, ale zázrak od toho nečekejte. Lindsay bojuje na střední proti namyšleným princeznám a je tu každé klišé z amerických středoškolských komedií. Pak začala Lindsay bojovat s drogami. Jinak tenhle film jsem viděl kdysi na Nově a netušil jsem, že je považován za kultovní. 3*

Osobní strážce (1992)

Tenhle film a jeho kouzlo působí i dnes. Sympatický Kevin, nevyzpytatelná hudební hvězda v podání Whitney Houston a zákulisí showbyznysu je pečlivě vybraná kombinace na romantický trhák. Po právu je "Osobní strážce" klasikou mezi romantickými filmy a myslím si, že i dnes dokáže zapůsobit na divákovi city. 4*.

Přes palubu (1987)

Jak snobská panička k normální práci přišla aneb když naštvete Kurta Russella a ztratíte paměť, krutě se vám pomstí. Místo komandování svého sluhy zamíříte do chatrče, kde vládne špína a bordel, k tomu dostanete na krk 4 děcka. Kdo by si to nezamiloval že? Pěkná komedie se značným 80's feelingem. Mě se to líbilo.

Polibek upíra (1988)

Docela jsem se na to těšil, ale přišlo mi to hrozně utahané, nudné a ani Cage to nezachránil. Slabota