Snílci (2003)

Body určitě jenom za obnaženou Evu už ve 23-ti měla, co nabídnout. Dávám 60%

Potichu (2019)

Slepé lítací potvory, co dychtily po krvi. Říká se jim Vespy a myslí, že jsou sexy. Dávám 40%

Na férovku, pane učiteli (2017)

Ice Cube se nesral to je prostě týpek, který si uměl sjednat pořádek a respekt ve škole. Škoda, že tam žákům na videu spíše nepustil Straight Outta Compton. Dávám 70%

9. rota (2005)

Sněhurva a 7 prcalíků. Dávám 80%

Alita: Bojový Anděl (2019)

Alita a ty její velké kukadla ou yeah. Robotická žena, jak má být a, že se umí prát. Dávám 80%

Souboj Titánů (2010)

V souboji titánů jsem hlavně očekával velkolepou výpravu a pořádné souboje s příšerami. Něco bylo povedené a něco zase zbabrané. Škorpióni z toho vyšli asi nejlépe, medúza byla zklamaní na to, že má být pořádné ošklivá, tak tady měla obličej, jak od nějáké modelky aspoň, že pár bojovníků stihla zkamenit, souboj s Krakenem byl odfláknutej face to face, ani moc neproběhl a třešnička na dortu byl černej kůň pegas. Jdu si koupit nanuk. Dávám 50%

The Wind (2018)

Koho tam napadlo napsat western? To, že si oblečou hadry tomu podobné jejich chatrč je, kde si uprostřed odlehlé prérie a ta psycho ženská používá zaprášenou borkovnici z toho nedělá western a navíc je to nuda. Dávám 45%

Souboj Titánů (1981)

Mytologická klasika, která neomrzí. Doporučuji a dávám 100%

Climax (2018)

Někdo mi hodil něco do pití, dobrý. Někdo mi hodil něco do pití, jó-jó. Někdo ti hodil něco do pití, nebo ses chovala jak dilina, protože si dilina? Dávám 75%