• Krátkometrážní

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Čtyři hvězdy si to sice nezaslouží, ale jsem hrozně vděčný, že ČT na Vánoce konečně přišla s novou koukatelnou pohádkou.

Trafika (2019) (pořad)

Nevtipný, bez pointy, bez smyslu. Jeden z nemnoha pořadů na Mall.TV, které se nepovedly.

Gorila (2011)

ženiální

Anna (2019)

Jako pardon, ale co to bylo ku*va za sra*ku?

Euforie (2019) (seriál)

Jako kdyby Noé natočil seriál o teenagerech. Dechberoucí, halucinnogenní, ale zároveň realistické, na výtvarné úrovni, ke které se 99% filmových blockbusterů ani nepřiblíží, ale hlavně - naprosto skvěle napsané. Zendaya zde konečně dokázala, že je plně vyzrálou herečkou a ne jen další disneyovskou pseudohvězdou. Nasrat na GoT, nasrat na Černobyl, tohle je počin roku.

Venom (2018)

Škoda, že nepoužili hudbu od skupiny Venom. To byste pak viděli temnotu!

Chvilky (2018)

Skvělý scénář Parkanové, film překypující autenticitou situací a výborná Boková. Bohužel film sráží množství řemeslných nedostatků - je znát, že Parkanová je spíše scenáristka, takže rytmus herecké akce je úplně mimo - jako byste vzali famácký film a zrychlili ho 1.5x. Časem se to sice o něco zlepší, ale herci dialogy sypou neskutečnou rychlostí, a to i v situacích, kdy to nemá jasné opodstatnění. Díky tomu a díky špatnému mixu zvuku jsem měl relativně často problém jim vůbec rozumět. Také by si tvůrci měli hlídat, kdy přecházejí ze statické kamery na ruční, protože mi to většinou připadalo nemotivované a vyrušilo mě to ze sledování. Celkově ovšem je to na debut dobrý počin, věřím, že se tvůrci do příště poučí a další film bude pecka :)

Vládci chaosu (2018)

Dost drsná záležitost, překvapilo mě to. Ale měl jsem to čekat, to je holt black metal. Akorát mi tam příliš nesedl Emory Cohen jako Varg a bylo tam na můj vkus minimum koncertů - z toho určitě mohli tvůrci vytěžit víc. Nedoporučuju před spaním.