Terapie - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Díl, kvůli kterému jsem začala sledovat Terapii.

Terapie - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Bohužel mi unikly první dvě série. U třetí serie mě zaujal druhý díl, který jsem viděla jako první. Pak jsem začala sledovat od jedničky. Zaujal mě výběr klientů i vedení dialogu.

Cirkus Columbia (2010)

Mám slabost pro naše jižní sousedy. Zatím mě všechny viděné filmy něčím zaujaly. Cirkus Columbia nabízí přehlídku zajímavých postav a komplikovaných vztahů zasazených do autentického prostředí. Bavil mě vývoj postav i dailogy, ráda si kdykoliv zopakuji.

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Seriál s ojedinělou atmosférou, dobře napsanými figurami a rozložením napětím i vývojem postav. Je mi to líto, ale celkový dojem zkazil závěr seriálu, ač nerada, dávám 4 hvězdy. Přesto příjemný divácký zážitek.

Babylon Berlín - Epizoda 8 (2017) (epizoda)

Nadějně vypadající seriál, který mě v závěru zklamal. Nemám ráda nasazení nepřirozených jevů ani zázračná obživnutí.

Strážmistr Topinka - Zločin ve vlaku (2019) (epizoda)

To, co na začátku vypadalo jako zajímavý přílib, stalo se v mezičase nezáživnou rutinou. Nejvíc škodí příliš školometský scénář. Komediální seriál s kriminální zápletkou, který je předvídatelný jak v ději, tak i ve vývoji postav, je pro diváka zbytečný.

Volver (2006)

Líbí se mi filmy, které mají vlastní rukopis, odlišují se, nabízejí víc než pár slziček u závěrečných titulků. Přestě tohle splňují filmy Pedra Almodóvara. Mám ráda jeho provokativní poťouchlost i výběr lechtivých témat asmysl pro datail. Proto mám jeho filmy ráda.

Bloudění orientačního běžce (1986)

Poupata a sparkatiádní úbor! Nedivila bych se, kdybych ho něšla někde u rodičů ve sklepě ... Mírná nostalgie, někomu to může připadat rozvleklé a vadit mu obsazení neherců, které jáspíše kvituji s povděkem.

Terapie - Epizoda 36 (2019) (epizoda)

Osobní díl vyšel o něco slabší, než ty předchozí.

Terapie - Epizoda 35 (2019) (epizoda)

Už to skoro vypadalo, že Taclík začíná normálně artikulovat, ale tady drmolil jako vždycky. Obsahově ovšem nářez!