Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

plakát

Po životě (2019) (seriál)

"A society grows great when old man plants trees whose shade they know they shall never sit in."

Pepa (2018)

Pár dní před Pepou jsem viděl film To a byl to mnohem méně strašidelný horor.

Bajkeři (2017)

I ta jedna je možná moc, protože kromě slušného soundtracku a výpravy je to o ničem.

Mrakodrap (2018)

Vykrádačka kde čeho se všemi možnými cliché. Kdo chce film z mrakodrapu, ať si raději pustí znovu Die Hard.

Brexit (2019) (TV film)

Nechť se podívají všichni, kdo si myslí,že na sociálních sítích a cílených reklamách nezáleží. Záleží!

Assassin’s Creed (2016)

Slabý průběh s ještě slabším koncem. Ani Fassbenderovi jsem to nevěřil. Dokonce ani ten vizuál mě nebavil.

Bohemian Rhapsody (2018)

Protože se na mě hrnuly superlativy na tento blockbuster ze všech stran, byl jsem k němu, i přes Zlatý Globus, trochu skeptický. Přehnaná očekávání typicky nedělají dobrotu :D. To však neplatilo u tohohle filmu. Přes to vše co jsem o filmu slyšel a viděl jsem si ho naplno užil. Dalo by se říct, že jsem se 135 minut skoro nehnul a kromě piva hltal ještě film. Bohemian rhapsody si zaslouží být viděn v kině a to ne jen kvůli hudbě, kde se tak nějak čeká že to bude perfektní, ale i kvůli hereckým výkonům. Film má skvělé obsazení a Remi Malek samozřejmě kraluje. Globus byl určitě oprávněný, nominace na cenu akademie je asi jasná a její proměnění pravděpodobné. Jedinou kaňkou (jsou vlastně dvě, ale jedinou co mi trochu vadila) jsou některé zbytečné historické nepřesnosti filmu, aby byl ještě vic pro masy. Když to však člověk neřeší, jakože to není třeba řešit, a chce si to jen užít, tak to funguje skvěle.

Ovládací panel