AlicaFox

Alenka z ríše divov

1 bod

1 2 3 4 následující >>
    • 24.2.2013  20:50

toto bolo este horsie nez prva cast tohto zvastu :D vdaka bohu to je koniec tejto "srandy"

• 24.2.2013  20:49

tento film je tak strasne trapny ze sa z neho neda urobit ani parodia :D od zaciatku do konca to bolo trapne, trapny dej, trapne efekty a este trapnejsie herecke vykony (tie boli najtrapnejsie zo vsetkeho). nevedela som ci sa mam smiat alebo plakat, ale rozhodla som sa teda smiat. ani sa necudujem ze to dostalo zlatu malinu :D

• 9.2.2013  23:03
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Videla som uz kopec sraciek, ale toto prekonalu hranice unosnosti. Este ze som to nevidela v rannom detstve inak by som bola nadozivotie poznacena :D

• 9.2.2013  22:56
    Titanic (1997)

TAKZE PRECO ODPAD??? Videla som to ako decko ale povedala som si ze si to kuknem ked uz bolo to 100 vyrocie potopenia Titanicu. Teda poviem Vam ze taky GYC akym je tento film som uz dlho nevidela (ako decko som to tak nevnimala samozrejme). Prva tretina bola uplne nudna a kludne mohla byt kratsia. Druha tretina bola plna bohacov co jedli, pili, fajcili a kecali o uplnych kravinach len aby divaka presvedcili ako super sa im zije. A aby som nezabudla tak sa tam vyskytol uplny dement (Di Caprio) ktory mal plno debilnych hlasok co vykrikuje z lode a zvadza bohatu slecinku. Tretia tretina bola najhnusnejsia zo vsetkych lebo sa mi snazila hrat na city. Ale nie tak nenapadne ale uplne okato!!! Tak strasne mi to vadilo ze som myslela ze asi hodim tycku. Zabery typu "mamicka cita rozpravku detom skor nez sa utopia" ma vazne vytocili do nepricetna. A ti dvaja dementi ktory sa nemohli zachranit obaja, lebo jeden kus dreva ich udajne nemohol uniest oboch ma vazne pobavili. Ked tak na to drevo pozeram tak je dost masivne a skor sa cudujem ze neslo ku dnu aj bez nej(aj ked mozno sa mylim, sorry nemam to odpozorovane). NA KONIEC ESTE CERESNICKA NA TEJTO TROJPOSCHODOVEJ TORTE: ten posledny zaber kde je ona znova mlada a bozkava sa s tym debilom na schodoch zatial co vsetci mrtvy tlieskaju, tak to ma vazne dojalo k slzam. Ale nie preto ze by to bolo take dojemne ale preto ze je dojemne ze niekto moze takuto gycovitu sracku vobec natocit. Cameron by sa mal utopit v oceane spolu s tym fiktivnym diamantom. Tento film je z historickeho hladiska VELMI nepresny! Herecke vykony na zaplakanie. Logicke chyby? Ani sa radsej nevyjadrim. Technicke prevedenie mohlo byt tiez lepsie. Jedine co ma zachranilo pred hysterickym zachvatom z pozerania tohto filmu bol Ioan Gruffudd ktory si strihol vedlajsiu rolu a snad, hadam najlepsie zahratu. Najprv som dala 2 hviezdy z nostalgie ale potom som si uvedomila ze tento blud si nezasluzi ani jednu.

• 9.2.2013  22:27
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Prva seria : super, bavi od zaciatku do konca, dobry dej aj efekty. Druha seria: uplna sracka plna prazdnych kecov, ktore asi nemohli zniest ani herci a preto hrali tak otrasne. vazne to nepozerajte ak sa nechcete unudit k smrti. ku koncu to uz nabere trochu tempo tak sa mi to podarilo dopozerat do konca. Tretia seria: zachranuje serial z tej srackovej druhej serie celkom slusne. o dost lepsie nez dvojka, s dalsimi seriami som zatial spokojna. snad to nepokaslu :D

• 9.2.2013  22:19

Sorry ja viem ze za tento komentar ma bude strasne vela ludi neznasat, ale aj tak :D Tomuto filmu by som dala najradsej odpad. Jednu hviezdu davam za hudbu a dalsiu za pekne prevedenie, ale inak je to totalna sracka rovnako ako jeho predchodca. Dokonca ani na seba normalne nenadvazuju. Ich spolocnym rysom je ze su to priekopnici vo filmovych technologiach danej doby. Mne to ale nestaci. Pribeh je totalna kravina, ktora sa snazi hrat na nieco viac. Herecky vykony su pre mna nedostacujuce. Koniec filmu ma poriadne nastval, ked na konci vyjde program (olivia wilde) do normalneho sveta a ma normalne telo a normalne v nom dokaze existovat. Tak to ma fakt zabilo. Tymto si to ten film u mna uplne pokaslal.

• 9.2.2013  21:47
    Geriho hra (1997)

kratke, vtipne, vystizne :)

• 9.2.2013  21:45
    Seirei no moribito (TV seriál) (2007)

jedno z najlepsich anime co som kedy videla :) perfektna animacia, skvely prepracovany dej a vyborna myslienka. ziadna dlha sracka na 8 serii :D kratke a vystizne presne tak ak to ma byt :) jednoznacne treba vidiet :)

• 8.2.2013  22:20
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

aj ked som knihu necitala a jej skalni fanusikovia zrejme nebudu so mnou suhlasit, tak ten to serial je od A po Z super.. este nikdy sa mi nestalo ze by som na daky serial cakala do polnoci kym sa objavi jeho dalsia cast na nete :D

• 8.2.2013  22:17
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

skvely serial, prepracovane postavy aj dejove linie ale po case trochu omrzi. v siedmej serii som si uz hovorila nech to skonci a najde sa ta povestna matka ....

• 8.2.2013  22:14
    OBAN - nebeské lodě (TV seriál) (2006)

nezabudnutelny serial mojho detstva :) japonsko francuzska spolupraca skvelo funguje. skvely pribeh aj prevedenie :)

• 8.2.2013  22:12
    Tupíři (2010)

kto nevidel twilight, ten tento film nepochopi... nieje to dokonale a sem tam to zavana uplnou trapnostou ale vzdy lepsie ako povodna predloha :D

• 8.2.2013  22:10

toto je prava nefalsovana rozpravka pre deti :) ziadna sracka od disneyho... perfektny pribech, dokonala hudba a graficke prevedenie tak dobre ze aj niektore dnesne filmy sa mozu schovat. milujem tento film aj po rokoch

• 8.2.2013  22:08
    Král Šamanů (TV seriál) (2001)

tento serial som ako decko milovala :D len skoda ze na jetixe chodil cenzurovany, takze polka krvavych scen sa k ceskemu a slovenskemu divakovi vobec nedostala.

• 8.2.2013  22:06

niektore scenky boli vazne vtipne, ale ako celok to vobec nefunguje bohuzial :/

• 28.1.2013  22:48
    The Words (2012)

jedna hviezda za Jeremyho Ironsa, dalsia za hudbu, a ostatne tri za kazdu dejovu liniu a ich celkovy dojem :)

1 2 3 4 následující >>