Krvavý příliv (1995)

totální průměrář tony scot,zvádnul celkem slušné drama.nemám rád washingtona,nesnášim hackmana a přičej se mi filmy o ponorkách....takže naprosto nechápu jak scot dokázal všechny tyhle 3 mínusy ukočírovat do 3 hvězdiček :-D

Modrá ocel (1990)

feministky musej lítat 2 metry ve vzduchu radostí,když viděj tuhle starou,nudnou kriminálku,která stojí za schlídnutí jedině díky půvabům jamie lee curtis.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál) odpad!

v hrabství midsomer klesl počet obyvatel na polovinu,však nezoufejte začnou mizet novorozeňata!odporná tupost,která mě vždycky hrozně nasere!

Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)

takový seriálový sherlock holmes...hodně se to snaží džet kvalitu a napětí třeba hercula poirota,ale je to spíše průměrnějšího ražení,myslim že mladší publikum tyhle kriminálky nemůže ocenit,zatimco naši na to čučej pořád.....

Kriminálka Kolín (1999) (seriál)

ty voe jednu hvězdičku za to,že ten polda je docela kolík a snad v každym díle,má jiný tričko Boba Marleyho!respekt!ale jinak samozřejmě strašné.

Komisař Moulin (1976) (seriál)

totální opak julie lescautové,v celkem dobré kvalitě natočená francouzká kriminálka,připomínající ten starý dobrý styl americké školy.polda...drsňák,samotář,v kožené bundě,retkem v hubě a červenou mašinou brouzdá ulicemi pařiže,aby rešil průměrné kriminální případy,vim že na to hodně koukal táta a já sním...

Julie Lescautová (1992) (seriál) odpad!

tohle mě děsilo už jako malé děcko,vždycky když tam běhal po vobrazovce kokot caplan a jeho kolega n'guma a do toho na ně houkala paní lescautová....se mi chtělo ublinknout,neméně to platí i dnes.

4400 (2004) (seriál)

průměrný seriál,který si hodně půjčuje od akt x,ale díky svému tématu a překvapivě dobrým hercům,se to sledovat,kult jako ztraceni nebo akta x z toho nikdy nebude a seriál nejspíš skončí v úplném zapomění,ale špatné,to rozhodně není.5 z 10.

Smallville (2001) (seriál) odpad!

vše co se týká clarka kenta...tedy supermana...týpka co zachraňuje metropolis v teplouškém pyžámku,šlo jaksi vždy mimo mě,stejně tak to platí o jeho emo začatcích pro náctileté.....

Pravěk útočí (2007) (seriál) odpad!

další britský šlapák vedle,nebo spíš divákům přímo do xichtu,tohle ocení snad jen před pubertální děti,nebo psychopatí co spí s polštářkem jurského parku.děsné efekty,tupé dialogy a primitivní děj.nesledovatelné ani pod vlivem drog.