Exorcista (2016) (seriál)

Začátek byl slušný, ale postupně mě to začalo nudit, přestože mám vymítačskou tématiku rád. Nějaké kvality to asi vzhledem k zdejšímu hodnocení má, ale mě to zkrátka nějak nesedlo.

Blok 99 (2017)

Po čertech tvrdej maník tančící valašský drojdup na hlavách svých nepřátel.

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Jestli Kájínek zabil ty dva gaunery nevím a je mi to fuk. Vadí mi na něm, že je to zloděj a kriminálník. Není to pro mě žádná kladná postava nebo dokonce hrdina. Ale je to inteligentní kriminálník disponující charismatem, odvahou a výřečností. A jestli máte inteligentního kriminálníka disponujícího charismatem, odvahou a výřečností, který má za sebou takový příběh, stačí ho nechat mluvit a dokument bude zajímavý. Takže hodnotím dokument a ne Kájínka.

Unaveni sluncem (1994)

Unaven filmem dávám za dvě. Opět si vypomůžu citací komentáře jiného uživatele, který dokáže myšlenku vyjádřit lépe než já. Tentokrát jde o uživatele bolana. "To že se film týká citlivého a tragického příběhu ještě neznamená, že musím 2,5 hodiny trpět ve společnosti lehce pošahaných Rusáků. Pokud je tento film určitá forma umění, pak se budu raději dál plácat v pokleslých vodách lascívního mainstreamu. Jestli se mohu chvástat, nejsem zcela uplný dement a politická historie 20. století včetně všech jejích diktátorů mě celkem zajímá. Předpokládám však, že se dá prezentovat i zábavnější formou. Tohle je fakt úlet !!!"

Znamení (2002)

To, že dvoumetrové kreatury disponující technologií meziplanetárních letů nedokážou vyrazit dveře, mě vůbec nevadilo. Když mě film baví, dokážu se nad tyto drobné nesrovnalosti povznést. :-)

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Důstojný nástupce původní píčoviny. Divákům nad 15 let nepřístupno.

Trumbo (2015)

"Zaplatil jsem ti za scénář o chlápkovi s obří hmyzí hlavou, kterej klátí holku na seníku. Ty jsi napsal vetřelce, kterej plácá o právech pracujících, patologii kapitalismu a samolibosti buržoazie."