• Krátkometrážní
  • Hudební

Můj otec je šílenec (2012)

Je to tak šílený a dementní, že se mi chce zvracet. Ale nemůžu popřít, že jsem se nasmál až až (-= 70%. Takže tak.

Čtyřicítka na krku (2012)

Apatowky mám rád, je to příjemný a legrace nechybí. A že to má 134 minut, se ani nezdá. MEGAN FOX <3. Takže tak.

Krvavý diamant (2006)

* * * * * Skvělý film * * * * *( ale musim vytknout, že občas udělali z Djimon Hounsoua úplnýho debila, až mi to přišlo rasistické. Zdá se mi to ? Bylo to myšleno záměrně ? ) Takže tak.

Bill Hicks: Sane Man (1989)

Nasrat tolik lidí za 82 minut vyžaduje hodně úsilí, ale pouze Hicks si v tom libuje, ty kokot. Takže tak.

Bill Hicks: Revelations (1993) (pořad)

There is no such a thing as death - It's just a ride. Takže tak.

Bill Hicks: Relentless (1992)

Popiště svůj zážitek jedním slovem: Nenahraditelné, Věčné, Originální, * * * * * Takže tak

Unesená (2012)

For god's sake. Dneska tohle, příště obsazen do pokračování Twilght ságy do hlavní dívčí role a pozítří ovládnou svět obří hamburgry a pak si až teprve N. Cage uvědomí, že tu něco hapruje. Už je asi úplně mimo nebo hrábne po každym kšeftu hlava - nehlava nebo spíš mozek - nemozek. Unesená dcera, 12 hodin, 10 milionu dolarů - ! někdo si dal napilno ! - to tu ještě nebylo, něco jako by natočili nový díl ''Rychlých Prachů'' a chtěli tim zbořit svět. Lidstvo už je přesyceno. Nic víc než jedna hvězda pro Nicolase ze soucitu. Takže tak.

Rváčův deník (1995)

Druh filmu který mě nikdy nedokázal popadnout a vtáhnout do děje. Kdo nemá rád ty špinavé junkies movie si nenajde zálibu ani v tomto. Jediné co hodnotím je DiCaprio a Wahlberg, jinak mi film nic nenabídl. Takže tak.

Zabít tiše (2012)

Jednu hvězdu pro Brada, jednu hvězdu za jeho závěrečný monolog. Toť vše co mne oslovilo. Další film do kategorie - Jednou a dost. Takže tak.

Pí a jeho život (2012)

.Výborný výkon hlavního herce, který je vlastně absolutním nováčkem co se týče herectví. Nevím ani co tomu vyčíst, já byl nadmíru spokojen. Takže tak.