• Krátkometrážní

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Snad první seriálové dílko stanice, kde to všechno začalo.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Jednou jsem měl za to, že to děcka aspoň naučí počítat do 4, občas do 5. Ovšem po letech se to i s velkou rezervou jsem nevěřil, že jde o stejný pořad. Parodie v Tele Tele působí výjimečně trefně. Ale co, existují kvalitní díla jako Sesame Street...

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Skvěle obsazená, vypravená i věrná knižní adaptace, nevyjímaje svůj archaický slovník. Ale ten moment se znakem p**i doteď nechápu, to přece nemohli myslet vážně.

Jake a Tlusťoch (1987) (seriál)

Občas jsem jako malý měl z názvu toho seriálu slušnou srandu. Možná sám Conrad měl taky. Zbývá jen otázka, proč to byl takový kult a snadno rozeznatelný seriál. Protože pro sympatičtější či charismatičtější dvojku byste vůbec nemuseli chodit daleko. Možná v tom lidi s nadsázkou viděli trope Laurela a Hardyho na poli kriminálek - štíhlý Brit, tlustý Američan. Kde ovšem veškeré podobnosti zdaleka končí.

Plný dům (1987) (seriál)

3 muži, 3 mluvňata, nějaká ta morální poučení a 3 hvězdičky z toho.

Kybernet (1995) (seriál)

Hlavně je vidět, že průmyslu opravdu rozumějí. Ne že by mě to nutilo mít každou hru doma, ale musím to uznat.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Určitě první Star Trek, co jsem viděl a spojil si zvučku s celou značkou. A též mám pocit, že se to posunulo dál od sci-fi niché předchozích seriálů a blíže obyčejným divákům. A ano, rozhodně sympatičtěji zahraný.

Měsíční svit (1985) (seriál)

Bruce Willis se v podvědomí fanoušků dostal na světlo s Die Hard (předtím byl zejména divadelním hercem), zatímco Moonlighting - zdá se - spadl hluboko do králičí nory pamětníků podobně jako jeho vlasy. Každopádně dává smysl, proč chtěl radši bavit lidi, než být pamatován jako jeden z mnoha akčních hrdinů.

Kolem světa za 80 snů (1992) (seriál)

Originální názvy: Saban's Around the World in Eighty Dreams/Les Aventures de Carlos //// Jednou ráno na Primě, než to nahradil Winx Club. Nemáte zač.

Myšmaš Kabaret (2001) (seriál)

Absolutní bomba na tomto seriálu je, že do něj dokázali sem tam protlačit Bennyho z Králíka Rogera. Tím objektivní pozitiva končí (vykrádání sebe samých nad mraky, přesto těžící z humoru své hlavní konkurence u vychytralého mrkvožrouta, ani nemluvím o rybaření grotesek rovnou ze staršího seriálu), ale nebudu si lhát do kapsy, měl jsem pro crossovery slabost, zvlášť když se objeví Timon a Pumbaa. Taky překvapily české grafické překlady, to se vidí jednou za uherský rok.