2012 (2009)

Hrozná slátanina, zlatej Den nezávislosti - ten si alespoň uměl ze sebe udělat legraci, tohle se bere tak vážně, až je jednomu do smíchu...

Zažít Woodstock (2009)

Příjemné pošušňáníčko, je fajn podívat se na slavný Woodstock z druhé strany - tedy z pohledu organizátora. Musela to být skvělá doba.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Pohodová rodinná komedie, ve které exceluje Eva Holubová, ostatní jsou jen statisti!

Muži, co zírají na kozy (2009)

Poněkud zvláštní podívaná, nadupaná hvězdami, pár skvělých gagů, ale ... podle traileru jsem čekal mnohem víc srandy, kam se sakra ve filmu poděla?

Bez soucitu (2010)

Průměrná akční podívaná, kterou poněkud sráží stupidní a laciný dej - se scénářem si nikdo hlavu fakt nelámal, míchá se tam jedno přes druhé, číňáci, pakistánci, jednání té holčiny nikdo taky nevysvětlí, prostě chaos na druhou. Jediným plusem je Travolta, a nutno říct, tenhle LOOK mu sedne mnohem víc než v Horečce sobotní noci!!!

Bitch Slap (2009)

Úžasné k...očky v stupidním bijáku, ale jednu věc se tomu nedá upřít - je to perfektní udělátko na vytvoření "erekce" ;-)

Prokletý ostrov (2010)

Velké zklamání, zápletka bohužel průhledná jak vyleštěné plexisklo. Zhruba od dvacáté minuty už odhalíte většinu věcí, které měly zůstat ještě dlouho utajeny. Leč nepovedlo se...

Sherlock Holmes (2009)

Překvapivě svěží a zábavné, dvojice Downey JR. a Law jsou skvělí, McAdams jim příliš nestačí a moc mi v příběhu neseděla, ale vše vynahrazuje padouch Strong - ten se rozhodně povedl. Prostě příjemné překvapení, doufám že se brzy dočkáme pokračování, vše tomu nasvědčuje.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Bože můj, tak tohle byla pořádná konina ... a herci jako Thurman, Dawson, Bean, Brosnan, ... what the fuck? Neuvěřitelný.

Vyfič! (2009)

Pohodovka se sexy ženskýma na kolečkových bruslích ... co víc si muž může přát ;-)