Nestanu se tvojí ženou (2007)

Dôvod prečo som tento film hodil do prehrávača je Michelle Pfeiffer, a kvôli nej som to ani neoľutoval.

Alpha Dog (2006)

Vraj verná rekonštrukcia skutočnej udalosti z prostredia večne zhulenej mládeže v LA. Parádne vyšinutý bol akurát Ben Foster (po 3: 10 to Yuma ďalší ukážkový parchant ), no a Sharon Stoone opäť protivná až no.. Fajn jednohubka s nepríjemným záverom.

Zametač stop (2007)

Obstojné krimi, ktoré neprináša nič nové, no vďaka sympatickému hereckému obsadenie a zručnej réžii vcelku svižne odsypava.

Casino (1995)

Na jednej strane brilantná gangsterka s famóznym De Nirom, Sharon Stone a Joe Pescim, ktorý pokračuje v hereckom parte načatom v Mafiánoch. Na druhej strane premrštená stopáž, predvídatelný dej, neustály komentár.. a tak sa občas vkráda i nuda. U mňa max. 3,5*.

Zahulíme, uvidíme (2004)

V rámi žánru vcelku strávitelné. Vďaka R-kovej "ne"prístupnosti sa dočkáme aj zopár zaujímavých hlášok a príjemných poodhalení ženských vnadov.

Svět zítřka (2004)

Forma vysoko nad obsahom a inovátosrský vizuál navyše. Úmyselne naivná pocta starým filmom a komiksom.

Živý terč (1993)

Woo natočil efektný videoklip s dychberúcou akciou, ale pozabudlo sa na zmysluplnejší scénar. Príbeh je až príliž jednoduchý a z jeho honkongských čias tu ostali akurát tie spomalovačky a holubice. O hereckých schpnostiach Van Damma je zbytočné niečo písať, ale treba mu uznať snahu o pritiahnutie honkogských režisérov do Hollywoodu. Ukážkoví záporáci v podaní Lance Henriksena a Arnolda Vosloo sú mňamózny.

Neuvěřitelné příběhy (1985) (seriál)

Ťažko hodnotiť seriál, kde je každá epizóda o ničom úplne inom a s komplet novým obsadením a režisérom. Zopár častí čo som videl malo podľa mňa značne nevyrovnanú úroveň. A tie Spielbergove časti veru napatria k tomu najlepšiemu.

Společenství vlků (1984)

Roztomilé a rozhodne nie pre deti. Režisérské začiatky Neila Jordana sa vyznačujú psychedelickou atmosférou a obracajú klasickú rozprávku naruby.