Pluk mizerů (2022) (seriál)

V několika prvních dílech se prakticky nic nedělo, ke konci se to zlepšilo. V těch mnoha postavách jsem se trochu ztrácel, hodně vaty a moc a moc zbytečného kecání o kokotinách, sem tam aspoň ta trocha akce. Mohlo to být celé jeden dobrý průměrný celovečerák na 90 minut, bohatě by bylo kde stříhat. (31%)

Tajemná řeka (2003)

Velmi zdlouhavé sociální drama, okrajově detektivka. (25%)

Černé brýle (2022)

Jakýsi maník nemá k smrti rád prostitutky a tak tu a tam nějakou zprovodí ze světa. Bohužel film se tím skoro vůbec nezabývá. Vyšetřování je také jen okrajovou záležitostí. Naprostá většina stopáže je drámíčko o životě jakési osleplé prostitutky, která s sebou navíc tahá malého asijského chlapečka. No fest nezajímavá nuda. Do odpadu neposílám jen díky tomu slepeckému psovi. (11%)

Černý přízrak (1986) odpad!

To se nedalo. Skoro jsem to vypnul ještě před titulkama, ale pak jsem ještě 2 minuty vydržel. (1%)

Kyberúnos (2022) odpad!

Trapárna s nějakou paní, co je jako hackerka a buď někde běhá nebo tlemí na monitor a kolem ní se promítají barevné nesmysly.. (6%)

Cooganův trik (1968) odpad!

Zatím to nejhorší, co jsem s Eastwoodem viděl. (5%)

Úsměv (2022)

No, jako námět, OK. Ale co ta snůška blábolení a zbytečné vaty, která zabrala aspoň půlku stopáže? A to šnečí tempo tomu mělo nějak pomoct? A ta hlavní hrdinka, tam fakt musela být zrovna tahle nějaká paní? Ona vůbec ta premisa, že zrovna profi psycholožka bude tak pitomá a nestabilní, to dost staví na hlavu. S velkým přeskakováním nakonec dodíváno do nezajímavého a nepřekvapujícího konce. (32%)

Pravda zabíjí (1999)

Docela zdlouhavý a protivný film, kde se lidi skoro pořád překřikují a hádají. (16%)

Absolutní moc (1997)

Docela zdařilý thriller. Jen to mohlo mít o 30 minut méně a vyšší dynamiku. (60%)

Časové pásmo bylo změněno