Training Day (2001) odpad!

To jako fakt? Buď jsem viděl jinej film, nebo je českej dabing fakt hroznej, nebo já nevím. Viděl jsem 20 minut a musel jsem tu blbost vypnout. Výkony herců jsou hrozný, hudba žádná, scénář nechápu (takhle to prostě nechodí!!), režie průměrná. No to mě podrž. A většina mých blízkých má hodnocení ****. Bohužel, pro mě odpad!

Jako za starejch časů (2012)

Začátek opravdu slibnej. Ač jsem si říkal, že z tohohle moc vytlouct nejde, zhruba po třetině filmu jsem se bavil ve velkém. Čím se ale blížíme ke konci, tím víc si můžu dovolit na chvíli usnout. No a konec? Jako televizní film pro hooodně dlouhý zimní večer to asi ujde. Ale jinak už se k tomu nikdy nevrátím. Ač hlavní herci jsou fajn a dlouhodobě je mám dost rád. Tady bohužel. Scénář..ach ten scénář......tohle herci nezachráněj...

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Gangster Squad má svoje díry a trhliny. Ale upřímně řečeno mi to vůbec nevadí. Je to totiž jízda od začátku do konce. A je to jízda za dobrem a to já mám rád už od dob Vinnetoua nebo Robina Hooda. Herci: *****; Režie: *****; Scéénář: ****; Hudba: *****

Avengers: Age of Ultron (2015)

Po prvním dílu, kdy jsem poprvé ve svém životě viděl superhrdiny a byl z nich vyřízenej, jsem tady byl první minuty hodně zklamaný. Přeskakování v ději typu LOST nemám rád. Dopředu a zase zpátky. No ale pak se to vcelku srovnalo. Ale zase přišlo umírání nevinných a upřímně jsem film málem vypnul a dal hodnocení ODPAD!. Pak se to všechno ale obrátilo. To si ale musí s diváctvem takhle hrát? Tři hvězdy jsou ještě dost nucené. Hrdinové jsou to dobří, ale vypadá to, že se z nich stává neverending story. A to teda upřímně nic moc.

Disaster Movie (2008) odpad!

Tak tohle nepochopím. Režisérsky a kameramansky to nevypadá nejhůř. A z herců by se taky dalo dostat hodně. Ale jsou vedeni tak, aby to celkově vyznělo jako nehoráznáí s*ačka. Ale nehorázná. Vydržel jsem 31 minut filmu a opravdu lituju, že jsem se chtěl přesvědčit, jestli to ostatní mí blízcí hodnotí jako ODPAD! oprávněně. Od tohohle filmu dál. Na míle daleko!!

Agent WC 40 (1996)

Takhle zaměřený filmy mi vůbec nevadí. Ale dějově je Agent WC40 opravdu slabý. A těch pár super gagů, které odkazují na filmy z minulosti? To nevyrovná hodnocení na kladnou stranu. Spousta scének byla připravena parodicky, ale abych řekl pravdu, na mě prostě nefungovali. Možná jsem se měl na Agenta podívat před cca 20 lety, kdy byl natočen. Pak bych možná uznal umění, které se zde skrývá. Dnes ale podprůměr a už nikdy se k tomu nechci vrátit.

Felix a Rose - Láska po francouzsku (2002)

Vcelku prímová romantická záležitost.. Nic složitého. Nic v běžném životě použitelného. Ale i tak to má sílu. Jednou za čas se to někomu z nás stane, že potká spřízněnou duši. No a že si s ní něco začne :-) a to, že je to všechno za totálně střeštěných podmínek? Neva :-)

Elita (2001)

Je to už řádka let, kdy jsem poprvé viděl Sandru Bullock ve filmu Síť. Ten mě zaujal svou napínavostí, ale hlavně nadčasovostí. A tady je všechno v bledě modrém, akorát s mým dalším oblíbeným hercem, Ryanem Phillipem. Jasně, režie není dokonalá, scénář možná někdy taky, ale o to mi nejde. Příběh, nápad...to je ono. Díky tvůrcům :-)

Sinister (2012)

Lepší nápad jsem mít nemohl. Odlehlé místo, několik málo lidí, počkat si na setmění (foukal vítr a mrholilo). No a hurá na puštění projektoru s tímhle filmem :-)

Příležitost dělá zloděje (2010)

Tak ucajdanej příběh jentak nenajdete. Hned zkraje jsem se rozhodl dát ODPAD. Postupně se ale Keenu/Henry rozjíždí a děj začíná mít lehký spád. Na dlouhý zimní večer je to pohodička veliká. Na parné letní odpoledne ale nic moc :-D