The 76th Annual Golden Globe Awards (2019) (pořad)

Poslední Glóby, kterým jsem věnoval svůj čas. Příště už se spokojím jen s rekapitualcí na internetech.

V pasti (2018)

Vyšší ambice zabité béčkovou omáčkou á la Spectral, což nemusí být vždy na škodu, ale tady to zoufale nefunguje.

Bumblebee (2018)

Jo, Travis Knight to konečně dokázal a natočil znovu koukatelnou rodinnou taškařici s Autoboty, při které mi mozek nevytéká ušima. A to je dneska v té záplavě CGI blábolů kumšt!

Roma (2018)

Obyčejný film o obyčejných věcech. I takových je třeba.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Je to hrozný trash a vypadá to spíše jako amatérské video zanícených fandů původního snímku, ale ta finální konfrontační desetiminutovka to táhne vysoko nad rámec možností, takže do odpadu furt daleko.

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Epizoda s Neesonem u mě s přehledem vede. Zbytek se mi už tak nějak stačil vykouřit z hlavy, což tomu rošťáckému formátu na jedno sfouknutí zcela odpovídá. Příště bych ale prosil zase něco sevřenějšího, páni Coenové, to vám jde mnohem lépe.

Jógiša X no kenšin (2008)

Tohle je taková ta ryzí mangovina. Strašlivě překombinovaná a neuvěřitelně natahovaná.

Que Dios nos perdone (2016)

Ó, tydlety civilní krimi humusárničky já tuze rád. A tahle se vskutku náramně povedla! Americký remake za tři, dva, jedna…

Já, Simon (2018)

To je můj šálek mokačína! Hřejivá dospívající vztahovka opentlená indie melodiemi dle mého gusta. Juch!

Časové pásmo bylo změněno