poster

Spectral

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hapretor
  ****

  Myslím, že tady opravdu někdo přemýšlel, jak udělat inteligentní zápletku a jak ztvárnit zlo stvořené člověkem. Myslím si, že taková zbraň, jak byla ukázána v tomto počinu, je výborný nápad. Ono do sebe všechno hezky zapadá a sympatický vědec, ústřední postava ve filmu, vám to i hezky vysvětlí. U mě velmi dobrý. I triky super a vizuál také. Po dlouhé době tupých debilit viz Rychle a zběsile je toto opravdu osvěžení. Velmi mě to potěšilo a pobavilo. Je tam i napětí. Bravo ! Zajímalo by mě, co by tento tým tvůrců zvládl vytvořit kdyby měli rozpočet jako při filmu Batman vs. Superman (taková tupá zkurvená blbost). To by bylo jistě gargantuovské !!!(30.12.2016)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Videobéčko po vizuálním upgrade. Nic Mathieu natočil sci-fi akčňák jak z pultu videopůjčoven, který se ovšem u současné žánrové konkurence vůbec nemusí stydět za svoji audiovizuální stránku. Silné využití praktických efektů vyloženě potěší, stejně jako slušná atmosféra a originální záporáci s ještě zajímavější a správně přehnanou genezí. Pokud vám tedy naivnější, jednoduší a přímočařejší žánrovky něco říkají, pak směle do toho. [70%](14.12.2016)

 • bourec
  ****

  Je na tom vidět,že původně v tom měl prsty Universal.Taky je na tom vidět,že je to filmek,kterej by asi se svym spíš vizuálem z konce dvacátýho století v kinech moc penízků neposbíral.Přitom je to v první půlce výborný mysterium,v druhý akční blbůstka.Navíc to má i slušný obsazení.Početl jsem si v komentářích s odpadem,a vážně je nutný,aby sem psali lidi,kterejm mánie a láska k filmu nic neříká.Bavil sem se fakt hodně.80%.(19.6.2017)

 • luka4615
  ****

  Příběh je děravý jak řešeto a tak předvídatelný, až to občas vážně bolí. Avšak občas se v záplavě všech filmů najde nějaký, u něhož o příběhovou linii vážně nejde. Spectral je právě jedním z nich. Je to totiž sympatické a oddechové "béčko", které nabízí slušně dávkovanou akci, která je rámována solidní nosnou myšlenkou. Co víc byste od nenáročného filmu ještě chtěli?(13.12.2016)

 • flanker.27
  ***

  Vetřelci, Předátor, i trochu toho Terminátora jsem tam našel a těch inspiračních zdrojů bude více. Kupodivu je tahle směska celkem koukatelná, i když supertajný výzkumný komplex postavený přímo uprostřed města (jakož i další veselé nápady, např. energetické zbraně snadno a rychle) vzbuzuje úsměv. Největší chybou pak je přílišná anonymita vojenského týmu, což atmosféře neprospívá. Ale na jedno podívání to docela ujde.(28.12.2016)

 • - Časť scén sa natáčala aj na Slovensku, konkrétne v Komárňanskej pevnosti. (ambron)

 • - Americké jednotky jezdí ve filmu v českých Tatrách vyrobených pro slovenskou armádu tzv. Tatrapan, ve filmu označených jako Mrap. (SsgtJira)

 • - Film byl vyroben studiem Universal a původně měl jít do kin. Studio si s ním ale nevědělo příliš rady, a dokonce ho stáhlo z kinodistribuce. Nakonec byl snímek koupen a uveden internetovou televizí Netflix. (joker.george)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace