Reklama

Reklama

Spectral

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Počas bojovej operácie kdesi v Moldavsku zahynie elitný vojak Delta Force. No záznam z kamery, zobrazujúci jeho posledné chvíle, všetkým vyrazí dych. Čo sa stalo? Generál Orland (Bruce Greenwood) vidí akúsi spektrálnu anomáliu. Agentka Madisonová (Emily Mortimer) podozrieva nepriateľa z vývoja novej maskovacej technológie, ktorú chce získať za každú cenu. Jediný, kto môže do záhady vniesť trochu svetla, je vynálezca kamery - Dr. Clyne (James Badge Dale). Je to chyba kamery, alebo nová technológia? A ak ide o zbraň, ako sa pred ňou chrániť? (koba)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (191)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Netflixu se zřejmě daří když vydává tak šikovně vypadající béčka. Naposled překvapil Siege of Jadotville a teď tu máme "Call of Duty" s duchy. Vojáci jsou přirození a hlavní hrdina je sympaťák. Ze začátku nemají proti duchům vůbec žádnou šanci a dostávají slušně na prdel, nápad jak na ně dává i smysl. Duchové působí vzhledově fajn a rozhodně jsou nebezpeční. Akce je solidní a působí stylově. Příjemně jsem se bavil, tohle jo! 75% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Hodně slušná akčňárna, která má ale dvě části různé kvality. Zatímco na začátku se rozjede hodně slušně našláplé akční sci-fi, které nepůsobí ani blbě, tak ve druhé polovině Vám začnou i něco vysvětlovat a vrcholem všeho je, když se na ty neviditelné zabijáky začnou zbrojit. Opravdu MacGyver hadr. Jelikož ale akčních sci-fáren podobných kvalit mnoho není, nebudu si stěžovat a pokorně za tento film Netflixu poděkuji. Ostatně jako za celou řadu dalších sci-fi kousků. ()

Reklama

Marigold 

všechny recenze uživatele

Kdybych býval v prvních dvou třetinách nebojoval zbytečně se spánkem a vzbudil se až na poslední půl hodinu, věřil bych do teď tomu, že Spectral je solidní scífko, které svým nápaditým řešením akce evokuje povedenou videoherní adaptaci. Bohužel ten paranormální Black Hawk Down jsem viděl taky, takže mi neuniklo ani trochu záhrobního herectví a scenáristické ektoplazmy. Škoda, Mathieu si z reklam přinesl cit pro efektní vizuál a production values jsou na "straight to VOD" slušné. Nebo možná za Orbána vypadá Budapešť hůř, než si pamatuju. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Klausovská „ne-výhra“. K plnému uspokojení by chtěla údernější dohled a schopnějšího realizátora, který dovede vidět dál, než za minutový horizont televizní reklamy. Že pak ale Netflix nevypustí z klece rázného dramaturga a agilního střihače, je už na pováženou. Je mi trochu líto nedat aspoň 60%, ale čím víc stopáž roste ke dvěma hodinám, tím víc jsem nudou okusoval ovladač. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ALE TA VĚC ZACHYCENÁ KAMEROU, JE NĚCO ÚPLNĚ NOVÝHO…“ /// V Moldavsku kromě povstalců a americký armády řádí neznámá entita. Servírujou mně (jakoby) autentický záběry z terénu i akce, a zpracováním to místy připomíná sekvence počítačovejch her. Akční (válečná) duchařina, toť zajímavej nápad. Sice žádný veledílo, většina prachů (zřejmě) padla na efekty, ale rozumnej scénář (přiměřeně dávkující vatu a děj), snaživej rejža (držící opratě u vykecávajících scén) a solidní obsazení, dělaj z tohodle bezemočního béčka koukatelnou záležitost /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám vedlejší válečný produkty. 2.) Po vesnici nám běhá kondenzát. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ * ()

Galerie (3)

Zajímavosti (3)

  • Americké jednotky jezdí ve filmu v českých Tatrách vyrobených pro slovenskou armádu tzv. Tatrapan, ve filmu označených jako Mrap. (SsgtJira)
  • Časť scén sa natáčala aj na Slovensku, konkrétne v Komárňanskej pevnosti. (ambron)
  • Film byl vyroben studiem Universal a původně měl jít do kin. Studio si s ním ale nevědělo příliš rady, a dokonce ho stáhlo z kinodistribuce. Nakonec byl snímek koupen a uveden internetovou televizí Netflix. (joker.george)

Reklama

Reklama