Zaklínač (2002) (seriál)

Celkově parádní dílo. Určitě mohlo být lepší a více těžit z knižní předlohy, ale i tak klobouk dolů před poláky. Obecně fantasy moc nemusím, ale ze Zaklínače jsem byl nadšen hned od začátku.

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Taková herecká jména a výsledek je docela velké zklamání. Samé klišé až se na to místy nedalo dívat. Jediná parádní scéna je šermířský souboj krásné Catherine Zeta-Jones se Zorrem. 2*

Million Dollar Baby (2004)

Film staví na strašně silném a emotivním základu. Příběh, který nám je vyprávěn, plyne tak nějak sám od sebe a nám ani nepřijde, že film má přes 2 hodiny. Trio hlavních hrdinů zahrálo své role naprosto skvěle. Bohužel u mě toto všecko na plný počet v hodnocení stačit nebude. Dávám silnější 4*

Podfu(c)k (2000)

Dobrý to jo, ale zas tak moc dobrý bych neřekl ... Silnější místa střídají slabší a proto snižuji na průměr. Sic lepší, ale stále průměr.

Auta 2 (2011)

Jednička byla parádní, ale bohužel pokračování nepatří k těm povedenějším. Příběh stupidní a od toho se to celý odvíjelo. Bohužel pouze 2*

Zrození legendy (2010)

Tenhle typ filmů mám strašně rád a proto jsem se i na tenhle těšil, ale toto ?!? Veliké zklamání. Tohle byla fakt blbost. Příběh rozdělený na dvě půlky tam byl proboha k čemu? Děj stál za prd, prostě tohle byl obrovský krok vedle.

50x a stále poprvé (2004)

Slaďoučká, přeslazená podívaná, ale co.. příjemně se na to kouká a i když je příběh tak trošičku z jinýho světa, tak je to přece jen film, kterej má pobavit a tohle plní náramně a rád na něj znova kouknu. 4* P.S. Pro mě nejkrásnější Drew Barrymore ze všech jejích filmů

Absurdistán (2006)

Zvedám na 4*. Proč? Protože tenhle filmek je fakt originální, parádní nápad i provedení. Nebere si vůbec žádné servítky a vybalí to na nás hned a přímo. A já se fakt bavil.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Fíha, musím uznat, že film i přes svoje stáří má stále co nabídnout. Tento film můžu s klidným svědomím zařadit mezi ty nadčasové, prostě aktuální a pravdivý bude v jakékoliv době. Za velikou pozornost jistě stojí to, že prakticky celý film (99%) se odehrává v jedné jediné místnosti a i přesto je toto dílo klenotem. Asi se lze pozastavit jak málo stačí k natočení vynikajícího filmu, když máte skvělý scénář, dobré téma a hrstku dobrých herců. Paráda, výborné, a tolik otázek k zamyšlení a přemýšlení ...

Čtyři bratři (2005)

Stupidní příběh, ale parádní akční jízda, která pěkně odsejpá.