The Aggression Scale (2012)

miller je B-čkar. Avšak narozdiel od Briana Millera tento má aspoň isté kvality a je to vidieť či už u bruceových filmov a tu tiež. Film má síce trošku pomalšie tempo ale vďaka dĺžke nenudí, hlavný hrdina sympatický, jeho ségra kosť, banda záporákov je tiež celkom fajn, zabitia sú krvavé, občas nečakané buď tým kto umrie alebo tým ako aký spôsob zabitia príde. akurát koniec je odfláknutejší, takže zato * dole.

Into the Ashes (2019)

Revenge thriler ktorý ale naberie revenge štýl až v závere aj to nie nič extra. Slabota

Viktor (2014)

priemer ale dal sa. avšak tak odflaknutý a pičovský koniec som od Francúzov a Rusov priznám sa nečakal. Takže 2* a GD je obelix bez kostýmu.

Road House (1989)

čakal som viac a došlo malé sklamanie, film nie je zlý a akčné scény sú dobré avšak ten pravý revenge mód to naberie až v závere. Takže v podstate 90 minút je to taká konverzačka s občasnou akciou. Ale super swayze, sexi Lynch a ten mafošov sidekick sú dobrými ťahúňmi. Ale vác jak 3* nedám.

Bloodshot (2020)

Vinco nafta musí sedieť za volantom, alebo ešte fightiť vo vesmíre. pretože mimo Torreta a Riddicka sú jeho filmy slabšie. Avšak zatiaľ čo taký lovec čarodejníc bol ešte celkom obstojný toto je obyčajný B-čkový výplach, kde je vidieť, že rozpočet nebol najväčší ale napriek tomu to nebolo zlé a akčné scény boli slušné, najmä tá v tuneli, záverečná pre mňa slabšia ale nevadí. Na Gonzales sa dobre kuká, Pearce je proste herecká kvalita a zvyšný sú už nič moc najmä ten IT černoch bol neskutočne otravný. Pozrieť sa to však dalo.

Nelegální obchod (2019)

Pišta si povedal, že bude lepšie ak bude mať okolo seba tým čo bude robiť väčšinu práce a on tomu bude šéfovať a trošku sa do akcie zapojí. Výborný nápad, fakt bez srandy si myslím, že tadiaľ vedie cesta ako sa môže aj vyžratý ukázať v dobrom svetle. Avšak to by okolo seba nesmel mať bandu kokotov a síce jebavých, ale zato sprostých pičí. Máme tu akčnú scénu na začiatku, tam chcípne jeden z týmu, oni ho potom oplakávajú, nadávajú na záporáka, no proste sa udeje hovnisko a až v závere dôjde ďalšia akcia. Obe sú nič moc, zvuky zbraní sú otrasné, a Seagal je tu v podstate na to aby štekal rozkazy a na konci za 15 sekúnd, kde prevažuje dablér urobil jeden súboj. No proste slabota. Ale koniec bol dobrý, teda ak bol pravdivý. 2* a toto viackrát vidieť nemusím.

Terminátor: Temný osud (2019)

MINI SPOILER ALERT: T1 a T2 nebudú prekonaný ani za pána avšak, zatiaľ čo trojka bola slušná, štvorka už kus škrípala ale pozerateľné to stále bolo, a 5 diel bolo šlapnutie do lajna, tak toto konečne prináša svieži vánok do série. Ignoruje diely 3-5 a je to dobre a má niekoľko prekvapivých scén(už úvodná my ako sa hovorí odjebala dekel). Mackenzie je super, Reyes je v pohode, ba dokonca jej drsnejšia verzia z budúcnosti je fakt cool. Hamilton je ultra drsná dochodkyňa, ja v jej veku budem rád za pohodlné kreslo. Arnie sa síce, okrem jednej scény objaví až v druhej polke ale je skvelý. No a akcia tak to je radosť kukať, každá je úplne iná od predošlej a všetky z výnimkou tej v lietadle(ktorá my prišla nezaujímavá) sú nice. Takže škoda, že to finančne prepadlo ale na druhú stranu si myslím, že za to môže hlavne Genisys. No tak či tak som rád aspoň za tento perfiš diel. 5* jak bič

Mizerové navždy (2020)

Comeback jak sviňa. Skvelá akcia ktorá graduje, perfektná dvojica, dobre vystavané emócie, tentokrát sa tu rieši prípad ktorý sa osobne dotkne Mikea. Mladá partička skvelá, Hudgens s tými vlasmi zaujímavá. Záporáčka fajn. Chlapíci to dali viac než fajnovo, dokonca občas lepšie jak predtým Bay. 5* zaslúžene a Marcusove do píči prišli vždy v super okamih.

Cesta utrpení (2018)

veľké prekvapko. Film je na Seagala dosť netypický, je pomalý, plynie pozvoľna, nikam sa neponáhľa a ani akcie veľa nie je. Avšak ked na nejakú dôjde je fajn, Seagal v nej pôsobí dobre, má samozrejme dabléra ale veľa urobí sám, a občas i slušne kopne. A záverečná akcia tak to je mazec. 5* jak bič a jediné čo my kus kazilo dojem bolo nulové vykreslenie záporáka.

Lukas (2018)

SPOILER ALERT: Nečakane civilná a vážna roľa Van damma. Je v nej super, tú úlohu mu veríte a akcia hoc je jej málo je skvelá, snímaná na dlhé zábery bez strihu a ten zvrat, že policajti budú kurvy tak to nebolo nič nečakané. A veľmi ma prekvapilo aj zabitie tej Talianky. 5* dám a koniec je taký, že divák domysli si ďalej.