• Romantický

Rádio Rebel (2012) (TV film)

Když jsem začala psát tenhle komentář, nevěděla jsem, jaké dám tomuto filmu hodnocení, byl tak osobní, rádio rebel byla vlastně holka, která se styděla, chtěla být někým jiným a když se jím stala, alespoň na pár desítek minut denně, tak získala sebevědomí a možná i proto se mi tenhle film líbil, měl záměr a poslání, šel za určitým cílem, některé situace sice byly zdlouhavé a šlo je přeskočit, moc jich však nebylo, proto tenhle film vřele doporučuji, myslím, že té ''mladší'' generaci by se mohl líbit.

Kosmetička a zvíře (1997)

Nenapsala bych, že je to nějaká top komedie, ale na průměrné hodnocení docela stačí. Na tomhle filmu se mi nejvíce líbil ten konec, ale celkový příběh měl zápletku, děj a i námět byl splněn. Nemám, co bych dalšího napsala, celkově byl film pohodový a v některých situacích se divák i zasměje.

Dívčí války (2009) (TV film)

Film o neúspěchu, ale taky o tom, že se člověk nemá až tak rychle vzdát. nejvíce se mi líbil ten příběh, ten děj byl na první pohled úplně obyčejný, pokud se divák podívá blíž, najde spád a napínavé situace. Katie se najde sama v sobě a i její okolí pochopí, že to, jak se Delta vidí a jak ji vidí i někteří jiní, nemusí být zrovna největší pravda. Tak asi proto bych tenhle film doporučila, není tady jedna chyba, kterou bych na první pohled našla, asi proto, že tady žádná nebyla. Každopádně se podívejte, mé heslo je: Každý má právo na svůj vlastní názor, tak se toho držte i vy.

Popelka (2015)

Pohádka o popelce ... Z chudé dívky se nakonec stane královna, jednoduchý příběh, který měl již řadu zpracování a některé byly opravdu povedené. Tahle verze začínala poněkud smutně, Elce zemřela matka, potom v polovině filmu se dozvěděla, že jí umřel otec a ona musela dělat všechny domácí práce a služku své nevlastní matce. Mohu napsat jen to že v tomto filmu bylo zachyceno všechno, napětí, emoce, pointa celého příběhu a nakonec i štěstí, když ji našel. Myslím si, že tohle všechno by v takovém filmu mělo být, protože když bude chybět byť jen jedna složka, film už nebude takový, jaký by měl být. Velmi tento film doporučuji, ale myslím si, že pro hodně malé děti se nehodí, jelikož by mu nemusely zcela rozumět.

Nejlepší úlovek (2006)

Průměrný film, který místy nebyl o ničem a místy se dal. Musím napsat, že tento film mne nijak nenadchl, těch pár dobrých okamžiků nestačí na to, abych tenhle film ohodnotila jinak než hodnotím, tady se sice pokusili natočit film o sukničkáři, který se zamiluje, nějakou myšlenku to mělo, ale to opravdu nestačí, proto bych tento film nedoporučila, možná pro milovníky velmi jednoduchých a opakujících se situací.

Český sen (2004)

Myslím si že tenhle dokument o neexistujícím hypermarketu má rozhodně něco do sebe. Můžu říct, že dokonale dokazuje, jak je český národ zmanipulovatelný a jak lze člověka přesvědčit i o tom, co ve skutečnosti není. Jen mne zaráží, že i přes všechny reklamy, které jasně říkaly: Nejezděte, neutrácejte a podobně, dokonce i leták sliboval překvapení, se lidé do hypermarketu vypravili. Já osobně mám za to, že za zklamání lidí, kteří obchod navštívili, si mohou jedině oni sami, protože, kdo by byl tak hloupý a uvěřil těm neskutečně nízkým cenám a těžko uvěřitelným výrobkům, které nebyly jinde k dostání. Přes celý můj komentář musím na konec dodat, že bych tak jako tak také zřejmě naletěla na takový obchod, takže těmto lidem naprosto rozumím, že byli naštvaní ze zbytečné cesty, na druhou stranu však rozumím i tvůrcům dokumentu, protože chtěli ukázat, jaký je ve skutečnosti náš národ. Rozhodně bych doporučila se na snímek podívat, protože je tisíc lidí a tisíc názorů na tento snímek a podvod zákazníků.

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Tenhle film byl jiný, byl hodně silný na emoce, dokonce jsem se i rozbrečela, ale i přesto musím dát hodně kladné hodnocení, protože to byl hodně dobrý příběh s dobrým koncem, ten mohl být trošku lepší, mohl by trvat déle, ale tak, s tím už nic neuděláme, takže docela dobré. Jinak tahle role Hilary Duff přesně sedla, rozhodně tenhle film doporučuji, a to všem, kteří mají tuto herečku rádi nebo se jen rádi podívají na příběh se šťastným koncem.

Turecky snadno a rychle (2012)

Jako každý film, i tenhle měl chyby, ovšem ne takové, abych se příjemně nepobavila. Musím říct, že ta místa, kdy se děj obracel na rodiče byla slabší, ale v tomto filmu nepostradatelná, prostě by to bez nich nešlo, zato divák může pozorovat vývoj postav, kdy se z naprosto zásadité holky a kluka machra stane respektující se a vzájemně doplňující se pár. Ani jeho sestra s koktou nejsou k zahození, takže můžu jedině doporučit, výborný film pro ty, kteří rádi pozorují změny v chování hlavních postav nebo také zajímavý a v některých případech také nepředvídatelný děj.

Král džungle (1997)

Můj komentář nebude dlouhý, protože tenhle film mě naprosto dostal, nebyla tam snad ani jedna chvíle, kdy bych se nesmála, opravdu výborná komedie a na zpestření sobotního večera či nedělního odpoledne výborný film. Vřele doporučuji, protože dle mého názoru si zde každý najde nějaké místo pro zasmání.

Sharpay a její báječné dobrodružství (2011) (TV film)

Průměrná komedie o počátečním neúspěchu a nápravě jedné rozmazlené fifleny, která chce svou vlastní uklízečku, pokojskou a postel s nebesy. Byly okamžiky, kdy jse se smála, ale také ty, které bych jako moc zábavné nepopsala a proto je raději přeskočila, tenhle film doporučuji těm, kteří mají rádi High School Musical, ostatním bude tento film připadat jako naprostá blbost. Já osobně sama za sebe říkám, že to nebylo špatné, ale přitom mě to nijak neoslovilo.