• Romantický

Katie Fforde - Kousek z tebe (2012) (epizoda)

Já bych řekla, že se jedná o dobrý film, líbilo se mi to obětování se, to, když nemusíte nad dějem přemýšlet a složitě hledat souvislosti, tady si jde hlavní hrdinka Vivien tvrdě za svým, chce tu ledvinu, ovšem není to až tak jednoduchá cesta, nejdříve si musí vyslechnout odmítnutí a několik dalších zklamání, ale myslím si, že pro nenáročného diváka, který si chce film jednoduše užít je tenhle film docela dobrý, rozhodně doporučuji ženám, myslím si, že muži zrovna nevyhledávají tento žánr.

Život nebo něco takového (2002)

Předvídatelný, velmi jednoduchý a jednotvárný film, od kterého nelze očekávat zázraky, Lanie si vyslechla proroctví a to se nakonec vyplnilo, sice ne doslova, ale určitá podobnost tady je, celý film působil velmi poklidným dojmem a stačilo vidět jen útržky, abyste věděli, co se stane, proto tenhle film ani nedoporučuji, kdo chce, ať se na něj podívá, ale je to jen další romantická komedie, která vám jedině pomůže k usnutí u televize.

Zatímco jsi spal (1995)

Romantická komedie, kdy ona předstírá, že je jeho snoubenka a přitom se zamiluje do jeho bratra, naprosto předvídatelná komedie, od které nejde čekat nic jiného, než zasmání. Nad dějem nemusíte uvažovat, už po pár minutách zjistíte, jak se celý film vlastně vyvine, snímek se mi líbil, měl několik nedokonalostí a slabých okamžiků, ale musím napsat, že na pohodlný večer u televize stačí.

Sloužit Sáře (2002)

Výborný snímek, kterému nemám prakticky co vytknout, je to o manželech, kteří se chtějí rozvést a jde o velký balík peněz, až na několik drobností, téměř přehlédnutelných, se film povedl a proto mi nezbude nic jiného, než doporučit jej a popřát příjemnou zábavu.

Láska on-line (2005)

Takový méně podařený snímek ... Myšlenku měl dobrou, ale ten konec, ne, ten bych možná trošku vylepšila, tenhle film se mi líbil tak půl na půl, jako všechno, měl i on své tmavé chvilky, samozřejmě však i ty světlé, to zpracování by šlo ještě vylepšit, jinak tomu nemám co moc vytknout, tedy kromě některých hluchých míst. Doporučovat jej nemá cenu, protože je tady určité procento lidí, kterým se film bude líbit a procento, kterým se film prostě líbit nebude.

Můj život ve vzduchu (2005)

Docela předvídatelná a jednotvárná komedie, kdy člověk ani moc nepřemýšlí, myslím, že na zahnání odpoledne dobré, tenhle film měl docela hodně negativ, myslím, že například jeho návrat k jeho bývalé lásce, to však velmi lehce přebíjí konec, kdy se všechno vyřeší a Yann, tak ten překoná svůj strach z létání.

Manžel na objednávku (2008) (TV film)

Romantická komedie, kdy byl předem známý konec. Ale není to jenom o něm, já věděla, že to skončí dobře, avšak takovýto konec jsem opravdu nečekala. Ten děj nebyl úplně špatný, ale něco ta myšlenka postrádala, něco tomu chybělo, na zpracování nemám co říct, co se mi ovšem nelíbilo, tak to je jednoznačně ten konec, ta rychlost, chyběla tomu ta tečka, něco, co by ten film nakonec přikořenilo, proto jsem se rozhodla dát tento počet hvězdiček, rozhodně v tom filmu, lépe v té myšlence nějaký ten potenciál je, musím napsat, že aktuální zpracování se zdaleka nerovná tomu, co by mohlo být, na odlehčení nedělního odpoledne fantastický film.

Osobní strážce (1992)

Fantastický snímek, který se mi líbil snad už od pěti let, kdy jsem se k němu dostala úplně náhodou, líbí se mi ta ochota Franka chránit ji a ochota Rachel spolupracovat, to jak celý film doprovázela příjemná hudba, dokonce měl i děj a to se u mnoha filmů říct nedá, tenhle film má pro mě jenom jednu jedinou chybu, a to ten konec, kdy celý film končí jejich rozloučením, ale rozhodně jej musím doporučit, protože to je opravdu fantastický film.

Vánoce v Bostonu (2005) (TV film)

Celý děj byl jednoduchý na pochopení a já vlastně uvažovala nad hodnocením, ale musím napsat, že už vím, zatím jeden z nejlepších filmů, jaké jsem viděla, bylo to o velké lži, která nakonec všem pomohla a všechno dopadlo dobře, tak, jako to mohli všichni předpokládat, taková lehká odpolední oddechovka po namáhavém dni, takže můžu napsat, že doporučuji, opravdu velmi dobře dějový i skvěle zpracovaný film.

Ach, ty Vánoce (2013) (TV film)

Velmi dobrý film, sice mi to ani tak jako komedie nepřipadalo /nesmála jsem se od začátku do konce/, taky to mělo několik míst, kdy jsem přesně nevěděla, co myslí nebo byly tak trošku hluché, ale mohla bych to označit jako romantický film, kdy všechno dobře dopadne a nemusíte u ní moc přemýšlet, já myslím, že slovo šance by mohlo tento film vystihnout a pokud vás zajímá, proč? Tak se podívejte, nejedná se o film typu odpad, ale na něco víc než průměr v tom filmu je.