• Romantický

Cizinec (2010)

Jeden z mála filmů, na který jsem se musela dodívat až do konce a musím napsat, že nemám výtek, velmi dobrý film. Rozhodně doporučuji.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Ať hledám, jak hledám, tenhle film byl strašný, zaměřuje se pouze na jednu jedinou skupinu lidí a to ty, kteří jsou jiní, s knihou měl tento film pramálo společného, ona byla fantastická a ve filmu toho hodně vynechali, například ta scéna s Georgií, kam za ní letěl, setkali se večer nebo jedna z posledních scén, kdy ležela v posteli po tom výprasku, který sama chtěla, aby jej pochopila, v knize se píše, že leželi v obětí, místo toho ho vyhodila a on odešel. Pokud opomenu herce, tak byl celý film vlastně omáčka. Žádné jádro, žádný světlý okamžik, jenom, přirovnám to k reklamě, taky neřekne nic, jenom navnadí člověka, aby si výrobek koupil. Hned na začátku na mne vyskočily titulky, což by samozřejmě nevadilo, ale neupozornili mě na tento fakt a poté začala ta reklama, jenom útržky děje, kdy pořád něco chybělo a nic na sebe nenavazovalo, spoustu scén si přibarvili nebo přepsali a tím vlastně celý film jenom znehodnotili. Je jasné, že jsem na tomto filmu našla několik pozitivních nebo dobře udělaných míst, kdy jsem se smála, ale v žádném případě nepřekročily tu nudu okolo, občas jsem se ohlédla na diváky okolo, někteří se na film dívali se zaujetím, jiní s nevěřícným výrazem a ti další, včetně mě, jsme kroutili hlavou a nemohli věřit svým očím. Pokud jsem se ohlédla na ty, kteří se dívali se zaujetím, tak ti by mohli dát čtyři hvězdičky, ale nerozumím tomu proč, ti s nevěřícným výrazem by dali průměr a ti poslední, jako já, dávají jednu hvězdičku nebo odpad! Já se spíš smála nad absurditou některých scén, myslím si, že herci naprosto nevystihli hlavní hrdiny a když jsem se dívala na upoutávky, tak mi film připadal velmi dobrý, zajímavý a plný energie, opak se bohužel stal pravdou a z nejočekávanějšího filmu se stal odpad, kdybych měla popsat všechny chyby, popíšu celý film a jsem tady ještě zítra, mohu napsat jenom jedno a to, že člověk, který knihu přečetl, tak pochopí můj komentář, tvůrci spíš spoléhali na to, že diváci jsou buď tak tupí, že ději v knize neporozuměli, nebo knihu nečetli. Každopádně tím, že jsem knihu četla, tak mohu říct, že ten, kdo dá více než dvě hvězdičky, tak ten musí být blázen, nebo jeden z těch lidí, kteří neporozuměli ději či knihu nečetli. Spíš bych se přikláněla k té možnosti číslo jedna. Na tento film rozhodně nedoporučuji jít do kina a vyhazovat za něj zbytečně peníze, protože na této ptákovině spisovatelka jedině zbohatne a všichni budeme vypadat jako magoři, kteří zaplatí za jakoukoli blbost. Ještě poslední věta, kdyby bylo na mě, dala bych si na filmu záležet a klidně by mi nevadilo, že každý díl by mohl být rozdělený na dvě části. Rozhodně nedoporučuji a prosím ty, kteří se mnou souhlasí, ať mi napíší do zpráv, ale upřímně pochybuji o tom, že tento komentář vůbec někdo přečte. A ZÁROVEŇ PROSÍM O TO, ABY SI TI, KTEŘÍ TENTO KOMENTÁŘ DOČETLI, OTEVŘELI MŮJ DENÍČEK A PODÍVALI SE DO NĚJ NA ROZŠÍŘENÝ KOMENTÁŘ, KDY JSEM OPRAVDU NECHTĚLA BÝT VULGÁRNÍ, KDYBYCH VULGÁRNÍ BÝT CHTĚLA, TAK TO VYPADÁ JEŠTĚ JINAK A MNOHEM HŮŘ.

Šílená / Krásný (2001) odpad!

Tenhle film neměl nic moc čeho by se dalo chytit, v žádném případě se mi nelíbil a nemohu jej doporučit, měl hodně hluchých míst a nijak nezaujme na první pohled, musím napsat, že přeskočit jeho sedmdesát procent je naprosto normální a v pořádku.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

NENÍ TO TAK, JAK TO VYPADÁ: Hrůůůůůůůůůůza, ani by mi nevadilo těch prvních patnáct minut reklam a upoutávek, spíš jsem si po skončení filmu připadala jako kdybych požila nějakou halucinogenní látku, jako kdyby se mi v hlavě něco zablokovalo a já zapomněla myslet normálně, dokonce mi ani další film nepomohl, vůbec se to nerovnalo ukázkám, spíš se místo ukázek vyklubaly asi dvě minuty filmu a zbytek kreslená pohádka pro děti, která nedosahuje úrovně ani pro čtyřleté dítě. Tenhle film jsem se rozhodla ohodnotiti takto za jeho absurditu, za to jak dokáže poplést hlavu a totálně zablokovat mozek, tak hrozný film a nesmyslný, kdy je všechno jenom omáčka a děj to nemá, tak to za tu vstupenku do kina nestojí. Naopak mému bratrovi se to velmi líbilo, pokud však opomenu fakt, že polovina diváků se vystřídala na toaletě, někteří rodiče na film hleděli s otevřenou pusou, jiným zase zrak utíkal směrem k mobilům, bylo to strašné a ještě teď mi v hlavě duní spongebob, spongebob, spongebob, spongebob, sponge-bob. V žádném případě nedoporučuji a myslím si, že tohle rozhodně nemá úroveň ani pro děti, natož pro dospělé a nemůžete to posunout ani přeskočit, takže na tohle pozor.

Láska na kari (2014)

Já nemám slov, tenhle film mě dostal, mělo to emoce, příběh i jasný cíl. Margaret a Hasan, ona kuchařka, která se nikdy nedostala na vrchol, on fantastický šéfkuchař, kterého obdivuje celá Paříž. Tenhle film nemá cenu hodnotit jinak, jen bychom tím narušili to, jaký je. Rozhodně jej doporučuji, mě místy doháněl k pláči a několik slz jsem také utrousila, fantastický film, ke kterému není co dodat.

Tanec s vášní (2000)

Dle mého názoru velmi slabý film, kdy se všechno točí jenom okolo baletní akademie, dneska se neubráním srovnání, dvojka je mnohem lepší, nevezmou ji a tak se film netočí jen okolo baletní akademie, tenhle film má možná nějaký cíl nebo myšlenku, ale hrozně moc mu chybí, dokonce si myslím, že ani konec to nezachránil. Film moc nedoporučuji, mám sice ráda filmy tohoto žánru, tento se však moc nepovedl. Podívejte se sami a rozhodněte se podle sebe, mi se nelíbily ty hluché míst a celkově byl tento film podle mě nudný, akorát na usnutí.

Tanec s vášní: Rozbal to! (2008)

Nemůžu napsat, že to byl vyloženě brak, ale ani to nebylo něco bezva, tomuto filmu chyběla jiskra a těch pár nudných míst se také dalo obejít, například dlouhé baletní chvilky, jinak se mi film líbil, měl děj a hlavně mohu vyzdvihnout hlavní hrdinku, ta se i přes počáteční neúspěch nevzdala a i když vzdala jedny přijímačky, vůbec to nevadilo, bojovala jinak. Tenhle film nelze doporučit či naopak, prostě ho musíte vidět, nebylo to něco, co bych si musela pustit znovu nebo se mi to nějakým zvláštním způsobem vrylo do paměti, přesto musím dát nadprůměr, protože průměr to rozhodně není.

Studentka ro(c)ku (2010)

Výborný film, na který jsem narazila náhodou. Nyní však můžu napsat, že se jedná o lehkou komedii doplněnou o písničky, původně jsem očekávala nějakou americkou blbost, protože jsem se na komentáře ani obsah na csfd nedívala, ale když začali poprvé zpívat v němčině, přímo mě to pohltilo, od tohohle filmu jsem očekávala něco ve stylu High school Musical nebo Camp Rocku, stejně tak se to potvrdilo, musím říct, že jsem se sice nesmála, až jsem se za břicha popadala, nýbrž tohle bylo něco jiného, ona chtěla zkusit něco nového a pomocí písničky chtěla získat uznání, které však Betty nechápala, mám ráda filmy tohoto typu, jsou pohodové, sice se zde našlo několik nedostatků, jako například doba ve výtahu, ale jinak skvělý děj, dobře udělaný muzikál a já nemůžu dát jinak než pět hvězdiček. Jsem si vědoma, že tenhle komentář, mezi tím málem, které tady je, bude bít do očí, avšak nehodlám svůj názor na něj změnit, vřele jej doporučuji všem, kterým se líbí filmy tohoto typu a chtějí se jen na něco podívat, rozhodně bych za tímto filmem nehledala moc, ale dobrý, to on je. Takže se podívejte a udělejte si názor sami.

Let's Dance All In (2014)

Konečně film, u kterého se nebojím říct, že právě přátelství a víra v sami sebe vždy vyhrají. Tenhle film byl odlišný od těch předchozích, tady i nenávist a rivalita dvou skupin dokázala ustoupit a oni se prostě dali dohromady, na začátku všeho byl rozpad jedné skupiny, za ním však následoval vznik nové, kdy opravdu každý dobrý tanečník rozproudil krev v žilách. A to nejen sobě, ale taky divákovi. Několik slabších míst by se zde našlo, jako například, teď mne nic nenapadá, takže ve filmu asi žádné nejsou. A teď k tomu, proč pět hvězdiček, ta dynamika, ten drive a schopnost se do něčeho opřít, aniž by jste znali konečný výsledek a věděli, že stejně zvítězí ti druzí. Film rozhodně doporučuji, buď se budete bavit, nebo usnete, každopádně tenhle snímek shlédněte a rozhodněte se, u mne úspěch rozhodně nebyl zaručený, ale rozhodla jsem se pro risk. A co vy?

Mezi námi děvčaty (2003)

Hodně dobrý film, kdy si matka spolu se svou dcerou vymění svá těla a na chvíli si vyzkouší, jaké to je být v kůži té druhé. Tenhle film se mi líbil hlavně proto, že byl plný vtipných situací a míst, kde se člověk musí zasmát a to ať už pro sebe nebo na celé kolo. Není to ale jen o těch dobrých situacích, má to pro ně řadu nevýhod, Tess se pohádá s Anniným učitelem angličtiny, zničí test své sokyni a Anna zase změní své matce vizáž, to všechno za nevědomosti té druhé, rozhodně doporučuji, budete se skvěle bavit.