• Romantický

Upírky (2012)

Docela pěkně udělaný film, který rozhodně nenechá diváka umřít nudou, ale na druhou stranu měl několik slabých momentů, jako například stárnutí, které se projevilo po úmrtí jejich stvořitelky, tenhle film má tak na ty čtyři hvězdičky, sice se mi moc líbil děj, ale konec to trochu zkazil. Film doporučuji, je dobrý na zahnání nudy a i trochu k zamyšlení.

Něco nového (2006)

Tak k dramatu bych tento film rozhodně nezařadila, jde o takovou lehkou romantickou oddechovku, kdy se Kenya rozhoduje mezi dvěma muži, spousta vtipných momentů mu dodává naprosto odlehčenou atmosféru, která se k filmu dokonale hodí, pokud bych zhodnotila děj, musím napsat prvotřídní, stejně tak jako celý film, který nejde ohodnotit jinak než čtyřmi hvězdičkami, mělo to několik táhlých momentů a ne úplně dokonalých situací, ale rozhodně tento film doporučuji.

Casino Royale (2006)

Tenhle film, naprosto mě dostal, musím říct, že mám bondovky hodně ráda, většinou se jedná o děj, jednoduchý na pochopení a právě proto se mi tolik líbí, ani tomuhle filmu ani nejde nic nevytknout, hlavně smrt Vesper nebo hodně rychlý konec. Casino Royal je tak trochu jiný film, takový, jaký by člověk normálně nečekal, je to film, kde se James zamiluje, potýká se s překážkami a několika téměř ke konci nevysvětlitelnými situacemi, rozhodně se na něj podívejte, protože tenhle film opravdu nemá chyby, tedy až na ty dvě. :)

Sousedi (2014)

Nechci napsat vyloženě odpad!, protože mezi něj bych tento film nezařadila, ale špatný opravdu byl, bylo to velmi vulgární, ale to by mi ani moc nevadilo, spíš to, že tento film byl velmi předvídatelný a neoriginální, nemám, co bych na něm pochválila, podle mě to byl jeden velký omyl - natočit tenhle film. Proto jej každopádně nedoporučuji.

Dovolená za trest (2014)

Pohodová, romantická a velmi vtipná komedie z prostředí Africké dovolené, kdy ani jeden neví, že ten druhý jede na tu stejnou dovolenou v ten stejný termín. Jeden apartmán, pět dětí a dva lidé, kteří přežili jedno rande na slepo. Tahle komedie se mi opravdu moc líbila, nemám co vytknout, celý film jsem se opravdu dobře bavila, ona si našla cestu k jeho dětem a on zase k jejím a skrze ně si našli cestu zase k srdcím svým. Myslím, že tahle komedie se bude líbit těm, kteří se rádi smějí, rádi přestanou myslet na své okolí a chtějí vidět proměnu pěti malých dětí, no malých ani tak moc ne. Rozhodně ji doporučuji a přeji příjemnou zábavu, opravdu to stojí za to se podívat. :)

V pasti (2002) (TV film)

Tenhle film nebyl dokonalý, ale podívat se na tento film stálo za to, to napětí, to, že se dokázali spojit, jen aby se dostali ven nebo dovnitř, myslím, že není třeba psát víc, prostě se na něj podívejte a posuďte sami, uvidíte, jestli je to do nebe volající hloupost nebo opravdu dobře udělaný film s dobrým koncem.

Neodolatelná (1999)

Tenhle film se v některých okamžicích dá předvídat, moc se mi nelíbilo to zpracování, mohlo to být uděláno jinak, ale podstata byla dobrá. Pokud bych napsala, že se mi líbil a byla jsem s ním naprosto spokojená, to ne, na tomhle filmu hledám pořád něco, co pochválit, vyzdvihnout, kvůli čemu by se na něj měl někdo podívat, ale nevím, pořád tomu něco chybí, ale přesto, ten sál na konci, ta scéna, kdy si uvědomil, že ona je pro něj ta pravá. Pokud bych to měla shrnout, podstata tady nějaká byla, zpracování, myslím tím prostředí a zasazení děje - ušlo a ten krab, tak tomu bych jako jedinému v celém filmu udělila pět hvězdiček, díky němu totiž získala své kuchařské umění. Doporučovat tento film nebudu, dokonce jej ani nebudu vyvracet, ale divák by se měl připravit na slabší film se spoustou hluchých či nedořešených míst.

Každá smůla jednou končí (2012)

Zajímavý, poučný a celkem nepředvídatelný film, líbilo se mi, že v některých okamžicích jsem nevěděla, čí to dítě vlastně je, na tomhle filmu bych asi nic moc neměnila, v některých situacích jsem se zasmála, někdy to bylo slabší a asi nejvíc mne pobavila scéna, kdy malý kluk snědl jahodu, schválně nebudu prozrazovat, jak ta scéna dopadla a co vlastně snědl. Můžu jenom napsat, že Chris chtěl požádat Andreu o ruku. To bylo potom, co ji požádal o ruku taky Gregor. Pokud se chcete dozvědět, jak to dopadne a kdo bude otcem, tak se určitě podívejte, protože tenhle film rozhodně patří mezi ty lepší.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Nevím, co napsat, bomba, pokud bych napsala, že něco vytýkám, lhala bych, žádný film se nevyrovná tomu množství smíchu, který v těchto několika hodinách vypadl z mých úst. Já bych neměnila, ani na chvilku nelituji toho, že jsem se podívala zrovna na tento film a lituji toho, že jsem si ho nepustila dříve, protože to opravdu stojí zato, pokud chcete, máte chuť a chvilku času, který chcete prožít tvz. na podlaze, kterou obdaříte svým smíchem, je tento film přesně pro vás. Opravdu jej vřele doporučuji a přeji příjemnou zábavu, alespoň já se válela smíchy po podlaze.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Když jsem si vybírala film, na který se podívám, nevím, co mne přivedlo zrovna k tomuto, ale po shlédnutí musím říct, že se jedná o naprosto průměrnou komedii, ani ne komedii, tak bych to nenazvala, protože u komedie se má člověk smát od začátku až do konce, v tomto případě film toto nenaplnil a myslím, že se to ani nijak zlepšit nedá. Pokud bych měla najít klady a zápory, nenajdu je, k tomuhle filmu to asi patří, místy nuda, místy zase zapeklité situace. Na víc hvězdiček tenhle film nemá a hodí se na zkrácení dlouhé chvíle, kdy od filmu moc neočekáváte.