• Thriller

16 bloků (2006)

Je to prča ale občas to nedává smysl.

Cela (2000)

Vizuální laskomina se snesitelnou Lopézovou, překvapivě nekomediálním Vaughnem a hustym magorem D'Onofriem. Jinak nejlepší vyobrazení psychopatovi mysli co jsem kdy viděl.

Impostor: Živá zbraň (2001)

Ano je to roztěkané a nevyrovnané ale Sinise s D'Onofiem mám rád a hlavně mám rád autora předlohy Dicka. Jen díky tomu odpouštím klišé a nepřehlednou akci a zároveň oceňuju snahu tvůrců, že předlohu tolik nezprznily jako obvykle.

Pivní bratři (1998)

Tak to je hodně velká psina....pusťte si v originále a přijde vám to stejně třeskutě vtipné jako South Park.

Norbit (2007)

Chujovinka ale pokud trošku slevíte z nároků tak se i pobavíte....možná. Jinak Eddie má na víc než jen kroutění ksichtem a záchodový humor.

John Q. (2002)

Ani herectví Denzela Washingtona nemůže vyzdvihnout tuhle nudnou moralitku o stavu amerického zdravotnictví. Jestli vás toto téma zajímá-pusťte si SICKO od MIchaela Moora.

Hadí oči (1998)

Trošku noirově pojatý snímek doplácí na nedomrlý scénář. O to víc si však užijete nádherné záběry a atmosféru, kterou prostě De Palma tvořit umí.

Šílená jízda (1997)

Jasně, že je to béčko jak noha ale při akčních scénách jsem skoro vytek....

Tygří spáry (1992)

Jako malej jsem kazetu s tímhle akčním béčkem sledoval každý den až jsem ji jednoho dne půjčil jehovistům... Jen z nostalgie dávám 5, dnes si vybavím hlavně namakaný kozy Bolo Yeunga

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Moje babča si má s kámoškama o čem povídat. Ale jinak- Meh!