O léčivé vodě (2020) (TV film)

Nechápu proč se pořád snaží někdo o něco nového zvláště, když na to evidentně nemá ani prachy ani rozpočet a ani talent. Vodní říši zastupují 3 lidé (2 muži jedna žena z toho jeden blbeček asi jako humorná vsuvka ostatně jedna scéna s ním nápadně připomíná Looney Tunes) a jediné co tam dělají je to, že míchají dokola jakési lektvary v laboratoři za, kterou by se nemusely stydět ani voliči Pirátů a jednou za čas si vyjedou na vodě (proč asi , aby je každý viděl nebo nevím ) . Král má zde zhruba 4 vojáky (z toho 2 tak neschopné, že bych je nenechal hlídat ani kousek dřeva) jednu chůvu jednoho doktora a svou dceru (tomu říkám velké království) a později přibyde jeden jeho bratr jeho choť a jedna její dvorní dáma . Pohádka nemá žádné zvraty , žádné napětí a na překvapivé scény si rovnou zanechte chuť a celkově i stopáž je hodně krátká možná by pomohlo třeba 20 minut tomu přidat (ale zase plus pro lidi co se u toho nudí a těší se až to skončí tohle uteklo hodně rychle) Plusové body za to, že se zde nezpívá a princezna má na konci pěkné šaty , ale více jak 2 hvězdy si to podle mě nezaslouží. Jo a jinak nezlobte se na mě , ale ženská zde vystupuje s nalakovanými nehty to mě přijde hodně slušný úlet i na pohádku. P.s. nebylo by lepší než jim tu vodu brát třeba nějak nastavit , že by ta voda poznala kdo je dobrý a kdo špatný člověk a podle toho je uzdravila?

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2020) (pořad) odpad!

Pokud někoho chválit tak za 1 vlnu Vojtěcha (ačkoliv ho nemusím) ne Prymulu, který tam ani nebyl ministrem zdravotnictví. A o jeho (Prymulových ) nulových zásluhách raději pomlčet navíc mě nepřijde správné chválit pořád člověka co porušuje vládní nařízení. Opozici neřeším už delší dobu tvrdím, že žádnou nemáme jediná SPD se snaží něco dělat a jeden z mála normálních lidí je tam Rakušan. Počítám, že v roce 2021 pokud zvládneme kovid bude se taky chválit Prymula.

Casting na lásku (2020)

Pamatujete si tu scénu z Lovení kdy Geislerová hledala nového chlapa přes seznamku ? Tak tohle je v podstatě to samé jen roztáhnuté na 83 minut. Ženská herečka si hledá nového chlapa z dopisů co jí dřív psali muži, které zaujala v jedné roli. Jeden je nesmělý páprda druhý je počítačový ajťák třetí je fotbalový trenér a čtvrtý je chlápek co pořádá vernisáže o ekologii (Něco jak Gréta , ale s penisem). Nakonec nabalí tlustého hnusného chlápka co vypadá jak FattyPillow (doufám , že jsem to napsal dobře jinak nic proti němu ). Nechápu smysl proč tento film vůbec vznikl a už vůbec nechápu proč to někoho napadlo nasadit do kin. Ty 2 hvězdy jsou pouze za hlavní herečku a scénu v tom francouzském módním obchodu (cca 2 minutovou)

Peřinbaba (1985)

Přiznám jsem, že jsem to shlédl až v roce 2020 a to jen kvůli tomu, že příští rok má dojít do kin pokračování (původně mělo jít tento rok, ale odložily to). Jinak na tu dobu obstojná pohádka s kvalitním příběhem nejvíc mě, ale bavily ty pávy co tam byly. Plusové body za konec i ta smrtka se nakonec dočkala.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Je to takový jiný styl pohádky, ale proč ne za mě ano. Hodnotím o hvězdu výše než předchozí Janákovu Princeznu a Půl Království má to lepší příběh a postavy a i princezna je pěknější nehraje tam navíc tupý Eben. Mínus bohužel za interakci s okolím a postavami ženská spadne z nebe na Zemi a nikoho to nezajímá ženská tam svítí jak Černobyl, když vybuchl a nic absolutně žádné emoce ani překvapené výrazy všem je to prostě šumák s vitamínem C. 80 procent P.s. nezlobte se na mě, ale kde se naučí jakýsi chasník z vesnice tančit na královském bále zvláště, když s tím tancem měla problémy na začátku i ta princezna tady to chasník, který je tam poprvé v životě zatančí jak profesionál P.s. 2 jak to , že Bezejmenný nezářil hned na začátku, když potkal Deničku nebo to se do ní zamiloval až pak, když byla na Zemi případně na obloze zářit nemusel to samé u Proximy pokud Sýria milovala měla by zářit což nezářila navíc by bylo po zápletce.

Girl (2020) odpad!

Ženská jde do jakési prdele navštívit a zabít svého otce, který ji opustil, když jí bylo 6 zmlátil její mámu tak, že nemohla chodit (ačkoliv na konci chodí bez problémů asi zázrak) a jí dluží přídavky (ačkoliv je dospělá) . Tak tam přijde zjistí, že každý tam šuká každého (asi jeden velký bordel) a najde svého fotíka mrtvého. Mezitím po ní jdou dva retardi což jsou její strýcové, kteří chtějí prachy co pro ni její otec schraňoval. Film se táhne jak Zemanovo prezidentské období a většina filmu vypadá tak, že hlavní herečka někam chodí a kecá divák se nic z toho nedozví a už se jde na delší mety. Ta dvojice co po ní jde jsou úplní zoufalci a zápletka s hodným tátou je v době 21 století úplně stupidní (asi tam neměly ani internet , že by si ji našel tam nebo co třeba zajít do vedlejšího města případně si někam zajet a zkusit tu dceru někde hledat). Co stojí za pochvalu je maximálně vražda příborovým nožem což je tak stupidní, že se to musí ocenit (štafetu nejstupidnějších věcí čím jde někoho zabít přebírá plácačka na mouchy a párátko snad i oni se někdy dočkají) . 0 procent

Songbird (2020)

A za mě teda spokojenost je to jednoduché má to cca 10 herců a dobře se na to dívá co více si přát ke štěstí. Jinak hlavní doktor je dobrá parodie jak na Flégra tak na Blatného a scéna kdy zabíjí kohosi jen kvůli tomu, že je venku je určitě jeden z Flégrových velkých snů akorát tam mohly dat ještě ulice plné mrtvol, aby měl radost, že to uvidí aspoň ve filmu. 80 procent.

Army of One (2019)

Ženská s chlápkem jde na výlet kamsi do zapadákova do lesa. On je policajt, který je po jedné akci zraněný ona je rangerka , kterou kdysi unesly teroristé jednoho dne nechtěně odhalí sklad pašeráku zbraní a ti toho chlápka zabijí a o zabití té ženské se pokusí ona se potom mstí. V podstatě klasický revenge akorát hlavní hrdinka vypadá úplně nerealisticky na rangerku to už tam rovnou mohla běhat třeba Paris Hilton a vyšlo by to na stejno. Jinak je to stupidní až na půdu pominu to, že tak zkušení lidi si to nedokážou pohlídat zda je mrtvá (kam ji vůbec střelily?), ale to, že tam taková ženská kosí lidi na počkání (speciálně na konci) mě připomnělo film Becky což je smutné. P.s. konec potěšil i když pokud by sejmula i toho studentíka a tu sekretářku šerifa bylo by to lepší.

Nezvaný host (2020) odpad!

Kurnik šopa co je tohle za posranou amatérskou parodii na sci-fi?. Na Zemi vypukne mor tak se rozhodnou, že lidi budou posílat na novou planetu, kterou obydlí a film sleduje život jedné posádky z vybraných lodí . Už od začátku je to stupidní kapitán lodi a jeho armáda cca 10 lidí se zavře v kryokomorách a nedělají většinu filmu nic na lodi je 300 000 lidí většina v kryospánku a zůstane vzhůru zhruba 15 lidí. Kdyby se kdokoliv vzpouřil stačí vyhodit kapitánskou kajutu ( jsou tam všichni v kryokomorách proč všeci na jednom místě nevím) a bylo by po starostech. Těch 15 lidí tam celý film dělá úplné kulové jen jeden občas umyje zem tomu říkám náplň práce jo teda pardon chlastají tam jakási podomácku vyrobený nápoj . Vypukne tak jakási mutantí nákaza a kulky jich nezabíjí a oheň taky ne všichni to ví nebo postupně zjistí , ale přesto do nich střílí pořád jak pacení. Thomas Jane je tam tak 5 minut na začátku má proslov pak až na cca 30 minut před koncem a je po něm. Na konci tam po nich střílejí plastovýma pistolkama podobnýma těch co reklamují v těch reklamách na nerv. Jo a jinak hlavní monstrum vypadá hůře než monstra z hororů z 80 let proti němu jsou i monstra co byli zde https://www.csfd.cz/film/82259-pomsta-vetrelce/komentare/ kvalitní.

Croodsovi: Nový věk (2020)

Mám stejný problém jak s jedničkou nezajímavé postavy , málo vtipů a vtipných scén a i logika hapruje (děti to řešit nebudou, ale já to poznal hned třeba). Prvních zhruba 10 minut je v pohodě od příchodu k Lepšolidem nebo jak se jmenovali to stojí na místě a nic se tam neděje navíc se tam dokola pořád řeší to samé a konec je vydařený, ale nedokáže už zachránit tu vatu co je v prostředku. Co mě hodně bavilo byla ta fauna speciálně ten vlk křížený s pavoukem byl dobrý i ty opice ušly a ten zemní žralok taky akorát má málo prostoru. Evidentně nebyly prachy na pořádný soundtrack tak tam dokola hraje jedna píseň a až na konci zahraje druhá. Jo a k té logice pokud se nad tím zamyslíte zjistíte kolik ženských v životě Guy potkal tak, že svou matku, Išku, mimino, Uggu , tu matku od Lepšolidí a Dawn tak jeho matka asi jeho životní láska nebude mimino asi taky ne není pedofil Ugga je zadaná matka od Lepšolidí taky a Dawn x roků neviděl (nabízí se otázka proč ji nehledal to ani nenaznačili bohužel) tak, že zbývá Iška z toho vyplývá , že ty kecy o té lásce jsou za mě osobně mimo a bez účinku. P.s. nejvíce zamrzí absence scén s lenochody mohly z toho udělat něco a styl Doby Ledové 3 kdy Scratt balil tu Scrattku bohužel 90 procent scén je v traileru více prostoru nedostanou. P.s. 2 tu homosexuální agitku si mohly odpustit 60 procent

Časové pásmo bylo změněno