The Prom (2020)

Projdeme si to po pořádku nějací herci mají neúspěšnou divadelní hru tak hledají něco na čem by si spravili pověst. Chudoba ani války jich nezajímají tak si najdou holku, která je lesba a chtěla jít na maturiťák s holkou a škola jim to zakázala a zrušila i všem kvůli ní ples (k tomu se později dostanu) . Přijedou tam a začnou všechny urážet, že to jsou vidláci , kanibalové a vrahové , socky jelikož nemají hotel s saunou a kvalitním ubytováním pro nich a každému tam nadávat do homofobů a vyčítat jim, že nejsou homosexuálové ani lesby ačkoliv pouze jeden z nich je taky gay. Většinu filmu neznají ani jméno té holky a té její přítelkyni se film absolutně nevěnuje ačkoliv její příběh by mohl být daleko zajímavějším než Emmin. Ten ples stejně uspořádají, ale bez ní a ona jde na ples sama pak je další až na konci se všema ačkoliv je tam 90 procent homosexuálních a lesbických párů tím pádem padá poselství filmu všichni jsme si rovni a je jedno jestli si na kluky nebo na holky . Hudební čísla , když je tam Emma a ta její přítelkyně jsou parádní , když ostatní smrdí to umělotinou jako kterýkoliv díl High School Musicalu navíc jde tam i vidět, že tam jsou profesionálové a pro mě osobně to ztráci na atraktivitě. Co mě hodně vadí je to, že je zde řečeno, že člověk se gayem nebo lesbou hned narodí což je blbost spousta gayů nebo leseb chodí předtím s opačným pohlavím a pak až zjistí, že to není ono . Jinak Nicole Cidman tragická a chvílema vypadá jak zombie mohla by přemýšlet o kariéře v nějakém zombie hororu navíc se neumí ani pořádně obléct ( je smutné, že jsem chlap a vidím to dokonce i já) . Vypustit úvodní hodinu oddělat ty 4 herce z Broodwaye a místo nich to směřovat více na Emmu a tu černošku a bylo by to dokonalé takhle prmarněná příležitost 40 procent. P.s. nevidím důvod proč by měl kdokoliv z csfd dávat bany na komentáře lidem s jiným názorem než oni já taky nesnáším ságu Rychle a zběsile a dávám jim pravidelně odpad a nenadávám na lidi co v tom vidím umění hodné oskara.

Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem (2020) odpad!

Tohle je snad nejhnusnější pár co kdy byl v romantických komediích to snad i páry co bylo v Prcičkách 1 až 8 nebo kolik jich už bylo měly nějakou chemii a pasovaly k sobě na rozdíl od tohoto. Abigail jde s kámoškou jako doprovod na její rande. Kámoška tam nedorazí nebo ani nešla a ten chlap ji sbalí a hned ten den se spolu vyspí a světe div se Abigail je těhotná. Chlap se chová jak postižený (pravděpodobně i je mentálně určitě) a vypadá jak kudrnatý Ted Bundy (pro ty kdo to neví byl to americký vrah, který zabil nejméně 32 žen https://cs.wikipedia.org/wiki/Ted_Bundy) ženská není o nic lepší (už to, že spí s chlápkem, který ji sbalí na řeči typu chcete se mazlit a ani se jí nepředstaví jménem o ní moc dobře nevypovídá). Tak si dají pravidla před rozchodem , které jsou tak debilní, že nestojí ani za zmínku (některé jsou například dát si rande na kole a u mostu, procházet se po vypuštěném bazénu, mít spolu děcko, číst si spolu nedělní noviny atd.). Tak, že celý film řeší jestli si to děcko nechá nebo ne jelikož už 2 má z předchozího manželství chvílema přemýšlí o potratu chvílema , že si nechá a to je celý film zhruba. Můžou si za to oba dva to, že ta ženská roztahuje nohy na prvním rande (ještě navíc ani její rande to nebylo) ačkoliv už má dvě děcka z ní svatou nedělá dokonce bych řekl, že větší vina je na její straně, ale tady je to prezentované tak, že největší hajzl je ten chlap (asi na to přispěla Me Too a feministky). Odpad. P.s. tohle jsou reálné situace asi tak moc jako jakýkoliv díl Ordinace.

Dreamkatcher (2020)

Takže co tu máme kopírku Chaty https://www.csfd.cz/film/605822-chata/komentare/ (chlápek odjede za prací a nechá svou přítelkyni s labilním děckem o samotě) Sinisteru https://www.csfd.cz/film/303202-sinister/komentare/ (vraždící dítě) Démona Zatracení https://www.csfd.cz/film/736764-demon-zatraceni/komentare/ (lesní čarodějnice a ukryté zlo) a jediná novinka je zde lapač snů. Jinak zde není co pochválit 3/4 filmu sledujeme ženskou s nesympatickým potratem pravděpodobně postiženým mentálně určitě, kterému umřela matka a ta ženská ji chce nahradit a tomu klukovi se zdá o mrtvé matce (což ani ona nebyla pokud jsem to dobře pochopil) a ta po něm chce, aby zabil své rodiče. Tak, že ji většinu filmu dělá naschvály (poraní ji rybářským háčkem, poháže jí na postel fotky své mrtvé matky dá jí do mléka sklo, otevře skříň a ona se bouchne) a pak se odváže k něčemu většímu což se mu stejně nepovede (hups spoiler sorry). 20 procent za cca 1 minutový záběr toho démona nebo co to bylo.

Slečna bestie (2020)

Začátek je dobrý 4 teenageři si vykládají o jakémsi vrahovi on tam přijde a zavraždí pak se to přesune na střední školu kde zaútočí na jednu studentu píchne ji rituální dýkou a díky tomu, že ji nezabije si vymění těla. Tak, že on je v těle té studentky a je slabý jak sračka zatímco ona je v jeho těle je silná a navíc po ní všichni jdou. Vraždy jsou dobré gore tam jde vtipné scény se taky občas najdou tak, že spokojenost. Pokud budou v lednu otevřené kina a bude tam vsup bez roušky klidně bych na to i šel. 80 procent Mínusy za scénu kdy se chlap cucá s chlapem a tu scénu v převlékací kabině P.s. zajímavost film je ve stejném vesmíru jako Všechno Nejhorší a Všechno Nejhorší 2 bylo to už i potvrzeno.

Zase Vánoce (2020)

Ze začátku to je dobré prostě chlápek nesnáší Vánoce jelikož se na ně narodil a štve ho, že nemůže slavit narozeniny tak jak chce jelikož přednost mají ty Vánoce, ale zhruba od 30 minuty a od scény kdy jakoby vymění ženu to jde do háje. Humorné scény klesnou na nulu a je to spíše taková depka, která mě připomněla film Klik Život Na Dálkové Ovládání (že by inspirace?). Navíc pokud nad tím začnete přemýšlet více tak to nedává ani smysl pokud jakoby den spal a nikdo ho neprobudil tak se ty události nemohly ani stát, když se to vázalo jako by na jeho život a byl jejich činitelem. 60 procent

Maturiťák (2011)

Od Nussbauma jsem viděl 3 komedie Prciny Nahou Míly odpad Královna Ročníku odpad a tohle 3 hvězdy. Oproti těm dvěma jsou zde minimálně 4 sympatické postavy (Simone, Nova, ten kluk co ji nakonec pozval a ta černoška co opustila přítele) chybí zde jakákoliv fekální scéna (zázrak v dnešní době) a dobře se na to dívá. Nadávat na to, že je to klišé nebudu 90 procent komedií jede podle šablony. Akorát škoda, že Simone nedostala více prostoru a , že královnu plesu nevyhrála Nova místo té černošky (chápu, ale , že rasisté by to nedaly kdyby vyhrála bílá). P.s. nejsem odborník na maturiťáky, ale nepozvávají se náhodou na maturiťáky pouze dívky a kluci ze stejného ročníku tady si bore pozve jakousi Řekyni z Kanady a druhý borec malou holku a nikoho to netíží. P.s. nejtrapnější scéna z rozkazu královny tanec královny nebude co to je kurva za sračku pominu to, že tím pošpinili dlouhodobou tradici. P.s. 2 ty dva teplouši s tou hudbou a ten trapák v bílém smokingu jsou jedni z největších hereckých omyl po těch z Homo Direction a Homo Brothers.

Tak už konečně chcípni, táto (2018)

Pohádka o nesmrtelných Rusácích , kteří přežijou několik střel z brokovnice, můžou chodit s nohama rozvrtanýma vrtačkou, nezabije je ani několik ran kladivem do hlav , neuškrtíte jich a přežijou i to, když po nich hodíte televizu. Pokud někdy Rusáci budou točit Terminátora tento režisér je ideální volba.

Tlusťoch (2020)

Tak, že malý spratek dostane na Vánoce uhlí nasere se a najme si na Santu vraha, který pro změnu dostal na Vánoce angličák ačkoliv chtěl, aby mu Santa nadělil nové rodiče co by ho nemlátily (WTF). A teď to přijde ten vrah zjistí hned Santovu adresu a jeho jméno i to čím jezdí jak to nevím a film to ani nevysvětlí a přijde si pro něj. Santu mezitím hlídá americká armáda (zmohly se zhruba jen na 10 vojáčků) , která chce po jeho elfech , aby vyráběly pro americké letadla jakési součástky za odměnu mu dá ochranu a peníze. Nemají tam ani kamery a ani žádné zabezpečení a mimochodem Santovu manželku hraje černoška asi pomýšlejí na nějaké ocenění (nově získají ocenění pouze filmy ve kterých bude hrát černoch nebo černoška). Rovnou přeskočte 80 minut a pusťte si posledních 20 co za něco stojí a za to dostanou ty 2 hvězdy. Humor 0 Napětí 0 Akce 40 Herecké Výkony 0 Gore 0

Křupaví mazlíčci (2017)

Rovnou doporučuji přeskočit 20 minut jelikož je to o ničem , ale pak přiznejme si to na rovinu zápletka je stupidní chování postav je na nulové úrovni scénář to asi ani nemělo chybí zde jakákoliv sebereflexe a celkově je to cílené tak na 5 leté děti nicméně závěr a ta scéna kdy se promění poprvé je na vysoké úrovni a film zachraňuje. Jediná vedlejší záporná postava co za něco stojí je ten liliput bohužel má zhruba 10 minut prostoru. Jinak to , že ta kočka a pes budou něco víc jsem odhadl hned na začátku a Stallone se zde teda předvedl celou dobu opakuje jen rakeťák a na konci začne valit jakési hovna. 40 procent. P.s. kde zmizela ta Esmeralda? P.s. 2 ta malá holka vypadá úplně stejně jak hlavní hrdinka animáku Až na měsíc.

Zapomenutý princ (2020)

Už , když jsem viděl trailer tak mě to tehdy nezaujalo a realita je ještě horší nechápu, že něco takového šlo do kin a Wonder Woman 1984 třeba ne . Celé je to o tom, že chlápek vypráví dceři příběhy kde je hrdinou , ale ona dospěje a už ji to nebaví a navíc si najde kluka zápletka , kterou by vytvořil i 15 letý kluk. Odehrává se to zároveň v lidském světě a jako by ve světě těch příběhů bohužel je to zcela nezáživné a prázdné. Vtipné to není vůbec což je škoda jelikož to mohlo aspoň parodovat žánrové klišé v pohádkách, ale zmohlo se to pouze na kovboje s mini ručičkama postavu co vypadá jak Trump a ženskou co drží dveře pak kromě modrého slona si nejspíše už nevybavím nic. Jelikož to má i omezený počet postav (otec, dcera, sousedka, kluk, ) nemá to ani napětí a jede to podle klasické šablony navíc jedna scéna a celý koncept zapomnění zde vykrádá animák V Hlavě. Nejsympatičtější postava je tam ta sousedka ta měla být hlavní postava místo toho černocha na ni se dobře dívá a ty emoce a dialogy jsem jí aspoň věřil bohužel jako jediné. 20 procent za 1 vtip