3 from Hell (2019)

Absolutně zbytečné pokračování, které přišlo z ničeho nic (asi si Zombie chtěl oprášit starou slávu co měl dříve, když začínal) a s totálně přemrštěnou stopáží. V celém filmu je pouze jedna kvalitní scéna dá se říct zhruba v půlce kdy vraždí šerifovu rodinu a klauna (bohužel ji kazí i to, že je natočena z 3 pohledů) zbytek jsou kecy o sračkách typu udělaly jste ze mě zrůdu jsem oběť systému a podobné hovna, které se zde absolutně nehodí a navíc do předchozích dílů nezapadají, protože, když magoři co dva filmy jsou prostě psychouši tak v třetím filmu jim ty kecy nikdo nežere, že jsou oběti. Závěrečná akce je těžká zívačka kde asi došly prachy tak zde velmi obávaný mexický gang představuje zhruba 6 lidí, kteří se zmůžou maximálně na zabíjení mexických šlápot. O scénáři je škoda mluvit (byl vůbec nějak nebo ti 3 lidé co jsou podepsaní dostaly pouze prachy, že se pod to podepíšou?) tak, že rodina si zde vraždí na počkání a v celém filmu nejde vidět ani jedno policejní auto nikdo nehlídá hranice do Mexika o tom, že bandu ´´obávaných,, mafiánů postřílí ženská s lukem ani nepíšu radši. 60 procent Rip Sid Haig snad další díly už nebudou nebo už tak hodný nebudu.

Narok 6 metre (2018)

Kdysi jsem viděl jeden asijský horor kde jakési děcka požíraly anakondy a v něm byla scéna kdy jeden kluk přežil útok té anakondy a při útěku zjistil, že nemá mobil tak se vrátil a ona ho zabila. Proč to píšu , protože tenhle film je takovýchto píčovin přecpaný až k prasknutí. Takže chlápek se prospí v bazéně, který vypouští (ačkoliv mu to řeknou on je tak blbý, že tam leží co jako čekal, že se stane?) tak tam zůstane uvězněný a po čase jde za ním jeho přítelkyně, která si tam chce skočit zaplavat on ji, ale vyruší tak tam ona spadne a zraní se (reálné jako asi Výměna Manželek) mezitím si za ním ještě odskočí krokodýlí samice, která utekla ze zoo (asi nenašla jinačí místo kde by byla než u něho a tak hlavně, že měla tam místa k pobytu kam mohla jít tři prdele). Následovně se vyvíjí asi takhle on se z tama snaží dostat a nedaří se mu to občas ho navštíví krokodýlka, která je absolutně neškodná a nakonec umře a on se z toho dostane. Já nevím nejsem herpetolog, ale odkdy spí krokodýli s otevřenou tlamou dokořán a odkdy nedokáže krokodýl překousnout klacík já jen , že v nějakých dokumentech požírají pakoně , zebry bez problémů a kousek stromu nezvládnou. - Za toho psa to si mohly odpustit navíc to byla nejsympatičtější postava v celém filmu. Proti tomuhle je Kořist od Aji na 5 hvězd aj mám chuť jí to tam napálit. P.s. tento plakát co tu je lže taková scéna tam ani není.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

V redakci kinoboxu musí jet na slušném matrošu (asi halušky nebo lsd), když o tomhle napíšou, že je to více fantasy než pohádka. Souhlas s názorem, že druhý díl byl zbytečný tak, že jediný důvod proč vznikl jsou nejspíše prachy (to samé platí i u Toy Story 4) a imigrační krize (ta paralela je až do očí bijící). Optimálně mezi 3 a 4 hvězdama , ale za ten sluníčkový konec hvězda dole. Točit to někdo jiný tak by zde mohla být parádní bitva ve stylu Pána Prstenů bohužel to točil Disney tak zde máme bitvu ve stylu barevného ohňostroje, která hýří převážně červenou . Spoiler plusové body za to, že chcípla jedna z těch víl škoda, že nechcíply všechny hned bych měl větší důvod k radosti.

Narušitel (2019)

Tenhle film zabíjí stopáž co by se dalo normálně narvat do maximálních 80 minut je zde nataženo na 102 minut. Navíc, když se zde něco výrazného děje zhruba 20 minut z 102 je to špatné. Herci jsou v pohodě tam problémy s nikým nemám horší je to s logikou filmu jako nic proti, ale ta ženská je pořád věčně doma a není schopna najít utajenou místnost, která je viditelně na očích o tom, že kdybych se dozvěděl, že v baráku, který kupuji se někomu odstřelila jeho žena moc by mě to teda nelákalo ani kdyby to zlevnil na milion. Plusové body za hudbu a za scénu co je parafrází na Osvícení akorát místo sekyrky je s nožem. Jo a jinak kdyby někoho zajímalo jak vypadá práce ženské co píše editorku ženského feministického časopisu tak vypadá tak, že za 102 minut nenapíše ani řádek tam si mohly dat tu práci a udělat to uvěřitelněji vždyť neměla ani psací stroj nebo notebook. Dám 60 procent budu hodný.

Prey (2019)

Chlápek přijde o otce a přihlásí se do terapie jejichž program je takový, že vysadí několik lidí na ostrovech kde zůstanou 3 dny (absolutně to nedává smysl jelikož co kdyby tam někteří jako nepřežily a navíc v čem je jako ta terapie spočívá je mě záhadou). Tak ho vyhodí na zdánlivě opuštěném ostrově kde je posedlý tvor, který vypadá jako horší kopírka Enchantress z Suicide Squad akorát s rohy. Režisér by měl uvažovat buď o změně žánru (komedie se vyloženě nabízí) jelikož od P2 nic vyložen kvalitního nenatočil a nejspíše nenatočí nebo o tom, že se na to vysere úplně. Těch 20 procent je za konec (ten nedává žádný smysl, ale budiž překvapil) a za rasovou korekci (umře zde postupně běloch, Asiatka a černoch). Jinak ruce pryč nebo to rovnou přeskakujte jelikož minimálně 70 minut se zde nic neděje těch 39 procent aktuálně je těžký úlet nezaslouží si to ani 32.

Ve vysoké trávě (2019)

Kariéra pana Nataliho začala a skončila hororem/sci-fi Kostka pak i taky skončila. Následovala sračka Splice a The Haunter už byl lepší průměr tohle je opět těžký průměr. Cca 6 lidí chodících v trávě kde jich nahání jakýsi magor (tak hlavně, že měly přesilu 5 ku 1 a nikdy ji nevyužily) a , kteří jsou uvízlí v časové smyčce. Nějaká pointa proč se to tak děje ani není a na gore rovnou zapomeňte musíte se spokojit s mrtvou vránou a zetlelým mrtvým psem. Dám 40 procent za hlavní herečku na kterou se dá dívat. P.s. spoiler pokud chápu dobře stačilo donutit někoho chytit se té skály a pak po něm chtít, aby ho z tama vysvobodil to je celé pak, ale nechápu co tomu klukovi trvalo přes 2 měsíce, když tam měl 5 potencionálních zájemců.

Ceny Thálie 26. ročník (2019) (pořad) odpad!

Tak koukám, že už protekce přišla i do Thálie, když ocenění získá podporovatel terorismu a islámu Svěrák.

Bloodline (2018)

Chlápek dělá ve škole sociálního poradce poté co se jeho ženě narodí dítě mu hrábne v palici a místo, aby těm děckám pomohl řečma tak likviduje konfliktní lidi. Filmu hodně škodí, že si to hraje na nějakou psychologickou sondu jelikož po psychologické stránce nemá co nabídnout (obě dvě Americké Psycha nabídly daleko více a to jsou to filmy staré 17 a 19 let). Tak, že zbývá pochválit brutalitu a hudbu (ty elektronické zvuky a pazvuky tam dobře pasují). 40 za brutalitu 20 za ty zvuky. P.s. 1 Tu vraždu té zdravotní sestry jako nikdo nevyšetřoval nebo co? . P.s. 2 Závěrečná pointa je tak blbá jako ve filmu Rampage od Uwe Bolla.

Herkules (1997)

Možná kdybych to viděl tehdy, když to vyšlo bylo by hodnocení větší, ale nyní stěží 2 hvězdy. Nějak nechápu oblíbenost Meg na celém youtube jsou články o tom, že by měla mít solovku a, že je to jedna z nepřiznaných princezen, která ji ještě nemá a spousta lidí v ní vidí velký potencionál já teda na ní nevidím nic zvláštního. Humorově je to prázdné nezasmál jsem se ani jednou a některé ty narážky na báje jsou spíše pro znalce než pro děti, které to nepochopí. Český dabing to totálně dokurvil navíc jelikož píseň I Won´t Say I´m In Love je v češtině příšerná. 40 procent a i to jsem hodný. Jinak zásadní filmová chyba je zde řečeno, že pokud si bůh tak v tom jezeře mrtvých přežiješ Hádes je bůh a nikdo ho o to nepřipravil (nejspíše to ani nejde totiž) a přesto tam zemřel.

Itsy Bitsy (2019)

Na tento film jsem se těšil od té doby co jsem viděl trailer. Bohužel přišlo zklamání jelikož pavouk zde skoro není a většina filmu se věnuje problémům mezi matkou a dvěma děckama. Pavouk sám (prej pavoučí královna a bohyně jasně) se zmůže jen na vraždu dvou lidí z toho jedna stojí za prd a druhou radši ani neukážou. Pro arachnofobiky akorát pro ostatní hororové nadšence spíše zklamání. 40 procent.