Dračí princ - Book 5: Ocean (2023) (série)

Zkusil jsem to a už nedokážu pokračovat, Velká knížnice mě dorazila, potenciál té show je úplně v háji, škoda.

Neporazitelný - Atom Eve (2023) (epizoda)

Atom Eve rozhodně bude hrát kritickou roli v budoucnu, ale sama to tak úplně neutáhne, navíc, ty její náhradní rodiče jsou vážně trochu přehraný.

Oppenheimer (2023)

A svět se navždy změnil.

Zaklínač - Série 3 (2023) (série) odpad!

Scénaristický zločin a neskutečná ostuda, to si Henry rozhodně nezasloužil. Vtipný osobní moment: v jednu chvíli se dvě čarodějky bavili mezi sebou, asi obyč charaktery, najednou další čarodějka oslovila jednu. Řekla jí Triss... hahahaha já úplně zapomněl, jak show Triss vypadá, až tak je někdy casting otřesnej. smutný : /

Barbie (2023)

Na jednu stranu je to woke sračka, na druhou nejlepší blockbuster SHITPOST, co jsem kdy viděl. PS. Ken song byl totálně najetej!

Vinland Saga - Season 1 (2019) (série)

Je to sága a navíc v Japonském stylu, takže čekejta kombinaci realismu a šílené nesmyslnosti. V jednu chvíli postavy probírají realné události a strategie, aby následně člověk byl svědkem situací jako: Lidi nesoucí drakary na ramenou, chlápek co vypadá jak Hagrid (nejlepší bae) a kluka, který je emo v roce 2019. Ve chvíli může jedna "hero" postava povraždit třeba celé armády a lučistníci se vždy ustřelí, až když si to plot žádá. Přesto vše, rozhodně doporučuji, obzvlášť na konci se příběh solidně rozjede, hlavně díky jedné nejmenované postavě s klasicistními kořeny. Never forgetti, Bjorn...

Vinland Saga - Season 2 (2023) (série)

Tohle se často nevidí, taková 180 otočka to je vzácné (bohužel, myslím příběhu, ne kvality), ale já se velmi rád podívám. Spoustu různých námětů k přemýšlení, zajímavé postavy, především Snake. Kde jiné shows by neodolaly, zde Snakova minulost je jen naznačena (meč v arabském stylu, znalost písma, až příliš dobrý v boji). Takových charakterů tam běhá více a show je využije, jak potřebuje. Jinak nemám moc co dodat, druhou sezónu bych popsal jako test, buď si ji užijete a oceníte nebo odejdete a už se nikdy neohlídnete.

Pád Bílého domu (2013)

Tak tohle byla hrozná blbost, překvapuje mě, že to má tak vysoké hodnocení. Lidi, to i Mars Útočí měl lepší bitku o Bílý dům a ta trvala jen minutu + -. Takové přehrávání, taková trapná dramatičnost, takových nesmyslů, kdyby to aspoň bylo parodické, ale ono se to bralo tak neskutečně vážně, až mi je tohohle filmu líto. Nejlepší scéna? No ono jich je spousta, ale nejlepší dle mé maličkosti je : Bílý dům padl... "GAASP". OH MY GAWD A pak chudák Morgan Freeman, bruh, doufám, že aspoň dostal dobře zaplaceno. Taky nesmíme zapomenout na neskutečnou pitomost, Cerberus protokol ojojoj, boha jeho ten scénář byl opravdu sepsán za jednu noc ve vířivce po pařbě v LA.

Hon na čarodějnice (2011)

No co tohle bylo, to nevím: D. Nu sledovat se to dalo, to určitě, Nicolas Cage nebyl tak špatnej, ale Ron Perlman rozhodně hard carry tohohle filmu a zemřel jako pravej křesťanskej hrdina, respekt.

Kosti a skalp (2015)

Dobrá akce, rychlá a úderná, než se nadějete, má v sobě někdo šíp a na zemi leží křídovej indián. Možná trochu vleklé a ten konec je takovej, neslanej, jinak ovšem slušný.