Predátor: Kořist (2022)

Po scéně kdy frantíci šli yolo to nabere hodně strmý spád dolů, ten konec? Ale to snad ne...

Moonfall (2022)

Jeden z nejvíc wtf filmů co jsem kdy viděl.

Vyměřený čas (2011)

Každý asi přemýšlel o něčem takovém při nudné hodině filozofie, tak tady máme film, have fun.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Tenhle film, to je naprostý úpadek Marvelu v přímém přenosu. Politická agitka? Máme. Vysvětlení jak něco nemožného existuje jednou větou? Máme.  Postavy, které jsem měl rád, ale teď jsou úplně jiné a chovají se jak idioti? Máme.  Hrozné CGI? Máme. Socialismus není tak špatný? Také máme.  Nemám tenhle film rád, je to šmíra, končím.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Není to 5, prostě ne. A to, že je to 4 je hlavně proto, páč to uzavřelo příběh strážců relativně ok, i když pořád nejsem moc fanda, jak MCU miluje kopat Starlorda opakovaně do rozkroku. Nevím, nevím, dal bych si radši něco ve stylu lidí, co dělali na hře Marvels guardians of the galaxy, ta hra, to bylo přesně, jací mají strážci být  + sami vývojáři proto udělali totálně najetej soundtrack, to byl dobrej příběh, i když hratelnost byla tak 6/10.

The Mandalorian - Season 3 (2023) (série)

Ok, ok, spíše tak 4,3, jak bylo zde již napsáno, třetí série Manda je trochu jinej feel než první. Mě to tak moc nevadí, rád si dám více Mando příbehů a k tomu baby yodu, ten tu možná neměl být, ale mě se to libí. Potencionální další jedi/mando? To zní suprově a jsem velkej fanda posledního záběru, prostě jen chill with the boy, mám rád štastné konce, aspoň na chvíli.

Star Wars: Vadná várka - Série 2 (2023) (série)

Pořád tomu něco trochu chybí, jen mě trochu bolí, že to vše vede k jedinému výsledku "somehow, Palpatine has returned..."

Jednorožci vs. medvídci (2022)

Tohle je real shit, je škoda, že animace je tak zaškatulkovaná, dal bych si více tohodle a méně frozen-oper.