PaTeXx

okres Hodonín

2 body

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21
    • 13.2.2019  17:41

Když Crosby přehrál pásku, nemohl jsem popadnout dech. Tohle je lahůdka, lidi. Zkurvená lahůdka.

• 13.2.2019  16:07
    Narcos - Convivir (S03E08) (epizoda) (2017)

Tady se krásně potvrdilo, že musí jít někdo jiný, abys nešel ty. Jorge má neskutečné štěstí.

• 13.2.2019  14:59

Je pravda, že aby prokurátor došel sekundu před tím, než by našli Miguela, to mi přijde až moc divné. Ale jinak bych s plným počtem neváhal.

• 13.2.2019  11:34

První epizoda, kdy mi trošku nesedla dlouhá minutáž. Nicméně finální přestřelka to náramně vykompenzovala a já se začínám bát o Jorgeho.

• 12.2.2019  15:26
    Narcos - MRO (S03E05) (epizoda) (2017)

Zatím nejlepší a nejdramatičtější epizoda třetí série, Ale na to, že už jsme v půlce, tak se toho zas tolik nestalo. Bojím se, že vyvrcholení bude extrémně zrychlené a nacpané maximálně do 15 minut posledního dílu.

• 12.2.2019  14:07
    Narcos - Checkmate (S03E04) (epizoda) (2017)

Konečně návrat do starých kolejí. Jestli se Gilberto dostane zpět a Peňa zůstane na všechny čtyři sám, tak to pro něho bude mnohem tvrdší oříšek než Pablo.

• 9.2.2019  18:49

Solidní kraťas s obrovským množstvím vtipů (to prase je prostě bůh) a nápaditých scén. "It's gotta be a bazillion degrees below!" "Ahh, good thing they were the 1982 Winter Weekend Collection."

• 6.2.2019  20:11

Tento shortík jenom ukazuje jak na tom je samotný film. Nejlepší celovečerní Pixarovka a teď jejich nejlepší krátkometrážní filmeček.

• 6.2.2019  19:55

Slabý odvar na poměry Pixaru. Na tohle nejsem zvyklý. "Hi there."

• 6.2.2019  19:41

Víc takových prosím. Ale je fakt škoda, že Burn-Eho nezakomponovali do hlavního filmu.

• 6.2.2019  19:15

Prozatím nejzábavnější a nejpoučnější short od Pixaru.

• 6.2.2019  18:50

Slušný kraťas s dobrou pointou. Pixarovská klasika.

• 6.2.2019  18:26

Jako režisérský debut samozřejmě rozkošné, nicméně určitě ne průlomové a už vůbec ne film roku. Gaga potěšila = moje erekce.

• 6.2.2019  18:17

O třídu lepší než předchozí epizoda, avšak stále se nemůže rovnat minulým dvěma sériím. Absence Pabla a Murphyho je znatelná.

• 3.2.2019  21:55

Občas se najdou filmy, ke kterým zkrátka nevím co napsat, a Bohemian Rhapsody je přesně ten případ, a proto svůj zážitek zformuluju do jedné věty. Film jsem si užil (i když nejsem nějakým extra fanoušek Queenu), ale na pět kousků to není. Nicméně nikdo si celý rok nezaslouží toho Oscara víc než Rami. Za tím si budu stát.

• 3.2.2019  13:55

Roztomilé, ale nikterak extra zábavné.

• 3.2.2019  13:31

Na Pixarovku až příliš dětské. Jedna z jejich méně povedených.

• 2.2.2019  18:43
    Coco (2017)

Sice už mám té španělštiny v poslední době dost (vzhledem k tomu, že mám za týden za sebou dvě série Narcos a teď se chystám na třetí), ale emotivní a dechberoucí animák od Pixaru mě fakt neomrzí. Hvězdičku srážím za humor, kterému jsem úplně nepřišel na chuť.

• 2.2.2019  16:08

No, tvůrci mají co dělat, aby nás dostali na úroveň, na kterou jsme byli zvyklí.

• 2.2.2019  15:05

Pablo a Steve seriálu chybí víc než jsem si myslel. Snad se najde vhodná náhrada. "The enemy of my enemy is my friend, until he becomes my enemy again. When that happens, God help them."

• 1.2.2019  20:59

Lehce nadprůměrný akčňák, kterému nechybí vtipy, solidně zpracované pasáže a nějaký ten twist. Co mi ale opravdu chybělo, tak určitě trošku "lidskosti" v rozhodujících momentech (pochybuju, že kdybyste se po srdeční zástavě vrátili zpátky, a bez sebemenších náznaků zmatenosti byste řekli "You did that?") a lepší herecký výkon Michelle Monaghan. Na druhou stranu nesmím opomenout vynikajícího Hoffmana, který, jak už tady párkrát zaznělo, nedostal tolik prostoru, kolik by si zasloužil. Snad bude Ghost Protocol lepší.

• 1.2.2019  18:13
    Narcos - Season 2 (série) (2016)

Popravdě si nedokážu představit, jak by vypadal díl bez Moury, natož celá série. První sérka se nesla z pohledu Murphyho s Peñou a rostoucího, nemilosrdného Escobara. Druhá je spíše o Escobarovi samotném, konkrétně o jeho sestupu (ano, v pár scénách se mihne Peñův osobní život, ale třeba ten Murphyho se vypustí úplně). No nic, Cali už čeká.

• 1.2.2019  17:35

Děkuji Wagnere, tvoje životní role skončila,

• 1.2.2019  16:03

Jak říká název předešlé epizody, teď už je to opravdu Exit El Patrón.

• 31.1.2019  21:46

Slabší díleček, ale jsem si jistý, že o to lepší budou ty další dva.

• 31.1.2019  20:36

Doposud nejemotivnější epizoda. Ne kvůli Duquemu a jeho synovi nebo kvůli rodince na konci, ale kvůli samotnému Pablovi, který na všechno zůstal sám. Pohled na něho stojícího za odjíždějícím autem ve mně vyvolal první (a doufám, že ne poslední) citlivější emoční prvky (ale slzičky ještě nebyly).

• 29.1.2019  20:23
    Narcos - Los Pepes (S02E06) (epizoda) (2016)

Nejlepší díl druhé série, stejně jako scéna v baráku.

• 27.1.2019  21:18

Očividně si Pablo zabitím Carrilla vůbec nepomohl. Spustil něco, co určitě spustit nechtěl. Tady se začíná lámat chleba.

• 27.1.2019  18:23

Všechno špatné je k něčemu dobré (Carrillova smrt). A doufám, že to bude dobré k něčemu kurevsky velkému.

• 26.1.2019  14:37

Nemůžu se dočkat až se Carillo střetne s Pablem. Ale zároveň mám velké obavy, že s momentálně nejtvrdším hráčem si to Pablo vyřídí po svém.

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21