Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 295)

plakát

Love, Death & Robots - Automatická hlasová služba (2021) (epizoda)

"Simple" je asi to pravé slovo plně charakterizující tento otvírák druhé série. Líbí se mi trefná parodie na infolinky jakýchkoliv telefonních operátorů. Může být.

Shrek (2001)

Parodická, pop-kulturní "oddechovka", která je svým způsobem unikát a jednoznačně jedním z nejlepších počinů DreamWorks.

plakát

Vikingové (2013) (TV seriál)

První tři série v topu, čtvrtá byla na hraně, poslední dvě byly na poměry seriálu ostudné. Loučím se seriálem, kterému jsem věnoval hodně času, čehož po poslední sérii možná i lituju. Velká škoda.

plakát

Vikingové - Série 6 (2019) (série)

Kyjev katastrofa, Grónsko nic moc, Amerika ušla, Anglie fajn. Celkový součet - nejhorší série Vikingů.

plakát

Vikingové - Opona padá (2020) (epizoda)

Celkem nepochopitelné chování hlavních postav, ale to je vlastně po celou dobu poslední série. Achjo, kam jsme se to dostali...

plakát

Gangy z Birminghamu - Epizoda 4 (2013) (epizoda)

Tady k dokonalosti mnoho nechybělo. Sice jen kecání, ale začínám si v tom nacházet podstatu. Závěr parádní.

plakát

BoJack Horseman - Feminista BoJack (2018) (epizoda)

Na korektnost mám už takovou alergii, že ani dělat si z ní prdel, mě nějak nenadchne. Prostě už o tom nechci vůbec slyšet. Už teď je jasné, že závěrečná nahrávka způsobí kolosální průser. Yikes.

plakát

Vikingové - Bůh dal... (2020) (epizoda)

Staří dobří vikingové? Ale notak. Bitva byla fajn, ale Kattegat šíleně nudí, a Ameriku tvůrci využívají jako ideální prostranství na čajový dýchánek s domorodci, což už nezachrání ani navrátilec v závěru. A že to vypadalo tak slibně.

plakát

Vikingové - Pouhá magie (2020) (epizoda)

Tentokrát byla nejzajímavější Ubbeho sebranka. Nadcházející bitva v Anglii se nikam neposunula a dění v Kattegatu byla ztráta času. I tak to nebylo úplně špatné.

plakát

Gangy z Birminghamu - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

První epizoda, která mě bavila. Postavy mi celkem sedly a už mám nějakou představu o tamním dobru a zlu. Zlatý syfilis.

Ovládací panel
2 body