Živí mrtví - Čest (2018) (epizoda)

Věřte tomu nebo ne, ale jeden z lepších dílů v sérii. A Negan na konci byl fakt super.

Vikingové - Otčina (2017) (epizoda)

Tenhle díl by neměl chybu nebýt Flokiho zatím dost kničemunevedoucí linky. A upřímně se těším až biskup dostane víc prostoru.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Já prostě nevím... V průběhu filmu u mě převládaly pozitivní pocity, ale po konci už tak pozitivní nebyly. Měl jsem z toho fakt radost, ale pak jsem si uvědomil, že je to vesměs pořád stejná opakující-se písnička. Když vidíte v traileru Tonyho Starka, tak si automaticky řeknete, že se bude jednat o skvělý film. Ale zdání klame... Ale abych si tady pořád nestěžoval, tak musím pochválit humor a některé scény, jedna mi dokonce zvedla chlupy (Keaton a Holland v autě). Lepší průměr.

Vikingové - Země bohů (2017) (epizoda)

Nadměrná spokojenost. Angličani se už připravují na fight, kripl už přestává být kriplem a potěšila i Lagertha.

Živí mrtví - Jak to musí být (2017) (epizoda)

Psal jsem, že minulá epizoda byla jedna z těch lepších v sérii. Tahle je ještě o třídu lepší, ale na plný počet to pořád není. Každopádně musím chválit.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Opět zaúřadovaly tři hlavní aspekty jako v jedničce. Akce. Humor. Emoce. A že bylo všeho akorát. Věcí, které bych vytknul je opravdu minimum. Krása.

Doktor Strange (2016)

V podstatě velmi podobná marvelovka s tím rozdílem, že nemá to "něco", co má Avengers nebo Captian America. Co se týče humorných detailů, tak film nezklamal. Ale Mikkelsen byl hlavní kámen úrazu... Ten byl zpracovaný veeeelmi špatně. "How long have you been to Kamar-Taj, mister..." "Doctor." "Mister Doctor?" "It's Strange." "Maybe."

Mr. Robot - Série 3 (2017) (série)

To, co jsme neviděli v předchozích sériích, tak jsme měli možnost vidět tady. A TO je jen jedno. Dokonalost.

Mr. Robot - vypnuti /r (2017) (epizoda)

Chtěl jsem dát 4, ale taková vlna emocí od Angely, od Darlene, od MR. ROBOTA... Uff, na to kurva nejsem stavěnej. 5/5

Mr. Robot - d3.8_faze3.torrent (2017) (epizoda)

Jak už tady psal kolega, jedná se o přípravu na finále. Chyběl tomu takový ten pocit překvapenosti, kterého si myslím, že o to víc se ho dočkáme v poslední epizodě.