Vikingové - Úplněk (2018) (epizoda)

Naštěstí nejsem typ, co by potřeboval nějakou výraznou akci, aby se mu epizoda líbila, ale ať už ta bitva radši přijde. A finální scéna s Alfredem má ode mě plus.

Vikingové - Vzkaz (2017) (epizoda)

No doufám, že nás ta bitva příště už čeká, jinak to hodnocení tak pozitivní už být nemusí.

Vikingové - Plán (2017) (epizoda)

Parádní podívaná dokonce s navnaděním na další epizodku. Nemůžu si stěžovat.

Avengers: Infinity War (2018)

Čerstvě po dokoukání filmu jsem byl kurevsky v šoku, ale pak mi došlo (už to tady napsalo spoustu lidí), že ve čtverce to bude všechno jinak a tak černě to přece neskončí. Jinak měla tahle marvelovka téměř všechno, co by měla mít k dosažení úspěchu.

Black Panther (2018)

Když jsem kdysi napsal, že marvelovce už z principu prostě nemůžu dát míň než tři hvězdy, tak jsem opravdu nečekal, že někdy přijde tohle. Mrzí mě, že jsem se toho vůbec dožil, ale nemůžu jinak. Velká slabota.

Kara (2012)

Krátkometrážní upoutávka a jak ve mně dokáže probudit emoce...

Úžasňákovi 2 (2018)

V první řadě dostal Bob strašně málo prostoru v akci (skoro by se ten film mohl sám o sobě jmenovat Elastička). A pak je tu Jack Jack, který vlastně táhl celý film. Bez něho by to nebyl ani ten nadprůměr.

Bao (2018)

Hudba, animace i samotná pointa byly super. Nicméně jak už tady spoustu lidí napsalo - nehodí se to do kina před film.

Thor: Ragnarok (2017)

Historicky první marvelovský sitcom. Jestli se povedl nebo ne, to už je na uvážení každého, ale za mě byl nejvtipnějším aspektem Korg.. Takže je vám asi jasné, na kterou stranu se přikláním víc.