Poslední dům nalevo (2009)

Je to klasická honička po domě. Kdo si ještě nějakou nedal, určitě doporučuji, mne už to nějak nevzalo, nějaká třešnička na dortu chyběla. 60%

Storm Warning (2007)

Je to poctivá práce, paárek se ztratí a doufá, že najde útočiště na farmě. Tam je ale nic dobrého nečeká. Přežijí? 70%

Symptom Pandorum (2009)

Pandorum mne potěšilo. Docela fajn zábava a i trochu napětí. 70%

Nebezpečná známost (2005)

Jako vůbec nevím co tím chtěli tvůrci sdělit. Konec to sice vysvětlí celkem kompletně, ale na celý fim je to prostě ukrutně málo. Navíc ta cesta k tomu konci nebyla nijak zajímavá. 50%

Like Minds (2006)

Trochu takový závan z knih E.A. Poea, jenomže to nebylo zvládnuto, tak snímek vyznívá spíš směšně. Oba kluci jsou takoví matlové, tak to asi tvůrci nezamýšleli. 60%

Ils (2006)

Kdyby to nebylo tak prasecky natočené tou běhavou kamerou z ruky, byl by to dost dobrý film. Dělalo se mi z toho obrazu akorát zle. Bohužel, tady to nedopadlo dobře, a to definitivně.40%

Smrt přichází v bílém (2003)

Je to docela dobrý mysteriózní počin, horror asi vůbec ne. Ale závěr byl fajn, takže nakonec pěkných 70%.

Avatar: The Way of Water (2022)

První Avatar mi přeci jen přišel tak nějak lepší, držel přeci jen víc pohromadě, byla tam snaha něco i sdělit. Tady jsem se první dvě hodiny vysloveně nudil a potom tedy závěrečná akce byla docela dobrá. Hezké obrázky jsou dobré pro tak děcka, hrdinové byli vlastně puberťáci, takže ani nejsem cílová skupina. Za mne tak s bídou 50%, Barbie letos rozhodně o třídu lepší.

Zimní prázdniny (2023)

Tenhle film jsem si fakt užil. Je dobře, že se ještě takovéhle kousky točí. Giamatti je excelentní a je to zkrázka silný příběh. 85%