gegina31

okres Svitavy
1985

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 22.1.2020  21:54

Nějak mě to neohromilo. Tenhle díl nevyčníval, jak bych si představovala. Linda Hamilton se snažila být až nepřirozeně drsná. Moc mi to k ní nesedělo. Takže jsem si nemohla ani pořádně užít tenhle legendární návrat. V podstatě ani s obsazením záporného terminátora nejsem spokojená. Když už do role ochranitelky obsadí přerostlou mužatku po boku drsné babičky, tak by aspoň záporák mohl být nějaký vymakaný frajer, ze kterého se mi budou podlamovat kolena jako kdysi z Arnieho. Takže vlastně nejlepší na celém filmu byl opět starý dobrý Arnold.

• 7.12.2019  14:40

Takové horory mě baví. Horory, kde postupně umírají ti špatní a ne oběti. Horory, kde to, že se nepodaří oběti utéct dává smysl. Hlavní představitelka byla skvělá. Krásná a něžná a drsná zároveň. Malinko mi vadil konec. Spoiler!!!!: Pro mě by měl konec o mnoho větší váhu, kdyby všechno byla opravdu jen báchorka, vraždící rodina by přežila a ona odešla se vztyčenou hlavou, než když se tam všichni rozprskli na sračky.

• 25.11.2019  22:45

Jednička pro mě pořád top... Ale až to půjde stáhnout a děti mě donutí se na to podívat 1000 a jedenkrát,tak to dost možná předčí. Nejvíc mě bavila scéna, kdy Olaf předváděl děj prvního dílu. Moc dobře a vtipně udělaný. A jsem divná jen já, když čekám, kdy Elsa najde svojí lásku....😁? Aspoň by mohli mít námět na další díl, tak snad se dočkáme ...

• 12.11.2019  19:38

Podle vykecávání na začátku a na konci a prolínání několika příběhu to vypadá, že tu byla snaha o napodobeninu Lásky nebeské ve světě omladiny. Nepovedlo se. Neskutečná hovadina. Stupidní dialogy, nezajímavé příběhy, rádoby snaha o dojemné scény. Poslední dobou jdou romantické komedie Netflixu do hajzlu. Hlavně že nám poslal do háje topserialy 😁

• 22.10.2019  21:08
    Devdas (2002)

Tak tohle celkem propadák. Já normálně vůbec nemám problém s indickými filmy. Celkem jsem si zvykla na jejich typický herecký projev a v některých filmech si jejich filmové písně užívám. Ale tohle bylo hrozný. V podstatě tam zpívali o každé hovadině. Děj natahovaný neskutečným způsobem. Pro mě to mohlo skončit zhruba v půlce. Konec pro mě znamenal akorát úlevu, namísto slz dojetí. Khana jako herce zbožňuju, ale tady mě jeho herecký výkon moc neuchvátil. Ikdyž asi on byl jediný, na co se v tomhle filmu dalo dívat. Jednoduše tříhodinové utrpení a totální nepochopení tak vysokého hodnocení. Samozřejmě kvůli jedné černé ovci na indické filmy s Khanem nezanevřu a budu doufat, že příště to dopadne líp. Každopádně si už ale dám pozor na stopáž.

• 15.10.2019  23:21
    The Beach Bum (2019)

Opět lituji, že mám tak skvělý odhad na filmy podle traileru. Druhý špatný výběr pořadatelů z ČSFD víkendu. Na rovinu přiznám, že jsem to vydržela do půlky a určiě se nestydím ten odpad dát. Rozhodně nemám v plánu to vůbec někdy dokoukat. Na to si svého času až moc vážim. Nazývat tohle komedií je naprosto přes čáru. Jsou filmy, u kterých pochopím, že se někomu líbí, ikdyž mně ne... u tohohle vůbec nechápu, jak se to vůbec mohlo dostat do kin.

• 15.10.2019  23:14

Trailer šíleně nudný. Nikdy bych na to do kina dobrovolně nešla a už vůbec bych se neobtěžovala si to pustit doma. Ale byla to součást ČSFD víkendu. To bylo opravdu neskutečné utrpení vydržet to do konce. Nikdy jsem neviděla, aby v rozhovorech byly takové pauzy. Troufám si říct, že ten film by bylo možné zkrátit minimálně na hodinu, kdyby mluvili trochu normálně. A to nepřeháním. Konec naprosto, ale naprosto stupidní a nesmyslný. Když už si říkáte, že to horší být nemůže, tak zjistíte že může ve chvíli, kdy jakousi podivnou osobu, o které trochu přemýšlíte, co v tom filmu má vůbec za roli, odnesou mimozemšťané. Jedinou hvězdu jsem dala za celkem vtipnou scénu, kdy hlavní dvojka probírala scénář. Nejhorší na tom celém bylo, že to nebyl nejhorší film z ČSFD víkendu v Boskovicích. Tento rok dost špatný výběr.

• 10.10.2019  17:43
    John Wick 3 (2019)

Všechny tři díly si drží vysokou úroveň. Třetí díl určitě lepší než dvojka. Mám ráda humor v akčních filmech, což jsem nejspíš psala v komentářích asi milionkrát 😁, takže to že ve třetím díle byl celkem ve velkých dávkách, mě hodně potěšilo. Možná je trochu zvláštní, že největší salva smíchu v kině byla při bojových scénách, kdy Wick do lidí řezal hlava nehlava, což je malinko zvláštní, ale já se smála asi nejvíc, takže jsem nejspíš zvláštní taky. Malinko bohužel bude ještě pokračování, trochu jsem doufala ve velkolepý závěr. Ale celkem chápu, že nemůžou odstřelit dojnou krávu.

• 10.10.2019  17:33
    UglyDolls (2019)

Po dlouhé době animák, který mě moc nebavil. A jelikož jsem na animáky celkem vysazená, tak to je divný. Příběh nezajímavý, celkem nesmyslný. Písničky nudné, všechny na stejné brdo a zbytečně dlouhé. Jen konec byl trochu lepší. Nejen proto, že už konečně byl... ale byla tam taková pěkná dojemná část s plechovým miminkem. Ale jinak celkově průměr.

• 27.7.2019  23:37
    The Kid (2019)

Asi nepůjdu do takových extrémů, abych šla pod 3 hvězdy, ale jinak celkem zklamání. Skvělé herecké obsazení, ale nechápu, proč když se to jmenuje The Kid to není o něm. Prostě není. Čekala jsem životní příběh od kolébky až po celkem brzké skonání. Místo toho to byl příběh o sourozencích a jejich drsných rodinných problémech. Nejlepší z celého filmu asi poslední půlhodina.

• 1.7.2019  21:43
    Yesterday (2019)

Nějakou chvíli jsem přemýšlela nad hodnocením. To že jsem dala nakonec místo pěti hvězd 4 neznamená, že by tenhle film byl pro mě zklamáním. Rozhodně oceňuji opravdu originální děj. V podstatě nikdo, kdo se mě ptal na co jdu do kina ten film neznal, ale rozhodně každého zaujalo, o čem to jo. Na tomhle filmu byla asi nejvíc povedená první půlka. Humorem se trefili do mého vkusu a já se tlemila, až mi tekly slzy. Ale abych pravdu, nevím jestli ten humor sedl i zbývajícím deseti lidem, co v tom kině byli taky....já je přes svůj smích neslyšela. Ed Sheeran skvělej....ač neherec, tak naprosto přirozenej. Ale nic jiného jsem ani nečekala. Od půlky to bohužel přešlo v jakousi tu romantickou část, která mě v tomhle případě moc nezaujala. A taky samozřejmě přišla ta deprimující část, kdy mu začalo docházet, že peníze a sláva nejsou všechno....což já nepochopím :-D Jinak mě malinko mrzelo, že tam měli hlavní roli pro mě neznámé písničky Beatles. Asi nejsem takový znalec, jak jsem si myslela. Každopádně mohli v zásadních momentech dát něco, co v dnešní době zná každý puberťák s kalhotami u kolen.

• 14.6.2019  22:21
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Nikdy by mě nenapadlo, že by mohlo vzniknout nějaké pokračování Karate Kid s původním obsazením a už vůbec by mě nenapadlo, že by se to mohlo tak povést. Na druhou stranu, kdyby pro mě Karate Kid nebyl tak velká srdcová záležitost, asi by mě to tak nechytlo. Proto si myslím, že kdo není opravdový fanoušek původního filmu, pro toho to není. První díl naprosto skvělý. Opravdu jsem se bavila Johnnyho beznadějí a tragickým životem. Měli to strašně dobře a vtipně udělaný. Vůbec nevadilo, že jsem ten film neviděla takových 10 let, protože tam ukazují střípky z minulosti, což divákovi opravdu hodně pomůže dostat se do děje. Postupně ten děj sem tam slábnul, už se to tak netýkalo karate, ale spíš problémů několika puberťáků na střední škole, což by někomu mohlo vadit, ale ne mně, protože já ráda filmy ze středoškolského prostředí. Co mi ale hodně vadilo byl nástup Kreese...já vím, že tam potřebovali nějakého záporáka, aby mohla vzniknout nějaká zápletka, ale ten herec je mi celkově nesympatický. Co ale tenhle seriál stoprocentně dokázal je to, že si poprvé po dvaceti letech přeji, aby ten finální zápas tenkrát vyhrál Johnny. William Zabka je hodně velkej sympaťák a ikdyž jeho herecké výkony a to hlavně ve vážnějších situacích nebyly stoprocentní, tak mě opravdu baví se na něj dívat a hrozně mu fandím. Už se těším na další pokračování. Jen doufám, že tenhle seriál ukončí dřív, než ztratí svoji úroveň, jak se stalo u mnoha jiných seriálů. (doporučeno uživatelem Ellmariachi)

• 12.6.2019  20:59
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Celkem vklidu budu spoilerovat, protože to stejně už všichni viděli, a kdo to neviděl, tak si prostě nemůže číst nic, co se týká GoT. Asi to nebude nejlepší seriál, který jsem kdy viděla a ani nemám v plánu si ho někdy pustit znovu, ale i tak si pět hvězd zaslouží. Je to seriál plný překvapení a zvratů. Hned po první sérii jsem pochopila, že v něm může umřít opravdu každý. Skvěle zde dokázali pracovat s postavami. Koho jsem na začátku nesnášela jsem na konci milovala a naopak. Jediný, koho jsem opravdu nemusela od začátku do konce byla Cersei. Tam mě opravdu mrzelo, že neumřela nějakou krutou smrtí. Joffreyho taky mohli nejdřív malinko rozřezat, než skapal, ale budiž. Každopádně ten herec, co ho hrál, by měl dostat za ten výkon cenu, protože nikdo ani na chvíli nemohl pochybovat o tom, že to je největší kripl serilálu. Dále jsem zjistila, že jsem asi jedna z mála, která se těšila ze smrti Ingrid, ale prostě mi neměla střílet do Jona.Celkově si ale myslím, že to dopadlo tak jak to mělo, ikdyž můj favorit na krále byl někdo jiný. No kdo na trůnu nechtěl Jona... Jo a vlků tam taky mohlo umřít míň.

• 1.6.2019  00:40
    Rocketman (2019)

Ač miluji hudební životopisná zpracování slavných osobností, tak tentokrát na 5 nepůjdu. Možná to je trochu tím, že mám ještě v živé paměti (pro mě naprosto úžasné) filmové zpracovní jiné hudební ikony a to Freddieho. Ale taky to může být tím, že hudba Eltona Johna mi zas tak blízká není. Každopádně tohle byl určitě originální a pěkně propracovaný kousek. Musím uznat, že si s tím dali opravdu práci. Taron byl naprosto skvělý. Když budu opět srovnávat, tak jeho podoba ve filmu s Eltonem byla určitě větší než Maleka s Freddiem. Moje oblíbené songy tam zazněli. Např. I want love,Your song nebo Sorry seems to be the hardest word, který teda k mému zklamání nedostal takový prostor, jak bych si představovala. Když se ještě vrátím k Taronovi, tak zpívá opravdu krásně a ikdyž nemá jedinečný hlas Eltona, tak ostudu mu určitě neudělal. Ještě mi stojí za zmínku jeden herec... Richard Madden, který ztvárnil Eltnova partnera. Ten chlap je chameleon. Celou dobu jsem přemýšlela nad tím, koho mi připomíná. Rozhodně bych si ho nespojila s Robem Starkem či princem z Popelky. Ten chlap se mi začíná líbit čím dál víc :-)

• 28.5.2019  20:00

Velké zklamání, vůbec mě to nebavilo. Příliš mnoho postav, některé až zbytečné. Předvídatelné. Děj o ničem. Celkem jsem se těšila, až to skončí.

• 26.5.2019  15:34
    Aladin (2019)

Předělávání animovaných pohádek do hrané verze mám ráda. Malinko mi vadila originalita určitých pasáží (přece jen jsem animovanou verzi viděla milionkrát), ale i tak je to celkem dobré zpracování. Co se týče srovnání předělávek, tak Popelka i Kráska a zvíře jsou pořád o level výše. Věřím ale tomu, že až mě dcera donutí se na to podívat milionkrát, že v tom najdu ještě něco víc a možná i půjdu s hodnocením nahoru. Škoda že jsem neviděla v originálním znění. Trochu mi neseděl představitel Jafara, asi mi přišel málo úlisný. A možná mohli malinko víc zapracovat na papouškovi. Čekala jsem, že bude víc ukecaný.

• 25.4.2019  22:20
    Čertí brko (2018)

Chvíli mi trvalo, než jsem se rozhoupala k hodnocení. Nakonec jsem se rozhodla pro krásných pět hvězd a to z několika důvodů. Zaprvé...mojí pětileté holčičce se to líbí. Zadruhé...líbí se to i mně a to ikdyž jsem to viděla asi 3x a naopak jsem to já, která malou předevčírem ukecávala, jestli si to nechce ještě pustit (samozřejmě bez úspěchu). Dále je tam fakt skvělé herecké obsazení. Dokonce Cina hraje tak dobře, že bych si skoro ani neuvědomila, že by ho normálně nějaká kočička z hospůdky vůbec nezajímala... Budař je skvělej, Vetchý tentokrát povýšil na Lucifera a samozřejmě je skvělej... jak jinak. A ostatní čerti se taky hodně povedli. Jejich společný song je naprosto super a na to čertí blbnutí se hrozně dobře dívá. Až mě štve, že na youtube to ještě není, takže si to musím přetáčet v pohádce. Ostatní písně příjemné a hodně chytlavé. Samozřejmě jsou pořád lepší a časem prověřené pohádky, ale tohle je alespoň neokoukané...

• 15.4.2019  00:46
    Rudý úsvit (1984)

Přihmouřila jsem obě oči, abych tomu dala alespoň 2 hvězdy s ohledem na to, že to je dost starý film. Na druhou stranu si myslím, že sračka to musela být i tenkrát. Opět jsem si jen tak našla pár filmů natočené přibližně ten rok, které jsou super i po tolika letech, takže zas tak na to stáří se film vymlouvat nemůže. Jinak když se vrátím k samotném filmu, tak to byl jeden velký nesmysl. Probíhá tam jakási invaze vojáků...na jednu stranu se parta studentů hrozně skrývá a na druhou stranu se jde bez problému projít po městě a ještě navštívit tatíka v nějakém zajateckém táboře. Ale hlavně zahrát na citečky...což byl nejspíš hlavní cíl tohoto filmu, který mě tedy naprosto minul, protože mě bylo úplně u pr...., kdo tam zkape. Jediný plus....Johny a Baby a jejich první setkání.

• 9.4.2019  20:36
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

No mrkla jsem na všechny díly a nic moc pecka to pro mě není. Docela jsem čekala, že když tam hrají sami sebe, že se budu celou dobu popadat za břicho. Já myslím, že z tohoto prostředí musí být hodně vtipných historek. Jenže jsem se pořádně nezasmála ani jednou. Nehledě na to, že v některých dílech se řešili fakt hovadiny.

• 8.4.2019  22:17

Celkem dlouho mi trvalo rozhodnout se jak tenhle film ohodnotit. Nakonec jsem se rozhodla pro lepší trojku. Určitě to není špatný film, ale není to film pro mě. Začátek mě trochu nudil... Pak mě to v jedné části celkem začalo bavit...Spoiler: Co si budeme povídat, část s Jennifer Carpenter mě dost zaujala. Čekala jsem, jak se to vyvine, jakou roli tam bude hrát a nakonec to celkem rychle a brutálně utnuli. Trochu mi vadí, že se snažili zahrát na citečky, což samozřejmě v jednu chvíli na mě zapůsobilo, ale vzápětí jsem si uvědomila, jak zbytečný to tam bylo. Ani závěr mě moc neohromil. Naopak mě zklamal. Nepotřebuji nutně happyendy (ikdyž je mám samozřejmě radši), ale když už, tak jsem čekala, že se stane něco, co mi vyrazí dech.

• 23.3.2019  19:53

Co si budeme povídat....všichni to o něm tak nějak tušili. Než jsem tenhle dokument viděla, tak jsem si asi jako většina říkala, proč teď něco takového natočili. Teď, když je Michael mrtví a když už stejně nebude pykat za to, co provedl... Jenže v průběhu toho dokumentu jsem přesně chápala, proč to natočili. Asi nikdo z nás si nedovede představit, jak je těm, co tohle prožili. Každý, kdo tenhle dokument viděl musí pochopit, proč ti kluci nepromluvili dřív. Jak byl pro ně Michael bůh, ke kterému vzhlíželi a kterého milovali a jak až v dospělosti pochopili, co vlastně všechno to co s nimi dělal znamenalo. Myslím že je to hodně zžíralo zevnitř a myslím, že do konce života ponesou následky. Ani v podstatě nedokážu házet vinu na jejich matky. Jak mohly nechat svoje děti spát v pokoji s cizím člověkem. Jenže Michale byl prostě ikona a nikoho asi ani v koutku duše nenapadlo, že by vůbec něčeho takového byl schopen. A taky tenkrát byla jiná doba. Hodně věcí, které se dějou teď, si tenkrát člověk nedokázal představit ani v té nejhorší noční můře. Je asi hodně lidí, kteří si namlouvají, že tenhle dokument je jen vymyšlená habaďůra, ale já mezi ně rozhodně nepatřím. A takové ty trapné kecy, dejte už chudáčkovi pokoj alespoň po smrti......možná by chtělo si alespoň trochu představit, jak by vám bylo, kdyby někdo něco takového dělal vašim dětem. Já jsem ráda, že se tenhle dokument natočil. Sice asi Michaelovi moc neublíží, že ho přestanou hrát v některých rádií a seberou mu pár cen, ale bude to tak trochu vykřičník pro nás matky, abychom si daly pozor, s kým se naše děti stýkají. A co teda naprosto odmítám je tvrzení některých chytráků, že to dělali pro peníze. Na konci bylo ukázáno, jak pálili celkem dost slavné suvenýry od Michaela, na kterých by mohli vytřískat miliony. Nehledě na to, že tohle je opravdu věc, o které se člověku musí mluvit opravdu hodně těžko. Bohužel hudbu Michaela miluju, ale prostě to byl zmetek a je dobře, že to alespoň část světa pochopila... Jak řekla moje sestra..."doufám že se smaží v pekle".

• 23.3.2019  00:59
    LOVEní (2019)

Tak za prvé....Každý, nebo skoro každý, kdo viděl tenhle film stoprocentně viděl i Ženy v běhu. To byla fakt komedie, u které jsem se řehtala od začátku do konce. A taky je to film, který bych doporučila i chlapovi. Naopak u LOVEní jsem se jen párkrát pousmála a rozhodně bych nedoporučila žádnýmu chlapovi, aby na to šel a to ani pod pohrůžkou rozchodu. Pak tady akorát tak kurví hodnocení. Každopádně, ikdyž jsem se v kině neřezala smíchy, tak několik dobrých hlášek proběhlo, film rozhodně nenudil, příběh samozřejmě otřepaný, ale na to se dá koukat pořád... :D Na Prachaře se taky dá celkem dobře koukat, takže z téhle stránky je to podle mě taky v pořádku. :) Takže za mě celkem slušné 4 hvězdy, protože někdy je prostě potřeba film, u kterého nepotřebujete přemýšlet a můžete se jen zasnít.

• 17.3.2019  21:44

No tak tohle bylo hodně špatný. Popravdě podobně laděných filmů jsem už pár viděla a jediný, který u mě dopadl dobře byl Rukojmí s Brucem. Protože ten měl hlavu a patu. Tohle prostě bylo velké nic. Ničím to nepřekvapilo a když už to překvapilo, tak v tom špatném slova smyslu. Jako obvykle, na začátku pejsánek, samozřejmě ho museli celkem rychle zlikvidovat, jak jinak. Dále dva mladíci jen tak psychicky a fyzicky týrají jednu rodinu. A na tom mě má jako bavit co? Jsem si tak říkala, že tomu dám 3 hvězdy, dokud ona nezastřelila jednoho toho psychouše, ten druhý vzal ovladač a tuhle část přetočil a tím ji zabránil to udělat. Je mi jedno, že spoileruju, protože WTF!!! Hned to kleslo o další hvězdu. Tohle je prostě nezajímavý a naprosto zbytečný kousek.

• 17.3.2019  13:12

Nevím, jestli tak málo procent mám přičítat síle zvyku uživatelů čsfd dávat filmům od Netflixu nízké hodnocení... Každopádně tohle je mnohem lepší zpracování, než Kniha džunglí z roku 2016. Sice už si nepamatuji, o čem byla, ale pamatuji si, že jsem se celkem nudila a jedniné co mě na tom ohromilo byla vizuální stránka. Tohle bylo oproti tomu celkem napínavé, ač si myslím, že obsah mohl být klidně rozsáhlejší.

• 17.3.2019  06:40

Nic jsem nečekala...přece jen, co se týče superhrdinů, tak u mě vedou chlapi ;-) Nehledě na to, že např. film o Wonder woman mě zklamal, ale to je spíš zásluha DC. Ale Marvelka mě naopak příjemně překvapila. Bylo to zábavný, akční a s kecací nudou to zas tak nepřeháněli. A navíc...zjistit, jak Fury přišel o oko, je opravdu nezapomenutelný zážitek.

• 11.3.2019  22:24

Nevím sice, která vyšší moc zasáhla, ale jsem jí neskonale vděčná, protože jsem málem na tohle šla do kina. Trailer vypadal sice celkem zajímavě, ale jaká plytká slátaninka se z toho vyklubala mě překvapilo. Myslela jsem, že se bude jednat spíše o budování kariéry jedné osudem a finančně postižené sexy paní, která neměla možnost vystudovat jednu z Amerických prestižních škol tolik potřebných k tomu, aby nemusela někde na ulici prodávat párek v rohlíku. A navíc jsem doufala, že při této příležitosti klofne nějakého zámožného fešáka (přání mé romantické duše). A já se místo toho dostala do příběhu, kde úplně z haluze potká svoji dceru, kterou odložila ještě jako mimino, a která je náhodou i adoptovanou dcerou majitele firmy, který ji na základě lživých informací o jejím vzdělání přijal. Sory, většinou vulgarismy v komentu nepoužívám, ale neposrali byste se z toho? A jelikož chlapa měla už od začátku filmu, sice nic moc, ale měla, tak mi bylo hned jasný, že mé druhé přání splněno nebude. Nehledě na to, že to je nejspíš poprvé, co jsem slyšela mluvit Lopez bez dabingu.....a není to pěkný. No a navíc její dceru hraje Vanessa Hudgens. A tohle stvoření je vždycky ve filmu jako pěst na oko. Neuměla hrát v Muzikálu na střední a neumí hrát ani teď. Jen ťulpas by ji obsadil do role. No chtěla jsem dát původně 3 hvězdy, ale jak tady čtu to svoje rozhořčení, tak skončím nakonec na dvou.

• 11.3.2019  21:57
    Vybíjená (2015)

Kupodivu to vůbec nebylo špatný. Já sice knihy Viewegha nečtu, ale mám ráda filmy natočené podle nich. Čekala jsem sice komedii, ale tady se jednalo spíše o to drama. Příběh mě ale zaujal. Jediný problém bylo ale herecké obsazení. Buď mi tam neseděli herci do určitých postav a nebo tam prostě byli (ne)herci, kteří neumí hrát. Když vezmu první případ. Trio Sokol, Suchánek a Genzer mám ráda. Sice nemusím Partičku, ale je můžu. Ale sem se prostě nehodili. Jako hodit je celkem do vážných postav jen proto, že sem tam zavtipkují, to prostě není dobrý nápad. A ten druhý případ....Krainová neumí hrát, sice je to krásná baba, ale neumí. A myslím si, že u nás máme celkem dost pěkných hereček, které by tu roli zastali líp. Nemluvě o herečce, která ve filmu ztvárnila její dceru. A do třetice Vaculík. Ten sice dříve stál za hřích...ale tady byla část, kde měl hrát své mladší já, jenže tam mu to vůbec neslušelo, naopak vypadal jako mrtvola. A poslední věc, co mi vadila a tuhle část nejspíš pochopí jen ten, kdo film viděl. Nechtělo se jim nejspíš do důležitých částí filmů strkat mladší verze postav, a proto ukázali např. Babčákovou a její svatbu nebo Krainovou a její porod, což se vůbec nehodilo, protože to nejspíš proběhlo v době, kdy jim bylo něco přes dvacet a holky, na to opravdu nevypadáte. Ale i přes všechny tyhle moje výtky jsem dala 4 hvězdy, protože příběh prostě zaujal a všechno tohle se dalo celkem snést.

• 9.3.2019  22:32

Proč tak dlouhý....proč tak mdlý a hlavně proč to má tak vysoké hodnocení. No jo vlastně....bla bla bla....poselství...bla bla bla.....duchovní hloubka....bla bla bla...životní moudro. A navíc natočený jako béčkový film. Poslední dobou mám na ty sportovní filmy smůlu. Nemůžu si pomoct, ale mohlo to být natočeno líp.

• 9.3.2019  21:54
    Filosofové (2013)

Překvapilo mě to, tenhle film byl celkem dobře propracovaný. Přechody z reality v učebně do uměle vytvořené katastrofické situace byly skvělé. Samotnou mě to donutilo přemýšlet nad tím, koho bych si vybrala do krytu. Jen konec mě malinko zklamal. Čekala jsem, že by se mohli propracovat k ideálnímu řešení, koho zachránit a koho ne. Spoiler: Ač poslední možnost byla ta nejmíň logická tím, že byli vybráni lidé, kteří nemají žádné praktické předpoklady k přežití, tak nevím, proč by neměli přežít. Se podívejte na pořad kdo přežije. Vyberou partu ťulpasů a po týdnu si i oheň rozdělají :-D Každopádně se to na konci zvrhlo k řešení milostného trojúhelníku mezi učitelem, studentkou a jejím spolužákem ..... a to prostě není wow konec, který bych u takového filmu čekala.

• 22.2.2019  23:46

Hele sice je Keanu klasa, ale když je scénář sračka, tak prostě ani on to nezachrání. O tom, že tam byla Winona ani nemluvím. To pro mě není ani herečka. Hráli tam jen oni dva....doslova....to že tam bylo pár jojanů v pozadí, to nestojí za řeč. Dialogy byly v podstatě takové, že prostě mleli a mleli a já najednou zjistila, že už je ani neposlouchám....a to jsem pěkně prosím četla titulky. A ten konec. Ten si v podstatě mohli klidně nechat.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13