gegina31

gegina31

Radka Ge

okres Svitavy
1985

25 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
  • 17.2.2018  22:59
  Sexy párty (2002)
  *

  No i Ryan musel nějak začít :-D

  • 15.1.2018  23:17
  Legendary (2010)
  **

  Naprosto děsný herecký výkony, jak hlavního hrdiny, tak jeho přítelkyně a mámy.... Dialogy mi připadaly na úrovni proslulého nejhoršího filmu všech dob The Room. Možná bych skončila na třech hvězdách, ale ten konec byl naprosto vymaštěnej. Ano, nejspíš tak skutečný přípěh dopadl, ale určitě ne tímhle přeslazeným způsobem. Jediný, na co se dalo dívat byl velký namakaný brácha Mike.

  • 18.12.2017  00:02

  Úplně snadno se tento film mohl stát nadhodnocenou nudnou fraškou. Např. jako Atomic blonde. Ale tenhle film měl skvělý spád a hlavně byl srozumitelný. Což není u takového tématu tak jednoduchý. Nehledě na to, že to bylo celkem zamotaný. Ale vypravečská forma nás z toho snadno vymotala. Navíc ocenňuji komický nádech. Tady se opravdu ten humor hodil a Cruisovi sedne, což jsem poznala už v Na hraně zítřka. Po dlouhé době nový film, ze kterého jsem nadšená a který bez jakýchkoliv výčitek mohu doporučit dál.

  • 7.12.2017  23:15

  Děsně nezáživné a tuctové vyšetřování lesbické agenty. Nebylo tam nic, co by mě nějak zaujalo.

  • 22.11.2017  14:18

  Na Poláky to šlo, ale občas to bylo až trapný. Milostná zápletka nesmyslná. Ona dělala, jako by s tím svým snoubencem (pardon ženichem) měla 4 děti a hypotéku, nechápu co měla za problém. To si radši vezme někoho, koho ve skutečnosti nechce. A ten konec byl teda úplně děsnej. Kdyby ten její seladon nepřijel, tak se v tom obilí na těch 5 metrech čtverečních prochází dokud nenapadne sníh.

  • 14.11.2017  21:51
  Cyberbully (TV film) (2015)
  ***

  Strašně krátký.... a nejvíc mě dokáže vytočit, když to je neukončený.

  • 23.10.2017  20:51
  Chatrč (2017)
  **

  Ježišimarja....Doporučení pro ateisty, nedívejte se na to, prd vám to dá...

  • 23.9.2017  22:53

  Stejně jako u Strážců galaxie, i tady mě víc bavil druhý díl. Tohle byla naprostá pecka. Tekly potoky slz ze smíchu, skvělé hlášky, skvělá akce. Elton John velmi překvapil. Čekala jsem od něj štěk a nakonec předvedl skvělý herecký výkon. Malinko mě překvapil, že do toho šel, ale očividně mu nechybí smysl pro humor. V tomhle případě mě nepohoršila ani nabídka Eltona na vchod zezadu... Nedá mi to a musím ještě vyzdvihnout super taneček Tatuma v modrém neoprenu a motýlí halucinace Colina.

  • 23.9.2017  13:39

  Poezie rozhodně nepatří mezi mé koníčky a proto jsem k hlavním postavám necítila ani nejmenší obdiv. Naopak mi byli silně nesympatické a v podstatě mi bylo úplně jedno, co se s nimi stane. Jediné, co na tomhle filmu obdivuji je herecký výkon Leonarda. Tak nízký věk a taková role. Klobouk dolů.

  • 1.9.2017  12:07
  Triangle (2009)
  ****

  Bylo to super, ale nejsem si jistá, jestli se do toho zbytečně nezamotali...

  • 23.8.2017  13:26
  Dirty Dancing (TV film) (2017)
  *

  Na začátku jsem si říkala, že nebýt původní verze a té slonice, tak by ten film nemusel dopadnout nejhůř. Ale ten konec to zabil už totálně. Chudák Johny se málem podlomil v kolenou, když zvedal tu překrmenou holubici a celkově z ikonického tance udělali totální frašku. Jsou baculky, kterým jejich postava sluší, ale tahle mezi ně nepatří. Celou dobu to byl pro mě nejvíc rušivý element, kor když vím, že ta herečka vypadá v jiných filmech i líp. Asi se filmaři pokoušeli držet trend propagování plnoštíhlé postavy, ale tohle mělo spíš pro mě takový efekt, že bych nejradši začala držet hladovku. Taky nevím, proč považovali za nutnost pokusit se o nějaké kadeře. Kdyby ji nechali přirozeně rovné vlasy, udělali by líp. Celkově byl film jak přes kopírák a paradoxně co tam bylo navíc, to mě nudilo. Ikdyž jsem viděla horší, tak tohle je podle mě nejzbytečnější film, který kdy byl natočen, protože kdo by si znovu pustil tohle místo dokonalé klasiky.... Dneska si budu muset spravit chuť Patrikem.

  • 21.8.2017  23:56
  Na doraz (2017)
  **

  Dámy a pánové, představuji vám zklamání tohoto roku. Neskutečně barbarský čin podělat tak parádní námět. Já jsem nepochopila, jak v jednom filmu může být tolik nelogických rozhodnutí a činů. Stačil mi počátek únosu, kdy matinka nechá synáčka sedět ve shluku lidí, aby si mohla zatelefonovat a místo toho, aby na něj celou dobu civěla, tak si stoupne zády a hraje si s ním na "Marco Polo". Protože to je totiž úplně normální každou minutu řvát někomu do telefonu "Marco". Ale tohle byl bohužel jen začátek nesmyslných konin a tlačení na pilu. Kdo neuvidí, neuvěří. Tentokrát na můj vkus přespříliš procent.

  • 17.8.2017  23:26
  47 metrů (2016)
  ****

  Na můj vkus až moc pozvolný průběh. Zajímavější to bylo asi až posledních 30 minut. Mou drahou polovičku dost vytáčely všechny ty heky, vzdechy a jeky. Mně spíš vadilo, že skoro celý film bylo prd vidět. Ale konec se mi taky líbil a celkem mě i dost překvapil, že se hodnocení vyhouplo o level výš. Co se týče toho konce, tak mi to připomnělo Pád do tmy. Ikdyž tam to bylo o něco víc beznadějný.

  • 17.7.2017  12:51
  John Wick 2 (2017)
  ****

  Určitě né tak dobrý, jako jednička, ale stejně jsem se dobře bavila. Párkrát jsem sice zakroutila očima. Například když v přestřelce v katakombách měli včichni útočníci baterky, očividně proto, aby se do nich John mohl lépe trefovat. Ale samozřejmě budu doufat v pokračování.

  • 11.7.2017  13:24
  Pád (2016)
  ****

  S takovým hodnocením jsem viděla mnohem horší filmy, které jsem ani nedokázala dokoukat. Tady jsem neviděla ani trapné herecké výkony, ani směšné triky a příběh byl celkem fajn...co kecám, prostě romantika až na půdu a tu já ráda. Jediný co mě mrzí je, že to je na pokračování, které samozřejmě nikdo nenatočí, protože to je očividně a všeobecně propadák. No alespoň že totok skončilo celkem dobře. Jinak Jeremy celkem zmužněl od Válečného koně, takže i tak se bylo na co dívat :-)

  • 10.7.2017  13:18
  Song to Song (2017)
  odpad!

  Kdyby mi někdo dal na výběr, jestli si tenhle film pustit znovu nebo si zabodnout vidličku do oka, tak opravdu netuším, co bych si z toho vybrala. Ale jelikož je můj nevšední zážitek tak čerstvý, tak se spíš přikláním k té druhé možnosti. Nevím, co si herci, režisér a celý štáb při natáčení píchali do žil, ale asi jsem si to měla při sledování vzít taky, abych dostala tu pravou náladu.

  • 23.6.2017  13:04

  Film o vesnici plné pošuků, vrahů dětí a jednom zoofilovi. Pro mě naprosté utrpení. Co víc dodat.

  • 28.5.2017  23:59

  Jak to říct slušně. Na šukání teda měli času dost. Ale jinak zbytek příběhu totálně odrbaný. Jackovi, Eleně nebo Leile se nevěnovali tak, jak by si zasloužili. Jak jsem si libovala, že se jim první díl podařil podle knihy tak dobře natočit. Tak jsem zklamaná jak druhý, knižně mnohem zajímavější, dokázali zmrvit.

  • 4.5.2017  09:59
  Líbánky (2013)
  ****

  Nebylo to zas tak špatný jak jsem se obávala. Ikdyž je pravda, že i já jsem v průběhu filmu klesala ke třem hvězdám, né li ke dvoum. Začátek byl dost pomalej. Opravdu mě nezajímaly přípravy na svatbu. Takových patnáct minut jsem mohla klidně přeskočit. Dále tam bylo dost hluchých míst jako bylo tancování svatebčanů na dechovku. Nejspíš to mělo navodit atmosféru, ale čeho je moc, toho je příliš. A sexuální scéna Aňi mě taky nebavila. Takže slabší 4.

  • 3.5.2017  17:54
  Humr (2015)
  *

  Nějak přehvězdičkováno. Tenhle film jsem před půl rokem začala a po 30 minutách znechucením a nudou vypnula. Bohužel jsem byla donucena díky filmové výzvě tuhle hrůzu dodívat. Hrozně dobrý náměť, ale nelíbí se mi, jak to je natočený. Vadil mi už jen ten začátek. Ženská jede v autě, jede a jede a jede a jede... Baví vás to číst? No tak takhle mě asi bavilo se na to dívat. Tak jsem to chvíli překlikávala, až jsem se dopátrala k tomu, že zastřelila nějakýho osla. Wow, no tak to byla pecka (ironie). Takže asi tak. Doufala jsem alespoň v nějaké zajímavé vyústění a závěr, ale ani toho jsem se nedočkala. Jednu hvězdu dávám jen proro, že ikdyž to byla blbost, tak i přesto jsem viděla horší.

  • 27.4.2017  22:02
  Ochránci (2017)
  **

  Procenta mě varovala. Doufala jsem, že to není tak špatný, ale je. Vizuálně naprosto perfektní. Proto se není čemu divit, že mě trailer zaujal. Ale zbytek byl takovej, jak to říct....DIVNEJ. Rusové tam prostě chtěli narvat pořádnou dávku dramatičnosti, ale v jejich podání to bylo trochu k smíchu. Myslela jsem si, že dostanu ruskou verzi Avengers a dostala jsem ubohou napodobeninu Sebevražednýho oddílu.

  • 27.4.2017  10:58

  Žádné výčitky, kvůli médii profláké kauze týrání zvířat, neproběly. Bohužel jsem pár ukázek týrání zvířete viděla a to co se stalo při natáční s tím nemělo nic společného. Film úžasnej, žádný vynucovaný doják. Krásně vymyšlené a zpracované. Ukázka i toho jak by se člověk, nejen ke psovi, neměl chovat. Ale nedělám si zbytečné naděje, že ty, kterých se to týká, by to nějak zasáhlo a změnili to. Pár slziček samozřejmě ukáplo a naopak tam bylo i pár úsměvných situací. Příjemná rodinná komedie.

  • 20.4.2017  18:16

  Až na tu trapnou kameru jsem spokojená. Jsem se bála, že to bude nějaké bezduché rodinné plkání... chvilku u jedné rodiny, chvilku u druhé...Konec byl dobrej . " Teď prosím odejdi, my se chceme nasnídat" Člověku by bylo toho sráče skoro až líto :)

  • 13.4.2017  13:23
  Ip Man 2 (2010)
  *****

  Skoro až neskutečné, ale paráda :)

  • 12.4.2017  13:20
  Brimstone (2016)
  ****

  Na začátku mě to trochu nudilo, protože začal nic neříkající příběh, ale postupně to začalo do sebe zapadat. Jednoduše film natočený pozpátku. Určitě dokáže zaujmout. Na mě trochu moc sadistický, ale bez toho by to asi nešlo.

  • 11.4.2017  14:24

  Já vím, že už název Vesmír mezi námi by mi měl napovědět, že to bude romantika. A já romantiku opravdu ráda, ale na toto téma bych asi ocenila té romantiky trochu méně. Nehledě na to, že pár věcí mi tam nesedělo. Spoiler: Jelikož se na konci ukázalo, kdo je pravým otcem vesmírného dítěte, tak se mi nechce věřit, že by šupem neposlal astronautku zpátky na zem, po tom co se dozvěděl, že je těhotná. Kor, když to bylo i v jeho moci. A video, kde tam blbne se svým bráchou, ze kterého všichni vyvodili, že onen brácha je jeho otec, tak to už trochu zavánělo incestem. Malinké zklamání a lepší 3h.

  • 7.4.2017  13:58

  Celkem slušný, až na ty kožené kalhoty při běhu, sexuální scénu a možná i ten závěr.

  • 6.4.2017  14:00

  Bohužel, ne na každou svini se voda vaří, některé si po válce žili jako prasata v žitě. Smutné, strhující a mrazivé drama.

  • 5.4.2017  22:13

  O něco slabší než jednička, ale pořád dobrý. Zbytečně moc komplikací v příběhu. Vadila mi představielka Anežky a dost možná i Anežka celkově. Potvora jim slíbí jablko za pomoc a pak ho sviňa malá vrazí máti do punčochy. No za to bych ji vrazila. Ale i tak budu doufat, že se Petronel s Uriášem objeví potřetí.

  • 5.4.2017  22:05

  A just to nadhodnotím. Normálně bych dala 4, ale že se tu objevilo tolik sucharů s extrémě nízkým hodnocením... Byl to celkem pohodovej příběh s vtipnými vsuvkami a roztomilými zvířátky. Prostě něco jen tak na pobavení.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace