gegina31

1985

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 17.7.2017  12:51
    John Wick 2 (2017)

Určitě né tak dobrý, jako jednička, ale stejně jsem se dobře bavila. Párkrát jsem sice zakroutila očima. Například když v přestřelce v katakombách měli včichni útočníci baterky, očividně proto, aby se do nich John mohl lépe trefovat. Ale samozřejmě budu doufat v pokračování.

• 11.7.2017  13:24
    Pád (2016)

S takovým hodnocením jsem viděla mnohem horší filmy, které jsem ani nedokázala dokoukat. Tady jsem neviděla ani trapné herecké výkony, ani směšné triky a příběh byl celkem fajn...co kecám, prostě romantika až na půdu a tu já ráda. Jediný co mě mrzí je, že to je na pokračování, které samozřejmě nikdo nenatočí, protože to je očividně a všeobecně propadák. No alespoň že totok skončilo celkem dobře. Jinak Jeremy celkem zmužněl od Válečného koně, takže i tak se bylo na co dívat :-)

• 10.7.2017  13:18
    Song to Song (2017)

Kdyby mi někdo dal na výběr, jestli si tenhle film pustit znovu nebo si zabodnout vidličku do oka, tak opravdu netuším, co bych si z toho vybrala. Ale jelikož je můj nevšední zážitek tak čerstvý, tak se spíš přikláním k té druhé možnosti. Nevím, co si herci, režisér a celý štáb při natáčení píchali do žil, ale asi jsem si to měla při sledování vzít taky, abych dostala tu pravou náladu.

• 23.6.2017  13:04

Film o vesnici plné pošuků, vrahů dětí a jednom zoofilovi. Pro mě naprosté utrpení. Co víc dodat.

• 28.5.2017  23:59

Jak to říct slušně. Na šukání teda měli času dost. Ale jinak zbytek příběhu totálně odrbaný. Jackovi, Eleně nebo Leile se nevěnovali tak, jak by si zasloužili. Jak jsem si libovala, že se jim první díl podařil podle knihy tak dobře natočit. Tak jsem zklamaná jak druhý, knižně mnohem zajímavější, dokázali zmrvit.

• 4.5.2017  09:59
    Líbánky (2013)

Nebylo to zas tak špatný jak jsem se obávala. Ikdyž je pravda, že i já jsem v průběhu filmu klesala ke třem hvězdám, né li ke dvoum. Začátek byl dost pomalej. Opravdu mě nezajímaly přípravy na svatbu. Takových patnáct minut jsem mohla klidně přeskočit. Dále tam bylo dost hluchých míst jako bylo tancování svatebčanů na dechovku. Nejspíš to mělo navodit atmosféru, ale čeho je moc, toho je příliš. A sexuální scéna Aňi mě taky nebavila. Takže slabší 4.

• 3.5.2017  17:54
    Humr (2015)

Nějak přehvězdičkováno. Tenhle film jsem před půl rokem začala a po 30 minutách znechucením a nudou vypnula. Bohužel jsem byla donucena díky filmové výzvě tuhle hrůzu dodívat. Hrozně dobrý náměť, ale nelíbí se mi, jak to je natočený. Vadil mi už jen ten začátek. Ženská jede v autě, jede a jede a jede a jede... Baví vás to číst? No tak takhle mě asi bavilo se na to dívat. Tak jsem to chvíli překlikávala, až jsem se dopátrala k tomu, že zastřelila nějakýho osla. Wow, no tak to byla pecka (ironie). Takže asi tak. Doufala jsem alespoň v nějaké zajímavé vyústění a závěr, ale ani toho jsem se nedočkala. Jednu hvězdu dávám jen proro, že ikdyž to byla blbost, tak i přesto jsem viděla horší.

• 27.4.2017  22:02
    Ochránci (2017)

Procenta mě varovala. Doufala jsem, že to není tak špatný, ale je. Vizuálně naprosto perfektní. Proto se není čemu divit, že mě trailer zaujal. Ale zbytek byl takovej, jak to říct....DIVNEJ. Rusové tam prostě chtěli narvat pořádnou dávku dramatičnosti, ale v jejich podání to bylo trochu k smíchu. Myslela jsem si, že dostanu ruskou verzi Avengers a dostala jsem ubohou napodobeninu Sebevražednýho oddílu.

• 27.4.2017  10:58

Žádné výčitky, kvůli médii profláké kauze týrání zvířat, neproběly. Bohužel jsem pár ukázek týrání zvířete viděla a to co se stalo při natáční s tím nemělo nic společného. Film úžasnej, žádný vynucovaný doják. Krásně vymyšlené a zpracované. Ukázka i toho jak by se člověk, nejen ke psovi, neměl chovat. Ale nedělám si zbytečné naděje, že ty, kterých se to týká, by to nějak zasáhlo a změnili to. Pár slziček samozřejmě ukáplo a naopak tam bylo i pár úsměvných situací. Příjemná rodinná komedie.

• 20.4.2017  18:16

Až na tu trapnou kameru jsem spokojená. Jsem se bála, že to bude nějaké bezduché rodinné plkání... chvilku u jedné rodiny, chvilku u druhé...Konec byl dobrej . " Teď prosím odejdi, my se chceme nasnídat" Člověku by bylo toho sráče skoro až líto :)

• 13.4.2017  13:23
    Ip Man 2 (2010)

Skoro až neskutečné, ale paráda :)

• 12.4.2017  13:20
    Brimstone (2016)

Na začátku mě to trochu nudilo, protože začal nic neříkající příběh, ale postupně to začalo do sebe zapadat. Jednoduše film natočený pozpátku. Určitě dokáže zaujmout. Na mě trochu moc sadistický, ale bez toho by to asi nešlo.

• 11.4.2017  14:24

Já vím, že už název Vesmír mezi námi by mi měl napovědět, že to bude romantika. A já romantiku opravdu ráda, ale na toto téma bych asi ocenila té romantiky trochu méně. Nehledě na to, že pár věcí mi tam nesedělo. Spoiler: Jelikož se na konci ukázalo, kdo je pravým otcem vesmírného dítěte, tak se mi nechce věřit, že by šupem neposlal astronautku zpátky na zem, po tom co se dozvěděl, že je těhotná. Kor, když to bylo i v jeho moci. A video, kde tam blbne se svým bráchou, ze kterého všichni vyvodili, že onen brácha je jeho otec, tak to už trochu zavánělo incestem. Malinké zklamání a lepší 3h.

• 7.4.2017  13:58

Celkem slušný, až na ty kožené kalhoty při běhu, sexuální scénu a možná i ten závěr.

• 6.4.2017  14:00

Bohužel, ne na každou svini se voda vaří, některé si po válce žili jako prasata v žitě. Smutné, strhující a mrazivé drama.

• 5.4.2017  22:13

O něco slabší než jednička, ale pořád dobrý. Zbytečně moc komplikací v příběhu. Vadila mi představielka Anežky a dost možná i Anežka celkově. Potvora jim slíbí jablko za pomoc a pak ho sviňa malá vrazí máti do punčochy. No za to bych ji vrazila. Ale i tak budu doufat, že se Petronel s Uriášem objeví potřetí.

• 5.4.2017  22:05

A just to nadhodnotím. Normálně bych dala 4, ale že se tu objevilo tolik sucharů s extrémě nízkým hodnocením... Byl to celkem pohodovej příběh s vtipnými vsuvkami a roztomilými zvířátky. Prostě něco jen tak na pobavení.

• 5.4.2017  10:08

Prní půlka celkem dost slabá, pak se to malinko rozjelo. Co ale v tomhle filmu nedokážu překousnout je Susan Sarandon v roli místní svůdkyně, za kterou se otáčí každej mužskej. Nejspíš je to jen můj pocit, ale myslím si, že s takovým ksichtem si může dovolit hrát tak maximálně maminu od dětí. Taková Sigourney Weaver, která mi ji typově připomíná, by mi do téhe role pasovala víc.

• 29.3.2017  22:05
    Mlha v srpnu (2016)

Neskutečně smutné, že zrůdy takového formátu a sérioví vrazi si po pár letech lítali na svobodě...

• 12.3.2017  22:15

Od začátku to pro mě byla jasná čtyřka. Ale nedokážu pochopit, jak dokázali takhle podělat posledních dvacet minut. Víc zkonit už to fakt nešlo. Takže bez váhání u mě klesl hned o stupínek níž.

• 16.2.2017  11:00

Jacku, prosím tě, už se opravdu nevracej!!!

• 31.1.2017  08:22

Já jsem si říkala, co je s tímhle filmem špatně, že má tak nízké hodnocení a ono je jenom něco špatně s jeho hodnotitely (sory Misterz :D). Po takovém množství zombie filmů se najde zase nějaký, který dokáže něčím překvapit. Líbil se mi nápad s dětmi, jakým způsobem napadá nemoc lidský mozek i kam to všechno směřuje. Maximální spokojenost.

• 23.1.2017  22:59
    Ben Hur (2016)

Tak moc jsem se snažila vyhnout srovnáváí s původním Ben Hurem. Ale to fakt nejde. Že já jsem se na toho původního dívala dřív. Hrozně mi vadilo, že se nedrželi původního scénáře. Na začátku, útok na Římana. Už to mi připadalo mimo. V původním jeho sestra omylem shodila tašku ze střechy a tím pádem to bylo opravdu nevinné. V tomhle Juda ukrýval v domě povstalce a ten potom vystřelil šíp. A pak hrozně vykřikuje jak je nevinný. No tak to teda ani náhodou nebyl! Dále se v původním vrátil domů jako svobodný člověk, v tomhle se ukrýval pořád jako otrok. To úplně ztratilo to zadostiučinění, že ikdyž ho potkal takový osud, dokázal se z toho dostat... A musím říct, že i závod čtyřspřeží byl v originále více nervyrdrásající a žílytrhající. No a posledním hřebíkem do rakve byla závěrečná píseň. To si jako vypůjčili z nějakého romantického cajdáku Deniel Steel? Tím pádem dávám Staršímu Beníkovi ještě o hvězdu navíc.

• 23.1.2017  09:01
    Příchozí (2016)

Nesdílím všeobecné nadšení. Pro mě se tenhle film neskutečně vlekl. Určitě se snažili vytvořit napětí, ale u mě to mělo opačný efekt. Nemůžou prostě normálně ukázat záběr na televizi, aby jsme se teda dozvěděli, co se děje. Oni ukážou pár vyjevených studentů, jak na ni čučí. Nemůžou při prvním setkání s ufony ukázat trochu víc, sek a jsme zpátky na základně. Samá záhada, ale skutek utek. Hrozně jsem se nudila. Rozlousknutí bylo překvapivé a dobré, to ano. Ale pro mě už to tenhle film nezachránilo. No a úplný závěr se opět táhl, to jsem si už myslela, že už to překlikám. Takže jednou se na to podívat, to jo, ale jinak už nikdy víc.

• 18.1.2017  12:43

Neskutečně dobrej film, ne jen tím příběhem, ale i zpracováním. Gibson opět předvedl svoje režisérské kvality. Byl tam sice takový pomalejší začátek, ale všechno co tam je tam patří a nic tam není navíc. Musím ocenit bitvu na konci. Nejsem milovníkem krve ve filmu, ale ty efekty tam byly luxusní. Pro Vince Vaughna to byla nevšední role, ale myslím, že se jí zhostil skvěle. Konečně taky chudák dostal roli v uznávaném filmu. No a Garfield? Toho jsem nikdy moc nemusela a pořád nemusím. Ale v tomhle filmu mi zas tak nevadil...

• 17.1.2017  12:23

Nechápu, že mamina nechtěla takového fešného hošana. To, že je psychopat ještě nevěděla. Film mi celkově moc nesedl a není to tím, že bych neměla ráda taková témata. Ale v tomhle případě z toho měli udělat spíše romantickou komedii, nejspíš by to mělo větší úspěch, minimálně u mě. Výběr herce na psychouše mi taky moc neseděl. Ten nevypadal ani na těch 28, které mu při natáčení ve skutečnosti byli. Natož na 20. A jeho likvidace trvala nekonečně dlouho. Obět ho přetáhne po palici a místo toho, aby se pojistila a pořádně ho dodělala, tak si jde vesele zachraňovat rodinku. Ale tohle je problém všech filmů, na toto téma. A obrovským rušivým elementem byla ta chodící plastika alias paní zástupkyně. Tak na to se fakt nedalo dívat. Kde tohle vyhrabali...

• 16.1.2017  22:47

Začátek byl parádní - svižnej, vtipnej. Líbilo se mi, že to začalo jeho dětstvím. Potom se to chvílemi táhlo. Například svatební noc Paula bych úplně vynechala. A trošinku mi vadí, že ze samotné soutěže tam byl jen takový malinký střípek. Klidně ten film mohli natáhnout ( u životopisných filmů to není nic neobvyklého) a dát tam celý průběh soutěže. Myslím, že to by mohlo být taky zajímavý.

• 10.1.2017  13:13

Né úplně nejlepší animák, ale taky je dost možný, že jsem tím množstvím, co se poslední dobou natáčí tak přehlcená, že už mě jen tak něco neoslní. Skvěle jsem se ale pobavila nástupem vlků. Stejně jako Já, padouch má mimoně, Zootropolis má lenochody, tak tady jsou vlci. Malinko mi vadila naprostá nereálnost. Jako je to pohádka, ale opravdu tam lidé čekali na dítě od čápa? To neznají jiný způsob? :) Ale v Turbovi jsem taky odpustila, že šnek, který ujížděl na dusíku nebo na čemsi, závodil s formulemi. Tak proč ne tady.

• 10.1.2017  12:42

První třetina se celkem dost táhla, ale jak začala krákorat, tak už to dostalo svižnější tempo a vtipnější ráz. Co mě ale přesvědčilo o čtyřhvězičkovém ohodnocení bylo zjištění, že je to životopisný. No jo, zase jsem si nepřečetla žánr ani obsah, takže o to to pro mě bylo větší překvapení. Děkuji za mého upřímného muže, že mi bez jakékoliv přetvářky narovinu řekne, že můj zpěv je jako kdákání umírající slepice.

• 4.1.2017  13:24

Přesně taková srajda, jak jsem si myslela. Oplzlý, nechutný a nevkusný humor opradu není něco, co vyhledávám, Nechápu tak vysoké hodnocení. Nejspš za to může zadek Natálky. Já dám jednu hvězdu a to za mého oblíbeného Damiana Lewise.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10