gegina31

okres Svitavy
1985

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 20.6.2018  23:30

Jsem opravdu velká milovnice pohádek a Popelka patří snad mezi mé nejoblíbenější a ikdyby byla natočená tisíckrát, tak já se na každou novou verzi velmi ráda podívám...ale co tohle mělo znamenat....Fuj, honem rychle smazat, do koše. Tohle nikdy nemělo spatřit světlo světa

• 20.6.2018  23:23
    Máš ji! (2018)

Jako správná baba musím vyzdvihnout vždy skvělého Jeremyho :D Ikdyž nám připadal malinko uhlazenější, vymazlenější a celkově takový lesklejší. No jo, hochovi táhne na padesát, tak bylo asi potřeba ho malinko omladit. Jinak to byla naprosto perfektní komedie. Slzy tekly proudem. V podstatě jsem čekala honičku mezi partou chlapů, která nás bude provázet celý film. To jsem taky dostala. Ale co jsem nečekala byl myšlenky, které se jim při hře honili v hlavě. Kdo uvidí, pochopí. Tomu jsem se nasmála asi nejvíc. A co mě ještě překvapilo, že to je opravdu natočené na základě skutečných událostí. Neskutečné, že někde existuje nebo existovala taková banda magorů. Ikdyž ti to určitě nehnali do takových extrémů, které byli ve filmu.

• 20.6.2018  23:11

Aha, a jsme doma. Teď jsem se v zajímavostech dočetla, že film byl natočený za 19 dní. Tak tomu se vůbec nedivím, protože tohle bylo kurňa odfláknutý. Ani už se nedivím, že režisér je nějaký no name ňouma, který předtím nenatočil nic pořádnýho. Čemu se malinko divím, že scénárista je ten samej, co natočil jedničku...Ikdyž jestli mu tam nechtěl hrát Sly hlavní roli, tak co měl dělat. Bylo to mdlý, amatérský ( někdy jsem si připadala, jako bych se dívala na seriál Červený trpaslík, jenže ten byl alespoň vtipný.) Tady se taky párkrát pokusili o vtip, jenže to vyznělo spíš trapňe. Z mého nově oblíbeného Bautisti se pokusili udělat génia, ale to mu taky vůbec nesedělo. Já prostě vůbec nepochopím, proč to natáčeli... ať mi nikdo neříká, že nevěděli, že natočí sračku. Tohle bylo jedno z velkých očekávní tohoto roku a kdybych čekala nějaký béčko, tak to na tu trojku dosáhne...ale toto...

• 4.6.2018  22:38

Další celkem povedený korejský romaťák. Ale bohužel má jednu vadu, není to A moment to remember. Neubránila jsem se srovnání, určitá podoba tam je. Každopádně v tomhle milionáři mi vadilo přehrávání některých členů hereckého týmu. A ani ve mě ten film nevyvolal tolik emocí, kolik by měl. Slabší mravenčení v břiše u romantických scén, slzička vlastně taky ani nebyla. To u Moment to remember jsem si některé scény pouštěla dokola a tekly potoky slz. Šmarja, zase to srovnávání... :) Ale pořád dobrý. Korejci mají na tyhle filmy talent.

• 2.6.2018  12:26

Na takových hororech se mi nejvíc líbí, že se ani tak moc nebojím a ani se mi nechce zvracet :-) Tohle beru spíš jako thriller. Jak prý údajně prohlásil King, hlavní roli zde má ticho, které donutí diváka soustředit se jen na samotné scény. A je to pravda. Málokdy jsem se na film soustředila jako teď. Atmosféra a napětí by se dalo krájet, ikdyž na začátku to mělo takový pozvolnější náběh, když nepočítám tu první nešťastnou scénu. Mně tyhle katastrofické scénáře vždycky fascinovali. Jen ta představa, kdybych se v takové situaci ocitla, ta beznaděj... člověk si řekne, proč si rovnou nehodit mašli. Ale v tomhle případě to bylo jasný, děti jsou velká motivace. Za plný počet to pro mě určitě není. Podle mě se to neubránilo tlačení na pilu. Spoiler: Nevím, proč by neslyšel téct vodu, když odcházel z bunkru, když tam jinak bylo ticho jak v hrobě. A já kdybych k sobě lákala nějakou bestii, tak si minimálně nechám v ruce tu sekeru a ne že se nabídnu jak jednohubka. Jinak ty zrůdičky byli opravdu povedené, nejlepší na nich byla parádně propracovaná hlava. Herecké obsazení bylo skvělé, bylo fajn vidět Johna taky ve vážňejší roli, nehledě na to, že u tohohle filmu projevil i jiný talent.

• 31.5.2018  21:50
    I.T. (2016)

Spoiler: Velká škoda, že se to na konci zvrhlo v takový masakr. Očekávala jsem souboj dvou ajťáků na úrovni. Nehledě na to, že proběhlo pár scén, nad kterými zůstal rozum stát. Jinak životní role pro Rytmuse, to se musí nechat :-D

• 29.4.2018  07:09

Za ten konec bych dala nejraději o jednu hvězdu míň. Nejsem si jistá, jestli to trochu nepřehnali... Jinak samozřejmě skvělý zážitek.

• 17.2.2018  22:59
    Sexy párty (2002)

No i Ryan musel nějak začít :-D

• 15.1.2018  23:17
    Legendary (2010)

Naprosto děsný herecký výkony, jak hlavního hrdiny, tak jeho přítelkyně a mámy.... Dialogy mi připadaly na úrovni proslulého nejhoršího filmu všech dob The Room. Možná bych skončila na třech hvězdách, ale ten konec byl naprosto vymaštěnej. Ano, nejspíš tak skutečný přípěh dopadl, ale určitě ne tímhle přeslazeným způsobem. Jediný, na co se dalo dívat byl velký namakaný brácha Mike.

• 18.12.2017  00:02

Úplně snadno se tento film mohl stát nadhodnocenou nudnou fraškou. Např. jako Atomic blonde. Ale tenhle film měl skvělý spád a hlavně byl srozumitelný. Což není u takového tématu tak jednoduchý. Nehledě na to, že to bylo celkem zamotaný. Ale vypravečská forma nás z toho snadno vymotala. Navíc ocenňuji komický nádech. Tady se opravdu ten humor hodil a Cruisovi sedne, což jsem poznala už v Na hraně zítřka. Po dlouhé době nový film, ze kterého jsem nadšená a který bez jakýchkoliv výčitek mohu doporučit dál.

• 7.12.2017  23:15

Děsně nezáživné a tuctové vyšetřování lesbické agenty. Nebylo tam nic, co by mě nějak zaujalo.

• 22.11.2017  14:18

Na Poláky to šlo, ale občas to bylo až trapný. Milostná zápletka nesmyslná. Ona dělala, jako by s tím svým snoubencem (pardon ženichem) měla 4 děti a hypotéku, nechápu co měla za problém. To si radši vezme někoho, koho ve skutečnosti nechce. A ten konec byl teda úplně děsnej. Kdyby ten její seladon nepřijel, tak se v tom obilí na těch 5 metrech čtverečních prochází dokud nenapadne sníh.

• 14.11.2017  21:51
    Cyberbully (TV film) (2015)

Strašně krátký.... a nejvíc mě dokáže vytočit, když to je neukončený.

• 23.10.2017  20:51
    Chatrč (2017)

Ježišimarja....Doporučení pro ateisty, nedívejte se na to, prd vám to dá...

• 23.9.2017  22:53

Stejně jako u Strážců galaxie, i tady mě víc bavil druhý díl. Tohle byla naprostá pecka. Tekly potoky slz ze smíchu, skvělé hlášky, skvělá akce. Elton John velmi překvapil. Čekala jsem od něj štěk a nakonec předvedl skvělý herecký výkon. Malinko mě překvapil, že do toho šel, ale očividně mu nechybí smysl pro humor. V tomhle případě mě nepohoršila ani nabídka Eltona na vchod zezadu... Nedá mi to a musím ještě vyzdvihnout super taneček Tatuma v modrém neoprenu a motýlí halucinace Colina.

• 23.9.2017  13:39

Poezie rozhodně nepatří mezi mé koníčky a proto jsem k hlavním postavám necítila ani nejmenší obdiv. Naopak mi byli silně nesympatické a v podstatě mi bylo úplně jedno, co se s nimi stane. Jediné, co na tomhle filmu obdivuji je herecký výkon Leonarda. Tak nízký věk a taková role. Klobouk dolů.

• 1.9.2017  12:07
    Triangle (2009)

Bylo to super, ale nejsem si jistá, jestli se do toho zbytečně nezamotali...

• 23.8.2017  13:26
    Dirty Dancing (TV film) (2017)

Na začátku jsem si říkala, že nebýt původní verze a té slonice, tak by ten film nemusel dopadnout nejhůř. Ale ten konec to zabil už totálně. Chudák Johny se málem podlomil v kolenou, když zvedal tu překrmenou holubici a celkově z ikonického tance udělali totální frašku. Jsou baculky, kterým jejich postava sluší, ale tahle mezi ně nepatří. Celou dobu to byl pro mě nejvíc rušivý element, kor když vím, že ta herečka vypadá v jiných filmech i líp. Asi se filmaři pokoušeli držet trend propagování plnoštíhlé postavy, ale tohle mělo spíš pro mě takový efekt, že bych nejradši začala držet hladovku. Taky nevím, proč považovali za nutnost pokusit se o nějaké kadeře. Kdyby ji nechali přirozeně rovné vlasy, udělali by líp. Celkově byl film jak přes kopírák a paradoxně co tam bylo navíc, to mě nudilo. Ikdyž jsem viděla horší, tak tohle je podle mě nejzbytečnější film, který kdy byl natočen, protože kdo by si znovu pustil tohle místo dokonalé klasiky.... Dneska si budu muset spravit chuť Patrikem.

• 21.8.2017  23:56
    Na doraz (2017)

Dámy a pánové, představuji vám zklamání tohoto roku. Neskutečně barbarský čin podělat tak parádní námět. Já jsem nepochopila, jak v jednom filmu může být tolik nelogických rozhodnutí a činů. Stačil mi počátek únosu, kdy matinka nechá synáčka sedět ve shluku lidí, aby si mohla zatelefonovat a místo toho, aby na něj celou dobu civěla, tak si stoupne zády a hraje si s ním na "Marco Polo". Protože to je totiž úplně normální každou minutu řvát někomu do telefonu "Marco". Ale tohle byl bohužel jen začátek nesmyslných konin a tlačení na pilu. Kdo neuvidí, neuvěří. Tentokrát na můj vkus přespříliš procent.

• 17.8.2017  23:26
    47 metrů (2016)

Na můj vkus až moc pozvolný průběh. Zajímavější to bylo asi až posledních 30 minut. Mou drahou polovičku dost vytáčely všechny ty heky, vzdechy a jeky. Mně spíš vadilo, že skoro celý film bylo prd vidět. Ale konec se mi taky líbil a celkem mě i dost překvapil, že se hodnocení vyhouplo o level výš. Co se týče toho konce, tak mi to připomnělo Pád do tmy. Ikdyž tam to bylo o něco víc beznadějný.

• 17.7.2017  12:51
    John Wick 2 (2017)

Určitě né tak dobrý, jako jednička, ale stejně jsem se dobře bavila. Párkrát jsem sice zakroutila očima. Například když v přestřelce v katakombách měli včichni útočníci baterky, očividně proto, aby se do nich John mohl lépe trefovat. Ale samozřejmě budu doufat v pokračování.

• 11.7.2017  13:24
    Pád (2016)

S takovým hodnocením jsem viděla mnohem horší filmy, které jsem ani nedokázala dokoukat. Tady jsem neviděla ani trapné herecké výkony, ani směšné triky a příběh byl celkem fajn...co kecám, prostě romantika až na půdu a tu já ráda. Jediný co mě mrzí je, že to je na pokračování, které samozřejmě nikdo nenatočí, protože to je očividně a všeobecně propadák. No alespoň že totok skončilo celkem dobře. Jinak Jeremy celkem zmužněl od Válečného koně, takže i tak se bylo na co dívat :-)

• 10.7.2017  13:18
    Song to Song (2017)

Kdyby mi někdo dal na výběr, jestli si tenhle film pustit znovu nebo si zabodnout vidličku do oka, tak opravdu netuším, co bych si z toho vybrala. Ale jelikož je můj nevšední zážitek tak čerstvý, tak se spíš přikláním k té druhé možnosti. Nevím, co si herci, režisér a celý štáb při natáčení píchali do žil, ale asi jsem si to měla při sledování vzít taky, abych dostala tu pravou náladu.

• 23.6.2017  13:04

Film o vesnici plné pošuků, vrahů dětí a jednom zoofilovi. Pro mě naprosté utrpení. Co víc dodat.

• 28.5.2017  23:59

Jak to říct slušně. Na šukání teda měli času dost. Ale jinak zbytek příběhu totálně odrbaný. Jackovi, Eleně nebo Leile se nevěnovali tak, jak by si zasloužili. Jak jsem si libovala, že se jim první díl podařil podle knihy tak dobře natočit. Tak jsem zklamaná jak druhý, knižně mnohem zajímavější, dokázali zmrvit.

• 4.5.2017  09:59
    Líbánky (2013)

Nebylo to zas tak špatný jak jsem se obávala. Ikdyž je pravda, že i já jsem v průběhu filmu klesala ke třem hvězdám, né li ke dvoum. Začátek byl dost pomalej. Opravdu mě nezajímaly přípravy na svatbu. Takových patnáct minut jsem mohla klidně přeskočit. Dále tam bylo dost hluchých míst jako bylo tancování svatebčanů na dechovku. Nejspíš to mělo navodit atmosféru, ale čeho je moc, toho je příliš. A sexuální scéna Aňi mě taky nebavila. Takže slabší 4.

• 3.5.2017  17:54
    Humr (2015)

Nějak přehvězdičkováno. Tenhle film jsem před půl rokem začala a po 30 minutách znechucením a nudou vypnula. Bohužel jsem byla donucena díky filmové výzvě tuhle hrůzu dodívat. Hrozně dobrý náměť, ale nelíbí se mi, jak to je natočený. Vadil mi už jen ten začátek. Ženská jede v autě, jede a jede a jede a jede... Baví vás to číst? No tak takhle mě asi bavilo se na to dívat. Tak jsem to chvíli překlikávala, až jsem se dopátrala k tomu, že zastřelila nějakýho osla. Wow, no tak to byla pecka (ironie). Takže asi tak. Doufala jsem alespoň v nějaké zajímavé vyústění a závěr, ale ani toho jsem se nedočkala. Jednu hvězdu dávám jen proro, že ikdyž to byla blbost, tak i přesto jsem viděla horší.

• 27.4.2017  22:02
    Ochránci (2017)

Procenta mě varovala. Doufala jsem, že to není tak špatný, ale je. Vizuálně naprosto perfektní. Proto se není čemu divit, že mě trailer zaujal. Ale zbytek byl takovej, jak to říct....DIVNEJ. Rusové tam prostě chtěli narvat pořádnou dávku dramatičnosti, ale v jejich podání to bylo trochu k smíchu. Myslela jsem si, že dostanu ruskou verzi Avengers a dostala jsem ubohou napodobeninu Sebevražednýho oddílu.

• 27.4.2017  10:58

Žádné výčitky, kvůli médii profláké kauze týrání zvířat, neproběly. Bohužel jsem pár ukázek týrání zvířete viděla a to co se stalo při natáční s tím nemělo nic společného. Film úžasnej, žádný vynucovaný doják. Krásně vymyšlené a zpracované. Ukázka i toho jak by se člověk, nejen ke psovi, neměl chovat. Ale nedělám si zbytečné naděje, že ty, kterých se to týká, by to nějak zasáhlo a změnili to. Pár slziček samozřejmě ukáplo a naopak tam bylo i pár úsměvných situací. Příjemná rodinná komedie.

• 20.4.2017  18:16

Až na tu trapnou kameru jsem spokojená. Jsem se bála, že to bude nějaké bezduché rodinné plkání... chvilku u jedné rodiny, chvilku u druhé...Konec byl dobrej . " Teď prosím odejdi, my se chceme nasnídat" Člověku by bylo toho sráče skoro až líto :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11