Equalizer (2014)

Jak jsem někdy mohla dát 4 hvězdy. Teď jsem si to pustila podruhé a je to naprosto perfektní film. Denzel je úžasný a Chloe se taky překonala. Ta holka nemá sice ksicht jak ze žurnálu, ale herecký talent by mohla rozdávat. Předvedla to v Kick ass už jako dítě a dokonce i v Carrie. A to ten film nestál za nic.

Amélie z Montmartru (2001)

Dobře ulítlý film, opravdu komedie. Ani jsem nečekala, že to bude romantický a bylo. Prostě krásný, něžný. Další film, který neomrzí a na který se podívám znovu a znovu.

Labyrint: Útěk (2014)

Film mě bavil, ale jak tak koukám na hodnocení ostatních, tak jsem skoro jediná. No doufám, že jim ten film vydělá dost peněz, protože to samozřejmě je na pokračování. Nerada bych, aby to dopadlo jako u zlatýho kompasu nebo u posledního vládce větru.

Pýcha a předsudek (2005)

Když jsem tenhle film viděla poprvé, tak se mi tak líbil, že bych dala 5 hvězdiček. Jenže po tom, co jsem nedávno viděla seriál Pýcha a předsudek s Colinem Firthem bych tomuhle filmu dala nejradši 1. Prostě tak to je. Když vidíte delší verzi něčeho, nebo si čtete knížku, tak Vám potom kratší film příjde jaksi ořezaný. Vždyť já ani nevím, kdy se do ní stihl zamilovat. A Keiru mám ráda, ale v tom filmu se tak nepřirozeně hihňala.

Nekonečná láska (2014)

Když už někdo chce natočit romantický film, tak prosím vyberte atraktivní herce!!! Holka byla kus, to musím uznat a to jsem heterosexuální žena. Ale ten kluk byl poděs. Jak jim pak mám přát lásku do konce jejich dní.

Pravidla moštárny (1999)

Nuda, nuda, nuda. Dvě hvězdičky proto, že se na to dalo koukat dokonce. . Ale prostě mi ten film nějak neodsýpal.

Chicago (2002)

Pro mě je podmínkou skvělého muzikálu skvělá hudba. A tenhle měl nejen skvělou hudbu, ale i skvělý děj. Renée je dobrá herečka a udivuje mě, že i tak dobře zpívá. Oceňuji i humor, který v tom filmu byl.

LEGO® příběh (2014)

Po prvním odporu a nechuti si to vůbec pustit, protože je to jedna velká reklama na lego, neskutečná sranda a zábava. Čím to je, že čím míň čekám, tím je film úžasnější. Jeden z nejlepších animáků, co jsem si kdy pustila. Dokonce mě překvapil i hlubší smysl celého filmu na konci. S chutí se na to podívám znovu.

John Wick (2014)

Jsem docela cíťa co se týče zvířat, takže pro mě byl velký problém se na tenhle film podívat. Ale tu část filmu jsem nějak přežila a potom jsem si užívala, jak je tam všechny zmydlil, Takže za mě dobrý. Spokojenost, zmetci byli ztrestáni.

Dřív než půjdu spát (2014)

Skvělá zápletka. Opět asi neumím předvídat, protože, jsem ten konec nečekala. Ale jsem velmi ráda, že neumím předvídat jak někteří chytráci, protože si každý film užiji tisíckrát víc. Colin Firth naprosto úžasný. Já toho herce prostě žeru.