• Pohádka

Cizinec ve vlaku (2018)

Efekty se moc nepovedly, ale film má něco do sebe i přes totálně překombinovaný děj. Hodnocení: 60 %

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Solidní filmařina i scénář trochu kazí velmi protažená stopáž s dlouhými nudnými pasážemi. Hodnocení: 65 %

V domě (2016)

Pro mne podprůměrný film, čekal jsem od něj více, ale herecky mne to vůbec nevzalo a celé se to vleče a pak klasické téma stokrát ohrané o někom v domku po tragédii, už takové filmy nechci vidět. Hodnocení: 40 %

Vlci za dveřmi (2016)

Bohužel hororové to nebylo skoro vůbec, normální sekárna na základě pravdivé události jen velmi céčkově ztvárněná. Nuda od začátku do konce, zbytečný film. Hodnocení: 25 %

Modlitba lovce (2017)

Nudný film bez nápadu jen s pár pěknými chvílemi, jinak herecké výkony velmi slabé, Rush hrála spíše jako kompars. Hodnocení: 30 %

Tvář vody (2017)

Celkem dobré dílo, potěší zajímavý příběh, který není úplně ohraný a i netradičně ztvárněné pojetí obrazy. Hodnocení: 75 %

Kmotr (1972)

Kultovní film, dobrá režie, kamera, scénář i herecké výkony, žel přesto nemohu napsat, že by mne nějak příliš uchvátil. Hodnocení: 80 %

Případ pro malíře (2015) (TV film)

Tento díl se nepovedl, dle mne nejhorší v sérii, zmatenější scénář s plno nelogičnostmi. Hodnocení: 40 %

Případ pro rybáře (2013) (TV film)

Tento díl nepatří k těm nejlepším, ale zase na druhou stranu je koukatelný a člověk se vysloveně nenudí. Hodnocení: 55 %

Křídla Vánoc (2013)

Netradiční film, který nepatří ke klasické české neoriginalitě a nepovedenému vykrádání starých věcí. Potěšilo mne, že tu nebyl kladen důraz na špičkové herce a právě to, že se tu objevují ti méně výrazní se pozitivně projevuje v uvěřitelnosti příběhu. Na druhou stranu je děj velmi nudný a spíše nutí člověka k zamyšlení než aby ho nějak bavil, komedie to není rozhodně. Hodnocení: 55 %