foto

Millie Bobby Brown

  • nar. 19.2.2004 (13 let)
    Málaga, Andalucía, Španělsko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Millie Bobby Brown se narodila v únoru 2004 ve Španělsku britským rodičům, kde také žila celé své dětství. Ale v roce 2011, kdy jí bylo sedm let se již přestěhovala s rodiči do města Orlando na Floridě a tady také začala Millie chodit do školy.

Každou sobotu chodila na kurzy herectví a právě zde si ji vyhlédl jeden z hollywoodských agentů. Ten v nadšení okamžitě kontaktoval její rodiče a ti bez dlouhé váhání souhlasili a odvezli Millie do Hollywoodu za její kariérou.

Po počátečních potížích se jí poměrně rychle podařilo usadit na televizních obrazovkách a to již v roce 2013, kdy získala roli malé Alenky z Říše divů v seriálu BYLO NEBYLO a později také získala větší roli v strašidelném seriálu NARUŠITELÉ.

Průlomový pro ni byl však rok 2016, kdy získala jednu z hlavních rolí holčičky Eleven v hororovém seriálu produkovaném internetovou stanicí Netflix s názvem STRANGER THINGS.

hansel97

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace