Prohnilí (1984)

Teprve až tady z popisu zjišťuji, že jde o komedii, no ty voe. Zkorumpovanej policajt s ex-děvkou za zadkem zkorumpuje dalšího cajta a nabrkne mu další děvku. celou dobu se neřeší nic jinýho, než že malý ryby nechávej bejt a žijou z nich. Pak jde jeden do chládku, kde si nemá na co stěžovat, zjevně, po dvou letech vyleze a vyvzedne ho jeho zkorumpovanej zajištěnej kámoš. Šťastnej konec. Cože? Asi jsem něco nepochytil, krom tý nudy tedy, který bylo na 100 minut vrchovatě.

Stalo se jedné noci (1934)

Kdybych to viděl přes 80 lety, asi bych z toho byl na větvi. Ale tady mi nepřišlo nic nijak zajímavé - ani herecky, ani dialogy a ani námětem a příběhem. Bohužel se za těch 80 lt tohle již stačilo skutečně hodně ohrát.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Příliš sterilní klasická natahovačka. Kromě mnoha dlouhých záběrů létání na dracích kol scenérií a v mracích je tu jen nutná bitva, záchrana svých ideí a nějaká ta emóce - minule ztráta nohy, nyní rošáda v rodině. Vypadalo to hezky, ale příběhově je to slátanina, která prostě jen musela vzniknout kvůli dobrým finančním výsledkům jedničky. Hezky vypadající zívačka. ~~~ 2,5*

Všechny cesty vedou do hrobu (2014) odpad!

Zbožňuju a doslova uchcávám z amerických komedií, jž jsou namísto humoru a vtipu prosáklé a přes okraj naplněné sexismem a fekáliemi. Jaktože do toho všechna ta známá jména šla? Fakt jen pro prachy? I ty, Charlize? Grc!

8 miliónů způsobů jak zemřít (1986)

Hrozně dlouhý, ukecaný, fuckama a žvástáním protahovaný akční krimi... nuda. Když to celé začíná nabírat spád a zdá se, že už o něco začíná jít a vám je to úplně jedno, tak je něco špatně. Těch nesmyslů. Slabota, pitomost a ztráta času - nápad to nemělo zlý, ale fakt bídně vzatý "do parády".

Highlander 5 (2007) odpad!

Nedokoukáno. To bylo jak když použijete název "Highlander" pro značku toaleťáku a vydáváte ho za pokračování filmové série.

Highlander: Zúčtování (2000)

Nepřišlo mi to tak strašný - rozhodně ne jako ty sci-fi debility z budoucnosti v minulých dílech. Tady se prostě jen předalo žezlo jinému herci a Lambert si oddechl, že ho už s touhle koninou nebude pro další díly nikdo otravovat :)

Highlander 3 (1995)

Příliš ubohé parazitování na prvním dílu, ale alespoň ne tak ultratrapné jako díl druhý. Nicméně ani tenhle neměl vůbec vznikat.

Highlander 2 - Síla kouzla (1991) odpad!

Nejen hovadsky mimózní, nesmyslné a osmdesátkově-pankáčsky-sci-fi trapné, ale navíc to logicky popírá předchozí první díl. Sračka, neskutečná.

Highlander (1986)

Dneska už to vyznívá dost zašle a až trapně :) Ale kdysi vím, že jsem toho maníka s mečem a nesmrtelností celkem žral. Pokud tedy ona dvě pomyslná hodnocení (**** a **) zprůměruji, tak to byl prostě jen dobrý průměrný fantasy akčňák. Znovu už to ale vidět raději nechci, pro dobro filmu.