Torpid

Torpid

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 4.9.2019  15:24

Mistr a spol. už jsou v takový pozici, že můžou srát na lobotomizovaný mainstreamový publikum. Nemá to jednotící dramatický oblouk ? Jděte do prdele. Událost roku.

• 24.8.2019  11:25

I v rámci žánru vele štěrek, podivuhodně debilní debilita - nudná, drahá.

• 6.8.2019  15:28

Romantické, vtipné, neoriginální a navíc s krásnou ženskou, co umí hrát.

• 25.5.2019  00:47
    John Wick 3 (2019)

Špička žánru, vrcholné řemeslo, jenže napotřetí už hodně nudilo. Příběh a postavy na druhé koleji a to mi v tomhle miniseriálu už vadilo.

• 17.5.2019  01:38
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

S01 _80%. S02_50% a tím jsem skončil, abych se na vlně hypu po letech podíval na S08E03 , tolik peněz a rejža to tak zmatlá. Správná bitva přeci začíná útokem jízdy do tmy, protože zhasínání světýlek je velké umění.

• 6.4.2019  19:54
    Skleněný (2019)

Ten šajmalán je tak geniální a hlubokej, že zduř se a ztěží dokoukej.

• 29.3.2019  13:47

V mém světě by tenhle depresívní a upřímný thriller dostal Oskara. Tohle reflektuje současnost zpúsobem, který nepamatuju. Žánrová zábava nakažená inteligencí.

• 8.3.2019  09:35
    Polar (2019)

Kterak Mads zabloudil do amatérského představení. Snad to byla mýlka nebo snad šlo o 80% celého rozpočtu spektáklu nepovedeného? Ten jediný herec mezi všemi mi dal sílu dokoukat, ale kdykoli slezl z plátna, tak to bylo čisté utrpení.

• 6.3.2019  20:25

Podprůměrný film /2*/ s nadprůměrným Rodenem /5*/, i když jen ve vedlejší roli.

• 1.3.2019  17:07
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

A je to tady zase, po prvním vynikajícím dílu následuje pozvolný sešup do nechtěně parodického finále. Twisty a efektní situace na úkor smysluplnosti chování postav a celkové logiky. Bez nadhledu, vážně se beroucí příběh z V.I.P. prostředí, kde nadprůměrná inteligence je povinností, nám předvádí postavy naprostých mentálů, zázrak že udrží stolici a moč.

• 27.2.2019  17:26

Další dívenka zachraňující postapo svět. Tantokrát s mečíkem a na bruslích. Skvěle animovaná , sympatická, v nádherně provedeném vizuálu. Tvůrci nekompromisně dávkují klišé na klišé v hodně dementním příběhu, který pokud bude vydělávát, má zaděláno na vydatnou franšízu. Cíleno výhradně na teen generaci, ostatní populace se ignoruje.

• 14.2.2019  09:32
    55 schodů (2017)

Tak trochu limonáda, ale ty dvě hlavní herky to vytahují hodně nahoru. 70%

• 9.2.2019  12:52
    The Punisher - Season 2 (série) (2019)

První epizoda koukatelná a tím se nenechte zmást. Pak to jede sešupem přímo do prdele ve stylu 10 minut blábolí nesmysly Vanda se Žandou pak 10 min. Frnda s Mrndou a pak Mrnda pro změnu s Vandou. Všichni /genderově ve prospěch žen/ tito Frndo-Vandové jsou přitom američtí špatní herci-ečky, kteří se ale tváří krutohustě sebevědomě. Pak blábolí 5 min. hlavní drtikost a následuje 5 minut akce, na kterou jste celou dobu čekali. Toť schema 2-4 dílu /víc už neuvidím/ a podle ostatních komentů to jde stejně až do závěru.

• 7.2.2019  07:46
    Asher (2018)

Znavený, stárnoucí killer potká lásku. Klišé, které se mi neomrzí. Přehlížím Perlmanův věk a botox ve tváři jeho milované. Dialogy si užívám.

• 6.2.2019  18:10
    Overlord (2018)

Svým způsobem jedinečný film. Vážně se beroucí, vysokorozpočtovou nazzi-zombárnu, křečovitě naroubovanou na válečné drama jsem ještě neviděl. Jedna ze slepých uliček filmového scénaře dokonale probádána.

• 30.1.2019  07:55

Někde ve 2/3 odkládám produkt navždy. Znaven jak uprostřed chřipky. Krom originálního CGI fantaskního světa, který udrží zábavnost tak 20 minut, jsou zde všechna ostatní filmařská řemesla nakažena zhoubnou infekcí. Vystavení smyslovému kontaktu jen na vlastní nebezpečí.

• 29.1.2019  02:09

Mesiášský komplex jedný všudevlezlý americký krávy ve dvou hodinách aneb rozklad osobnosti válečného reportéra, který vnímal utrpení v širších perspektivách aneb toto není thriller ani válečný rubačkonapínák. Forma i obsah mi sedla, nenudilo a o schopnosti vytěsňování hlubších souvislostí světa přemýšlet donutilo. Plný počet.

• 28.1.2019  02:25
    Aquaman (2018)

Film měl skončit uchopením zlatých vidlí a já, ušetřen digirubačky a v šoku z rozumné stopáže, dal bych hvězdy čtyři.

• 22.1.2019  15:35
    Suspiria (2018)

Film rozhodně není rímejk původní Suspirie. Spíš použit základní Argentův příběhový motiv, stejně jako v hudbě Thoma Yorka tušený původní Goblin. Druhá delší taneční scéna mi vyrazila dech. Rozhodně se podívám znovu. Od maximálního hodnocení mne odradila délka a výsledný pocit přeplácanosti. ......Po druhém zhlédnutí ze 4 na 5 hvězd.

• 21.1.2019  05:18

A líto mi je, že v USA píšou scénáře stroje. A pak má milená Foy, společně s nadanými filmaři, utrácí život v pavučině z hoven.

• 21.1.2019  05:14

Vypočtená oskarovka, ale skvěle vyhotovená a s parádní ústřední dvojkou.

• 15.11.2018  16:28
    Král psanec (2018)

Sedí mi velice Mackenzieho cit pro úsporné dialogy, vizuální vyprávění a vedení hlavních herců. Už v minulém filmu to byl příjemný šok a tady to v romanticko-historickém žánru pokračuje. Že je to brutálně prostříhané a bez dramatických vyvrcholení je mi jedno. Někdo tady píše, že v čase Hry o trůny je takový film stěží průměr, ale já právě oceňuju, že se tady nedeklamuje jak na opeře v těžkopádných monolozích, přesně jako ve zmíněném přeceňovaném seriálu.

• 4.10.2018  11:06

Tak nějak tuším, že motivace postav budou v knižní předloze zjevnější. Při sledování filmu mi to především v závěru hodně vadilo, ale s odstupem dvou dnů ten vlčí díl zapadl do toho člověčího a já zvedám ze 3 na 5*. V záplavě výplachů si takového filmu musí člověk vážit.

• 3.10.2018  19:34

Pokus o nahláškovanou akční komedii, která vědomě postrádá vnitřní logiku a Predátora zneužívá pouze jako marketingovou značku. Napětí neexistuje a s žánrem horor se to totálně míjí. Aby to byla zábava vyžadující vypnutí mozku s míchou, muselo by tam být těch povedených hlášek 10x víc.

• 3.10.2018  02:53
    Equalizer 2 (2018)

Jedná se o totožný bezelasťákový komiks jako minule, jen o trošku mdlejší. Tím, že se ta klišé doslovně opakují po jedničce, celý ten kalkul jaksi více páchne. Denzel by si zasloužil lepší scénáře. 50%

• 1.10.2018  21:29

Stopáží přepálená umělecká onanie nad velmi jednoduchým revenge příběhem, která ale určitě stojí za vidění. Obsahuje totiž po velmi dlouhé době s chutí hrajícího Cage a celkem dost suveréně zvládnutých filmových scén, které ovšem vůbec nedrží pohromadě. Zkrátka Cosmatos v dobrém i zlém.

• 24.9.2018  00:29

Akce, hloupý dialog, akce, hloupý dialog, akce ................. ano mám na mysli porno s "příběhem". Tady místo souložení je několik mistrovsky a originálně natočených akčních scén poslepovaných interakcí silně neoriginálních a tupých postav. Přijde mi strašná škoda, že když se měsíc filmaři mořej s minutovou scénou seskoku nad Paříží a povede se jim vytvořit opravdovej klenot, obratem ho vložej do takovýho scénáristickýho hovna.

• 18.9.2018  16:01

To snad museli Sheridana něčím nasrat, že jim hodil na stůl takovej blábol. Dvouhodinovej pilot k seriálu, kde děj posunují náhody, kde nekompromisní zabijáci najednou jihnou, kde zastřelenej chodec během sekundy dojde helikoptéry a auta, který před tím pět minut letěly dějem, kde si nějakej tajemnej vojáček vytře prdel s ministrem obrany. Sheridane, Sheridane ser na prachy a dej si s psaním na čas.

• 17.9.2018  22:09

Ta zvířátka s cool projevem by se hodila spíš do hororu. Něco ve stylu Chucky doll a jeho chlupatí kamarádi.

• 4.9.2018  15:08
    Génius - Einstein (série) (2017)

Technicky dokonalé, prvotřídní herci, ale ...... /to podstatné je vždycky za tímhle slůvkem/. Konvenční, podbízivá a ničím originální forma , která vypráví o nekonvečním a geniálně originálním člověku. Přijde mi to jako promarněná příležitost a vyhozené peníze. Kdyby to dali místo Howarda třebas Stevenu Soderberghovi,.....ach jo

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16