Masaryk (2016)

Melancholicky laděný snímek z našeho historického, hodně smutného období. Kolem Masaryka se léta mlžilo a dodnes se jen spekuluje. Byl to velký vlastenec a nedokázal se vyrovnat se zradou, která na nas byla spáchaná. Hodně konverzační, hodně psychologický. Roden jako vždy excelentní. Pěkně natočená náladovka, pomalé tempo, záběry na moře a opuštěné pláže perfektně vystihují Masarykovo rozpoložení. Určitě stoji tento film za shlédnutí.

Dealer II (2004)

Ze severu zase vane ostrej a ledovej větříček a přivál nám drsné a silné, pro mě spíše sociální drama . Mads opět naprosto dokonalej, v roli odepsanýho člověka na okraji společnosti s naprosto šílenými rodinnými poměry. Chabý pokus o změnu ze začátku byl, ale bahno a špína zločinu a drog má magickou moc nepustit. Opět kontroverzní téma, malé dítě v rukou feťáků mi nedělalo dobře, jako v Druhé šanci. Ale jinak parádička. Já mam pro ty seveřany velkou slabost.

24. Český lev (2017) (pořad)

Přesně, jak řekl Bartoška, je to levárna ocenit film, který nastupuje do kin, až po Lvech. To že ho někde týden hráli, aby si splnil normu, je fakt zcestný a co lonské filmy? Sice vesměs nestály za moc, ale tohle je obraz a fungování České rebubliky!! Vše postaveno na hlavu, včetně Anthropoidu. Ty dvě hvězdy patří Jirkovi a Evě, protože ti i s celým týmem odvedli opravdu neuvěřitelný kus práce a udělali z karlovarského festivalu, který umíral světovou záležitost na úrovni a ocenění si zasloužili právem a ten večer byl bezkonkurenčně jejich.

Gangy z Birminghamu - Série 2 (2014) (série)

Druhá serie ještě lepší než první, do pěkně rozjetýho vlaku přistoupil vychcanej psychotickej Hardy a pěkně doplnil Shelbyovic vypráskanou bandičku. Osobní boj Murphyho a Neilla houstne s každou minutou. Ovšem mě naprosto dostal Paul Anderson v roli Arthura, ač je naprosto zvrácenej, koks snídá obědvá i večeří, nemá žádný hranice a život má pro něj cenu jako špinavá ulice Birminghamu, jsem z něho prostě u vytržení.

Svět pod hlavou - Rodinná záležitost (2017) (epizoda)

Soudruhu sem a soudruhu tam. Soudruhy se to tu jen hemží. A navíc tenhle soudruh může být bohatej, je to velký zvíře a jde příkladem. A chce, aby se tak měli i ostatní soudruzi a soudružky. Tu dobu tady teda vystihli super, už jsem zapomněla, jaký to bylo. A paní Magdička to měla pěkně zmáklý, vobdělávalo ju celý OPBH. Trojan a Neužil dobrá dvojka a ty vohozy? Paráda!!

T2 Trainspotting (2017)

Nezklamalo mě to, ale ani úplně nenadchlo, Ewenuv SPUD jednoznačně nej borec a měl šanci změnit svůj život a já mu to přála, ale vazby jsou silnější, než se zdá. Hudba super, hlavně scéna s Radio Ga Ga byla parádní.

Podnikavá Joy (2015)

Lawrence tady válí, celej film drží ona. Tenhle film je dobrý si pustit, když se nic nedaří a všechno je na hovno, mě to docela nakoplo a říkám si že může být vždycky hůř. Joy měla slušný sračky, ale ta trpělivost a vytrvalost dělá divy. Někde psali, že lidi to většinou vzdají těsně předtím, než přijde úspěch.

Zoolander No. 2 (2016) odpad!

Tohle bylo na mě trošku moc, nic tak sračkoidního jsem už dlouho neviděla, ani Owen můj oblíbenec to nezachránil, ani na jednu hvězdu a Cumberbatch je tady fakt nechutnej. Jak se k tomu ti herci mohli upsat? Asi tučný honoráře, jinak to není možný.

Probuzená posedlost (2015)

To se jednou Centrální Mozek Lidstva rozhodl sestoupit do rozkroku a tak se mu tam líbilo, že už se nehnul a panáček pokaždé, když chtěl přemýšlet musel rozepnout poklopec, to si teda máknul :).

Detektiv Marlowe (1983) (seriál)

"Nevadský plyn" voní po hořkých mandlích, pořád si to pamatuju, můj nejoblíbenější díl. Docela bych se na to zase podívala, jako holka jsem byla do Marlowea zamilovaná. Boothe ho hrál fantasticky, za komoušů to byla pecka v TV. To se kupovaly na večer oříšky a dělaly jednohubky, protože to byl svátek, když něco takovýho bylo v telce. To svítily všechny paneláky a všichni čučeli, venku ani živáčka.