• Krátkometrážní

Hitlerovi otroci - Pokání (2020) (epizoda)

Je iróniou osudu, že práve vďaka práci nútených robotníkov, ktorí mali byť vyhladení, trvala vojna dlhšie a Nemci mohli tak týchto robotníkov likvidovať vo väčšom množstve. A potom prišlo pokánie, no žiadne nebolo... Sledujeme súdy, ktoré prinášajú verdikty ako: "za zodpovednosť za smrť 71 robotníkov sa odsudzuje na 1 a pol roka odňatia slobody." Asi také pokánie to bolo.

Zrada - Episode 3 (2024) (epizoda)

Prvá časť s nadpriemerným dejom, konečne zvraty a zaujímavé výkruty a podozrenia. Dialógy a scény aj naďalej takmer úplne skopírované z Doktorky Fosterovej. Z nadabovanej Doktorky Fosterovej. Takže sa dosť ušetrilo na nákladoch za preklad scenára cez translator veľkého brata Gugla.

Duchové z Ďáblovy hory (2022) (pořad) odpad!

Prvý dokument na ID, čo si zaslúži odpad. Perfektná reklama na paranormálne javy a potom pustíte seriál a tam chudera, čo sa tvári ako médium a vidí boj duchov, vidí ruvanie, počuje krik zo záhrobia - len divák nevidí nič a na doladenie mu sem-tam prdnú nejaký zvuk. Najlepšie takéto "doveryhodné" dokumenty popísal Ricky Gervais vo svojom poslednom stand-upe: "Máme tu tisícky lovcov duchov, ale nikdy nám žiadneho ducha neukázali. Stále len prídu, pozrite, čo tam je, čo tam je! A zase nič... Ó, toto ste počuli? Aha, tak zase nič... Predstavte si, že by toto robil David Attenborough a tichým hlasom by povedal: Tu, na vrchu Kilimanjara vidíme .... tak nič. Alebo: a tu, pri brehoch rieky Limpopo, vidíme nepolapiteľného... tak to nebol on..." 😆 Ukážka tu.

Eismayer (2022) odpad!

Sprvoti sa to zdalo ako nejaké nacistické vojsko, tá militantná nemčina, to choré ziapanie, to buzerovanie... Ale potom to našťastie prešlo k tomu správnemu buzerovaniu a už sa v aute, v sprche, na placi krásne masírovali konečníky. A keď pán seržant kričal ako šialený, to ľúbozvučné Arschloch, ja som už vedel, že to nemyslí ako nadávku, ale že je čas naolejovať výfuky. Šialene romantické, tu sa dokonca jeden užívateľ priznáva, že z neho sarajevský dymič údov by kedykoľvek urobil homosexuála – čím len skôr pripúšťa, že je každopádne sklonný k spomínanej masáži rektálnych nervových zakončení a nikto ho k tomu nemusí pretvárať. Film je precíznou ukážkou toho, že vojna je skutočný dril. Len niekedy sa drillujú zadky.

Bydlet jako... (2017) (pořad)

Nie je to zlé, ale hlavne bez moderátorov. Tých by nemali ani ukazovať, obzvlášť Strykovú, ktorá napríklad v lese pôsobí, ako keby sa práve zjavila tá pani, ktorú sme v Blair Witch nikdy neuvideli.

Odvážné Amazonky (2023) (TV film)

Archeológovia skúmajú kostrové ostatky, aby zistili, či existovali tak silné a odvážne ženy, čo nepotrebovali mužov. A napodiv zistia, že v niektorých hroboch s mužskými bojovými predmetmi našli ženy. Chvályhodné, avšak ťažko neprogresívne, akým spôsobom to zistili. Prečo určujú podľa kostier pohlavie? Veď to je transfóbne! Dokonca tam spomínali aj DNA a chromozómy. Tmári jedni bigotní!

Hráčky (2024)

Krásna romantická komédia, kde si uvedomíte, kam až dospel ten feminizmus, keď silná žena je silnou hlavne tým, že má kecy ako: "7 hodín som šukala!, "koukáš na mou pipinu" alebo niečo o sraní... Ako fakt, toto má byť niečo ako Hitch, ale tamto bola parádna romantická komédia, toto je negustovné aj pre hovnofila.

Purunga, muži na útesech (2021)

Veruže nič nudnejšie som sa scéne dokumentov nevidel už veľmi dlho. Aj preto to ČT dávalo o 23.50. Uspávadlo aj pre insomniakov.

No Way Up (2024)

Oni už kedysi boli Hady v lietadle, tak prečo nie aj Žraloky v lietadle? Veď je tu tá evolúcia nie? Len škoda, že nie filmová.