Luciz

Luciz

Česko

4 body

Moji oblíbení herci

 • foto

  Iain De Caestecker

  Celou první řadu Agentů S.H.I.E.L.Du jsem ještě netušila, na koho se dívám, dokud nepřišel začátek druhé řady a mě to konečně nepraštilo do očí. Mladej, nevýraznej kluk, který zahraje všechno, co mu ti scénárističtí blázni nadiktují, ať už je to člověk, který prodělal hypoxiii mozku nebo vystylovaný záporák. Jsem ochotná jít protestovat s vlaječkou S.H.I.E.L.Du a cedulí Iain na hrad! před domy všech režisérů světa proto, aby tento nenápadný hošík dostal šanci ukázat, co všechno v něm ještě dřímá. A když to nepůjde, tak mu klidně sama něco napíšu (už se na tom pracuje). 

 • foto

  Ewan McGregor

  Protože jsi zkrotil Scarlett Johansson v Ostrově, pomohl mi zamilovat se do Star Wars a absolutně mě dostal v Trainspottingu, začal sis hledat cestu do mého srdce. A za to, co jsi předvedl v Moulin Rouge, jsi zaslouženě v cíli.

 • foto

  Sebastian Stan

  Já si nemůžu pomoct, ale jsou prostě herci, které miluju, jako třeba tadydle Seb. Jeden film a hned z toho byla láska na první pohled. Ale kvůli tomu si jej přece nebudu hned rvát mezi TOP 10. Nebudu. Pak jsem s ním viděla další film. Ne-bu-du! Pak další film. Klid, dýchej a zůstaň objektivní! Pak další film a další, až se ucho utrhlo nebo pohár přetekl, nebo já nevím prostě, láska na celý život je jenom jedna a já mám prstýnek nachystaný!!

 • foto

  Tom Hardy

  Záporák Bane- půlka obličeje pod maskou. Co udělá Tom? Dá do toho hlas i srdce. Mad Max- třetina filmu s náhubkem. Co na to Tom? Vydá ze svých pohybů a očí vše. Dunkerk- zakryto 75% tváře a přes oči brýle. Jak to udělá Tom tentokrát? Odehraje to obočím. Klobouček.

 • foto

  Hugh Jackman

  Jakej můj názor, co to melete? Vždyť je to Hugh Jackman!!!

 • foto

  Benedict Cumberbatch

  ,,Ten je hnusnej" byla moje první myšlenka, když v BBC Sherlockovi otevřel pytel s mrtvolou a začal do ní bušit bičíkem. Tehdy jsem pochopila, jak rychle zvládám měnit názory, u něj mi k tomu stačilo asi půl hodiny první epizody. A pokud bych jej náááhodou nedokázala ocenit jako Sherlocka, určitě by mě později stejně dostal jako Dr.Strange. 

 • foto

  Jeremy Renner

  Dáte si Jeremyho jako roztomile pohádkového Jeníčka, co chrání svou Mařenku usekáváním hlav čarodějnicím,  drsného superhrdinu s lukem a nabroušenými šípy či snad bádajícího matematika zkoumajícího emzáky nebo mrazivého stopaře vrahů indiánských dívek? Tohle všechno on na pohodu zvládne. 

 • foto

  Jake Gyllenhaal

  Nejenže on zahraje snad všechno, ještě dokáže sám za sebe do každé své role vložit něco navíc a přitom ze sebe nedělá víc než je. 

 • foto

  Samuel L. Jackson

  Bad motherfucker!!!!

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace