Pink.Panther

Pink.Panther

mystifikace dadaismus

Česko
veselý mnich nebo smutný klaun

1 5 9 13 14 15 16 17 následující >>
    • 23.1.2016  17:41
    Svatý rok (1976)

Film svým poklidným tempem představuje decentně dávkovaný, kultivovaný humor staré školy, perfektně souznící s Gabinovým hereckým naturelem. S lety zraje jak vínovice - jedná se o v tomto roce právě 40 - letý pravý francouzský koňak té nejlepší značky pro gurmety. Konečné rozloučení, úspornými prostředky, přesto nebo právě proto ve velkém stylu. Po Gabinovsku !

• 22.1.2016  17:44
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Pokus o film, nepovedlo se.

• 22.1.2016  13:05
    Živá panoráma (TV pořad) (1998)

Nejlepší slovenská reality show.

• 20.1.2016  18:02
    Taxidermia (2006)

Zásadní otázka je, jestli chceme na tuto hru přistoupit. Pokud ano, potom je to něco podobného jako když svou malbu provedete nahozením kbelíku barvy na zedˇ. Ta se rozprskne na tolik zajímavých patvarů, že v tom můžete nají tisíce jinotajů a myšlenek. Když na zed´ přimáznete i čerstvé lejno, dostane to takový potenciál, že se objeví desítky kritiků, kteří o vaší malbě napíší hlubokými myšlenkami protkané recenze a bude se na tom živit nemalá tlupa takyintelektuálů. Na gymplu jsme tomu říkali Punc Náročnosti. Lidí přibývá a stále vznikají nové segmenty byznysu. Taxidermia je pak svěží dílko na které se tito Puncíři slétnou jak vosy na med. Pokud se někdo živí Puncem Náročnosti, (nejlépe s grantem a z peněz daňového poplatníka) pak má můj obdiv - to je ten zlatý PUNC NÁROČNOSTI !

• 20.1.2016  16:28

Byl máj, lásky čas. Strženi vírem sexuální volnosti a filmové invence, která zachvátila Francii už z dob nové vlny, jal se Pierre, Aldo a spol. natočit tuto první pomoc pro nesmělé. A proč to nepřiznat: právě tento film mi dopomohl koupit moje první spodky, sice o číslo větší, ale zato hned na první pokus a dvoje ! Díky Pierre !

• 19.1.2016  15:21

Infantilní střílečka s puncem nostalgie. Obstarožní parta vypadá jak ZAPOMENUTÝ VÝSADEK LATINSKOAMERICKÉ QUERILLY. Sly jde svou cestou a láme americké teenagerky na pokus o knír i bekovkou co by partyzán nikaragujských Contras. Zábava PRO NOSTALGIKY AKČNÍCH OSUMDESÁTEK. Vypnout mozek a čumět. Vše. Jakmile to ale podrobíte analýze a okecáte to na několikastránkovém elaborátu, je čas vstoupit do politiky. A kandidovat do voleb nejlépe za nějakou Odpornou Dekadentní Stranu.

• 16.1.2016  23:37
    G. I. Joe (2009)

Všechny nadšené komentáře k tomuto svěžímu dílku budou napsány pastelkami na růžovém linkovaném papíře s medvídkama.

• 16.1.2016  01:47
    Český slavík Mattoni 2015 (TV pořad) (2015)

Marnost nad marnost, tohle je neprůstřelné.

• 14.1.2016  11:06

Pokud si zkousnete a přesto si brčkem v pohodě vysajete kolu i s ledem, je to ryze praktická záležitost, sexy to není. I tak úsměv VP až tak moc nevadí, horší je, že film dost nudí, scénář je bez invence a konec je banální předvídatelná šablona. O to horší, že potenciál vyhnout se všem těm klišé tu byl.

• 13.1.2016  17:57

Často tak rychlý střih, že nestačíte postřehnout kdo vlastně odpovídá. Pak zjistíte, že ho stejně neznáte. PS: Lennon

• 13.1.2016  16:36

Chtít neznamená mohu, snaha neznamená umím = telenovela á la Pán prstenů.

• 13.1.2016  01:03
    KOndoMEDIE (2001)

Film se dokonale maskuje za svůj český název. Není důvod cz distributorovi skočit s tímto debilním názvem na lep a nechat se odradit. Francis Veber opět nezklamal !

• 10.1.2016  00:07
    Silvestr 2005 (TV pořad) (2005)

Zlatý hřeb večera: Petr Novotný vyprávějící vtipy.

• 9.1.2016  20:16

První polovina výborná groteska, v druhé části to vše ovšem poněkud uvadlo.

• 8.1.2016  10:27
    Sněhová královna (TV film) (2007)

Telenovela na variaci pohádky.

• 7.1.2016  23:07

Telenovela á la Indiana Jones.

• 7.1.2016  19:49
    Mrazík (1964)

Těžkej kalibr. Jako film decentně vzato nezajímavé. Jako sociální fenomén vydá v českém prostředí na diplomku a to hned na filosofické i lékařské fakultě.

• 7.1.2016  19:36

Béčkový filmek, možná ne úplně tak špatný jak by někteří chtěli. Rozhodně ne běžný počin na tuzemské scéně. Odpovídající atmosféra pražských židovkých hřbitovů i zámeckých interiérů. Úplně to nezatracuji.

• 7.1.2016  00:21
    Pomoc! (1965)

Filmově slabé. Hudebně jak jinak, na výši: ryzí genialita

• 6.1.2016  22:18

Pro mne možná trochu netypická Itálie, ale o to zajímavější.

1 5 9 13 14 15 16 17 následující >>