• Krátkometrážní

Vodouch (2020)

Ani jeden komentár k filmu ktorý nenaplnil očakávania. No nečakal som vôbec nič, rozbitý po včerajšiej noci som si spomenul že som rozpozeral nejaký náhodný film od netflixu s dabingom. Dorazil som ho až dnes. Takto, hodnotenie na csfd je dosť prísne ale už aj to rasové obsadenie bolo na škodu. Fantasy rozhodne nečakajte. 2*

Major Grom: Morový doktor (2021)

Ruská kinematografia ide smerom dopredu. No stále neponúkla svoj maximum. Ak to ale porovnám s našou alebo českou fakt klobúk dole. Súhlasím s komentárom Arsneala83, jeho koment v podstate navnadil na film. V rámci žánru dobré, ale pre mňa až dosť natiahnuté a v niektorých momentoch prázdne. Aspoň že ten netflix dabuje. 3*

Scream (2015) (seriál)

Keď sa tak zamýšľam posledná séria bola asi najlepšia aj keď tie ohlasy divakov sú biedne. Mne sa páčila najviac, konečne originálna maska aj keď tie postavy fakt nič moc ale to aj v prvých dvoch. Celkovo ale tento seriál hodnotím ako čistý priemer. A filmom sa určite nevyrovná. 3*

Rychle a zběsile 9 (2021)

Tak nakoniec nám to včera vyšlo, keď už ten komentár píšem po polnoci a aj po dlhých odkladoch sme sa opäť vrátili do kina už druhý krát v tomto roku. Deviatemu pokračovaniu ságy treba vytknúť určite dĺžku ktorá je prehnaná. Už to nie je len o rýchlych autách ale zdalo sa mi to akčnejšie a zápletka s rodinou proste musela byť. John Cena zahral presvedčivo tak ako aj ostatní po toľkých filmoch by si aj skalný fanúšik povedal že stačilo. A to som fakt zvedavý ako to celé ukončia, ak vôbec. Ďalšiu vec čo musím vytknúť bol prehnaný záver, jasné akčná naháňačka fajn no keď vyleteli dvaja rasoví herci do vesmíru mali sme fakt dosť, dokonca niektorá z kinosály dostala záchvat smiechu. Asi aj kvôli tejto scéne sú na databáze odpady a film sa zaradil do rebríčka rozporuplných filmov. Už v ňom nie je. Ale nebudem len kritizovať. Štvrtkový večer sme si v plnej zostave užili aj napriek nie veľmi dobrému filmu. V niektorých momentoch aj fakt bavil. Flashbacky nevadili a mali svoju atmosféru. Dokonca sieť SCC ponúkla slovenský dabing a hlavne vďaka tomu dávam lepšie hodnotenie lebo toto je už rarita a ani si nepamätám na aký film sme boli v dabingovom znení, snáď to nebola rozprávka. 4*

Tiché místo: Část II (2020)

Ako to už býva zvykom, druhé pokračovania sú a aj budú slabšie. Dobre sme urobili že sme na toto nešli do kina. Film by asi nezachránilo ani veľké plátno v kinosále. Očakávania boli určite väčšie. Tie odklady možno aj spravili svoje, horor sme mali vidieť ešte minulý rok. Ale tak tá covid doba je strašná. Snáď už ďalšie hororové pecky nič nenaruší. 3*

Luca (2021)

Pixarovky môžem ale táto bola fakt len priemerná. Ako spomenul uživateľ arsenal83, možno s dabingom by ma to chytilo viac. Už by to chcelo službu disney+, škoda že u nás tak skoro asi nebude. Lucu inak chválim za Talianské prostredie a možno pár vtipných momentov ktorých bolo však pomenej. 3*

Katla (2021) (seriál)

Nesúrodá nuda.. a to som dal prvej epizóde silne štyri. Vidno že tá produkcia bola z Islandu. Kratšia stopáž by sa tomuto seriálu hodila. Očakávania boli ale malé, lebo mi to len tak vybehlo na netflixe. Človek občas dá šancu aj neznámym vodám. Hlavne keď je vonku tak horúco, problém niečo vôbec pozerať, nie to hodnotiť. Ešte že sú tie majstrovstvá vo futbale. 2*

Otcovství (2021)

Takto na deň otcov, padla táto nová dráma od netflixu. Nechýbal dabing a film mal skvelý nápad. Kevin Hart potvrdil že je dobrým hercom aj mimo svojho odboru, vedel zahrať vážnu rolu a to je komik. 4*

Lupin - Série 2 (2021) (série)

To čo Lupinovi vyšlo v druhej serii bol fakt len záver. Aj napriek pridania dabingu sa celá séria niesla v slabej nálade a celkovo ju musím hodnotiť ako priemernú. Dokonca ani nepatrí do červených čísel. Zaslúžene. 3*

Cruella (2021)

Narodeninová Cruella, predovšetkým ale výkon Emmy Stone excelentný. Ostatne už menej, ale aj tak. Vadilo trochu titulky ktoré boli v mužskom rode. Zeby aj disney prešiel ma lgbt ? Ale asi iba chyba prekladateľa. Chválim aj výborne skladby vo filme. Ani by som nepovedal že je to disney ale takému Jokerovi sa to nepriblížilo, aj keď to mnohí porovnávajú. 4*