• Krátkometrážní

Skumtimmen (2013)

Lena Andre byla skvělá už v Millennium trilogii a tady opět ukazuje svůj talent. Bohužel nic víc za zmínku příliš asi ani nestojí.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Pořád tomu něco chybí, ale malé zlepšení oproti jedničce. Na čsfd hodně nahodnocený snímek, i kvůli tomu jsem měl vysoká očekávání. Alespoň, že trojka to vše vynahradí.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Jednoznačně nejslabší díl celé série. Byl jsem velmi zklamaný, očekával jsem mnohem, mnohem víc. Snímek si zaslouží spíše hodnocení z imdb, kde má 66 %. Ale aspoň jsem konečně viděl Natalii a Keiru vedle sebe a jde to opravdu velmi těžce poznat, která je která!

Koktejl (1988)

Tom Cruise v průměrném dramatu, který ve vás nezanechá větší stopu. Líbil se mi nápad s otevřením vlastního baru a scény na Jamajce, ale jinak bylo spoustu scén až příliš dramatických.

Bezpečný přístav (2013)

Průměrný romantický thriller/drama, kterému pomáhá několik momentů, které byly neočekávané. Ale nic velmi objevného.

Plastic (2014)

Typická akční oddychovka, nic, co už jsme několikrát neviděli. Kdyby tu nebyla Emma Rigby, ani si toho filmu nevšimnu. Ale herci jsou slušní.

Extant (2014) (seriál)

Myslím, že první řada se vyvedla, některé díly byly sice jen nadprůměrné, ale některé se opravdu povedly, včetně finále. Halle Berry je tu velmi dobrá, ale největší hvězdou Extantu je jednoznačně Pierce Gagnon (Ethan).

Dárce (2014)

Velmi zajímavý námět i provedení. Meryl opět nezklamala, tahle role jí taky dost sedla. Za mě spokojenost, mám podobné filmy velmi rád.

Ledová archa (2013)

Film jsem si stáhl náhodou a absolutně jsem nevěděl, o čem je. O to větší překvapení, že se jedná o tak dobrý film se skvělým obsazením. Velmi napínavý a gradující. Navíc potěšila i česká věta :))