• Krátkometrážní

Za borovicovým hájem (2012)

Jediným minusem tohoto filmu je jeho dlouhá stopáž. Ne že by nudil, ale někdy se mi děj zdál příliš rozvláčný. Jinak kvalitně napsaný film s kvalitním obsazením, Gosling i Cooper opět výborní.

Prodloužený víkend (2013)

Film se v podstatě odehrává jen v jednom domě, ale to mu vůbec neubírá na jeho atmosféře. Film táhne skvělá Kate a pomáhají jí Josh s Gattlinem. Jak film plyne, tím víc si vás získá a vůbec nelitujete, že jste se na něj dívali. Velmi dobré.

Pět příběhů šílenství (2013) (TV film)

Pět povídek, pět osudů, kvalitně zpracovaných. Všichni herci odvádějí dobrou práci a celé toto téma duševních chorob vás zasáhne.

Návrat na výsluní (2005) (seriál)

Tohle si zaslouží mnohem větší uznání. Ale je pravda, že ani v době vzniku se seriálu příliš nedařilo, až teď všude píšou, jak byl nadčasový a tak není divu, že se k němu vrací a natáčí druhou řadu, to je jedině dobře! Lisa je ve své roli skvělá, úplně odlišná od Phoebe z Přátel, její Valerie si asi nezamilujete, ale soucítíte s ní. A Paulie G je jedna z nejotravnějších postav, co jsem kdy viděl. Jinak seriál dobře paroduje reality show, přesně takhle to chodí a jsem rád, že to mělo takový konec. A hláška "I don't wanna see that!" mi zůstala v hlavě :) jinak nejvtipnější bylo, když změnili Valerii hlášku z korejského barbeque na to lízání :))

Ranhojič (2013)

Možná bych uvítal, kdyby byl Ranhojič o něco kratší, ale i přes svoji délku musím říct, že nenudil. Velmi zajímavý příběh se skvělým obsazením, kde mě uchvátil především Tom Payne v hlavní roli, skvělý! Ben a Stellan taky nezklamali a koho jsem viděl velmi rád, to byla Emma Rigby, s tmavými vlasy jsem ji viděl poprvé, ale do této role se hodila a odvedla dobrý výkon. Pokud hledáte dobrý historický film, doporučuji.

LEGO® příběh (2014)

Lego Movie je zábavný, hravý film. Kdybych byl mladší, byl bych z něho úplně odvařenej. Ale na to, že jsem se na něj tak těšil, jsem byl ze začátku trochu zklamanej, naštěstí později nabral dech a všechno mi to vynahradil. Takže doufám, že dvojka bude ještě lepší!

Sia - Chandelier (2014) (hudební videoklip)

To já mám absolutně jiný pohled, než ChArLeNe, podle mě jde spíše o vyjádření pocitů, které prožívá člověk, který se utápí v depresích. Vyjádření tancem toho zmatku, co má takový člověk v hlavě. A takhle vypadají dobře natočená videa!

Silver Surfer (1998) (seriál)

Výborný animák o Silver Surferovi, kterého jsem do teď příliš neznal a díky tomuto seriálu se stal jednou z mých oblíbených postav Marvelu. Hned první díl mne vtáhnul do děje a přál jsem Silverovi, aby našel znovu svoji zemi. Škoda, že byl seriál ukončen, ale hlavní je, že se na internetu objevily scénáře zbývajících dílů a tak si můžeme přečíst, jak by to celé dopadlo. Takže pokud jste fanoušek Marvelu, jen doporučuji, mimo Silvera se objeví například i Nova, Galactus, Thanos, Warlock, Gamora a další.

Resurrection (2014) (seriál)

První řada obsahovala několik slabších momentů, ale jinak se jedná o velmi slušný seriál na toto téma. Herci jsou vcelku nevýrazní, ale dobří a příběhově se také jedná o nadprůměr. Závěrečná epizoda navnadila na další řadu, a tak jsem rád, že se jí dočkáme.

Robocop (2014)

A já čekal, že tu film bude mít hodnocení tak 47 % :D začátek zdlouhavý, dost nudný, teprve až někdy v půlce se to celkem rozjede. Poněkud zbytečný film, na kterém není nic výjimečného, ale na jedno zhlédnutí fajn. Joel v hlavní roli dobrý, i když občas dost nevýrazný, pro mě byl na celém filmu nejlepší Gary Oldman.