• Krátkometrážní

Solarman (1992) (TV film)

Pilotní díl seriálu, který ale nikdy nevznikl. Vyšly taky dva díly komiksu, nic víc o Solarmanovi není. Možná je to trochu škoda, tento pilot nebyl tak špatný, potenciál tam určitě byl, ale Marvel má prostě i daleko lepší superhrdiny.

Dům kouzel (2013)

Příjemný animák s fajn dějem. 70 %

Stejná srdce (2014) (TV film)

Ryan Murphy dokázal natočit další skvělé dílo, tentokrát o AIDS. A jako každý film, který se zabývá tímto tématem, bylo těžké vůbec tento film sledovat. Hodně depresivní zážitek, kterému kralují herecké výkony, každý jeden z herců je výborný. Nejlepší scéna byla ta, ve které Emma (Julia Roberts) vybuchla, výborný výkon! Očekávám zde hodně nominací na Emmy a nutno říct, že zasloužených.

L'Extravagant voyage du jeune et prodigieux T.S. Spivet (2013)

Nejkouzelnější na tomto filmu je, kromě malého T.J.e, Helena Bonham Carter, která hraje jeho matku. Ona umí prostě zahrát jak podivné postavy, tak i milující matky. A celý film je kouzelný, povedený rodinný film.

V tajnosti (2013)

Hodně ponurý film, který skončil přesně tak, jak měl. Skvělá trojice Olsen, Isaac a Lange.

Johnny Worricker: Bitevní pole (2014) (TV film)

Možná o něco slabší, než předcházející dva díly, ale pořád dobré. Je to i tím, že tu měla trochu větší prostor Helena, která je tu prostě kouzelná. Dobrá tečka této trilogie.

Johnny Worricker: Turks a Caicos (2014) (TV film)

Stejně dobré jako jeho předchůdce, Page Eight. Jen mi tu chyběla Rachel Weisz, kterou naštěstí skvěle zastoupila Helena Bonham Carter, jen tu bohužel nedostala tolik prostoru. Ten si podělila ještě s Winonou Ryder, o jejíž roli nevím, co si mám myslet. Postava zajímavá, jen mi na ní něco nesedělo. A opět, celková atmosféra filmu skvělá, znovu ji doplňovala výborná hudba.

Na straně osm (2011) (TV film)

Thriller s velmi dobrou atmosférou a dobrým dějem, kterém kralují Rachel Weisz a Bill Nighy, chemie mezi nimi je neuvěřitelná, ač by mě to nikdy předtím ani nenapadlo. Takhle by měl vypadat kvalitní politický či špionážní thriller.

Machři 2 (2013)

Přibližně na stejné úrovni jako jednička, smršť velmi trapných vtípků, některé pobaví, některé méně. Někdy už to bylo příliš, jak je u Adama zvykem, ale celkově se jedná o celkem podařenou komedii, která splnila svůj účel.

Jako zajíci (1981)

Milý rodinný film, vhodný na nudnou neděli. Přesně takhle by to mělo vypadat v dětství a jsem rád, že jsem něco podobného měl taky :)