• Krátkometrážní

Velká oříšková loupež (2014)

The Nut Job je průměrným animákem, který nepřináší absolutně nic nového. Celé to bylo takové roztahané, umím si ho klidně představit i o 20 minut kratší. Škoda, potenciál tam je.

Machři (2010)

Chtěl jsem vidět ztřeštěnou komedii a přesně to jsem dostal a jsem spokojený. Adamův humor mám rád a navíc tu byla i Salma, tak proč ne. Samozřejmě, že se Machři neobejdou bez trapných vtípků, ale bez nich by to nebylo ono.

(Ne)zadaní (2013)

Očekával jsem průměrnou komedii, ale nakonec je to nadprůměrné romantické, komediální drama. Opravdu povedený film, kde mě nejvíce zaujala skvělá Imogen Poots i skvělá hlavní trojice. A Zac Efron umí hrát a není to jen ten Troy z High School Musical.

Katy Perry - Birthday (2014) (hudební videoklip)

Vůbec nevím, co si o tomhle videoklipu myslet. Je to kýč, ale něco na něm bylo. Chvilkama hodně trapný, chvilkama zábavný.

Pryde of the X-Men (1989) (TV film)

Docela povedený pilot k původně zamýšlenému televiznímu seriálu. Má to, co by měl pilot obsahovat - představení postav i dost akce, takže příjemně strávených 20 minut.

Wolverine (2013)

Samotnýho mě to překvapuje, ale Wolverine je pro mě jeden z nejlepších filmů z celé série. A to jsem si myslel, že mě Wolverinův výlet do Japonska vůbec nezaujme, ale všechna ta akce a zvraty na mě fungovaly naprosto skvěle. Navíc poslední scéna byla prostě skvělá. Za mě 85 %.

Once Upon a Time in Wonderland (2013) (seriál)

Ze začátku bych neřekl, že se mi to bude až tak moc líbit, ale po třinácti dílech jsem chtěl víc. Bavilo mě to snad i víc než původní seriál a to především kvůli skvělým postavám Willovi a Anastasii a především kvůli jejich představitelům, Michaelovi Sochovi a Emmě Rigby, na které si i dál budu dávat pozor. A hlavně jsem rád, že Will míří i do mateřského seriálu, tak snad se objeví i Anastasia. Jak se seriál blíží k finále, tím je lepší, především 11. díl byl skvělý. Škoda, že druhé řady se už nedočkáme, teď jen doufat, že se třeba i Alice někdy objeví v OAUT.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Po dvojce nejzajímavější film z prostředí X-Menů. Nejlepší postavy: Kayla a Deadpool. A jsem rád, že jsem taky viděl, jak se z Wolverina stal Wolverine, dobré propojení s předchozími filmy.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Třetí díl X-Menů se mi líbil jen o trochu méně než první díl, ale stále je to dobrý film, který jako zakončení trilogie nezklamal.

X-Men 2 (2003)

Pro mě byla dvojka lepší než jednička, mnohem více mě bavila její zápletka a přišla mi o něco propracovanější. Líbila se mi především postava Nightcrawlera, která celý film oživila a celkově to byl další skvělý film od Marvelu.