Lidská stonožka (2009)

No očekával jsme něco mnohem nechutnějšího. Jen z injekcí a divný hadiček v žilách mi bylo trochu divno, ale zbytek poměrně v pohodě. Škoda, že celý divný nápad se stonožkou, už nebyl tak dobře zpracován po stránce scénáře, pokud vůbec nějaký byl.

Zhi guo yuan (1922)

Ale celkem pecka. Pravda ta absence hudby byla na tak "dlouhý" němý snímek trochu nezvyk, ale to vůbec nevadilo v tom si užít některé poměrně vtipné situace. Hlavně závěrečná pointa je geniální,

Vikingové (1999)

Ale ano blbostí je tam mraky a děj taky moc komplikovanosti nepobral, ale já se u toho vážně bavil. Prostě mám rád tyhle příběhy "kdy skupina ochraňuje vesnici". Neříkám, že nevznikly na toto téma lepší filmy, ale já zklamán rozhodně nebyl.

Kdo přežije - Filipíny (2012) (série)

(Možné spoilery) Po čtyřech křečích jakoby produkce dostala pořádný kopanec do zadku a udělala naprosto výborně zvládnutou sérii plnou opravdu zajímavých hráčů, krásného prostředí, neotřepaných soutěží a rozhodně vyplativšího se zvratu v podobně třech kmenů. Ano přiznávám, že pro mě byl naprostý favorit Penner, který by hru udělal zábavnou pravděpodobně s jakýmkoliv obsazením a jeho střídání mezi perfektní a mizernou hrou bylo to co prostě drželo u obrazovky. Ale i přesto to nebyla žádná one man show a s hráči, kteří opravdu měli tendenci hrát to rozhodně stálo za to sledovat. Proti vítězi osobně nic nemám, ač zbylým dvěma jsem fandil o trochu víc. Přesto neskutečně svěží záležitost. Filipíny Survivoru očividně svědčí.. nejoblíbenější hráči: Penner, Skupin, Pete, Malcolm, Jeff

Objevujeme Ameriky (2012) (seriál)

Celkem zajímavý pořad o zemědělství a průmyslu v Americe. Plus pořadem provádí jeden z mých nejoblíbenějších účastníků "Survivoru" Yul Kwon.

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

Jen málo sérií je vysloveně tématických k dané oblasti a nutno říct, že Guatelmala v tomto bodovala na jedničku. A to nebylo všechno. V Survivoru mám rád plno drobných twistů produkce a tu jsme si je opravdu vrchovatě užíval. Ať už příchodem úžasně hrající Steph a dost jalového Bobby Jona, hlasováním o imunitě či představení tajné imunity. Hráčský výběr povedený, takže v přítomnosti "hvězd" nikterak nezaostávali, i když přiznávám že mužské osazenstvo jsme měl torchu problém od sebe rozeznat. Jinak série zajímavých strategií, podivných rozhodnutí a několika pěkných blindsidů. Oblíbení hráči: Steph, Brian

Dallas (2012) (seriál)

Je až neuvěřitelné, jak tvůrci do "pouhých" deseti dílů dokázali vecpat zápletekco by jiným seriálům stačily tak na 10 řad. Občas to působilo, že to tak dělají s naprostým úmyslem nadnést se nad původní díly. Každopádně i přes to se z toho stal poměrně bizardní, ale zábavný návrat, který určitě stálo za to vidět. J.R. definitivně stále úžasně slizký sympaťák - junior se zatím tváří jako jako solidní nástupce. Uvidíme jak se s tím vypořadá po smrti Hagmana druhá řada. Nejlepší díl: 1x09 - Family Business

Kdo přežije - Markézy (2002) (série)

Dost slabá série, za kterou může velkým dílem i to po čem každý divák touží. Vzpoura těch na spodku aliance. Série měla poměrně zajímavý úvod, ale shodou okolností a podivných twistů se ti nejzajímavější "podřezali" moc brzo na počátku hry. Oblíbení hráči: Gina, John

Kdo přežije: Markézy (2002) (pořad)

Hrozný reunion. Některé momenty sice pobavily, ale Rosie O´Donnell byla doslova "na zabití" a dost to z mýho pohledu potápěla.

Horror Europa with Mark Gatiss (2012) (TV film)

Příběh o tom, jak Mark Gatiss za peníze BBC vyrazil po Evropě a natočil během toho rozhodně povedené pokračování jeho dokumentárního pořadu "History of Horror with Mark Gatiss". Gatiss tu sice opět představuje spíše svoje oblíbené horory, ale stále mu nelze upřít jak zajímavé volby, tak i fakt, že zbytečně nespoileruje.